Glavni meni

Koje gorivo sipate? :)

Započeo phantom85, 03 Maj, 2011, 02:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CADILLAC

...Doèekaæemo i ovo jednog dana , valda ,nadam se , [dancing] ....ali ne sa panèevaèko-ruskim govnima na pi¹tolju [nono]

[attachment deleted by admin]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Gašpar

Mislim da je taj "monopol" jedini razlog sto Shell ne ulazi na nase trziste...

MILJAN

Citat: Gaspar poslato 15 Novembar, 2011, 12:22
Mislim da je taj "monopol" jedini razlog sto Shell ne ulazi na nase trziste...
Zato ¹to je dr¾ava odredila mar¾u tj. cenu. I nema jake zarade ukoliko ne pravi¹ ogroman promet... A akcize nabila na oko 40 dinara preko PDV-a..
Cave ab homine unius libri

Kanarinac

Upravo sam sipao ED na onoj maloj JP pumpi na petlovom brdu. cena 129.9. Za sad nije crko :D

UFF

To vise nije jugopetrol
wolverine sipa tamo
sipao sam i ja pre neki dan i sav se izmastio na masan pistolj

kaze mi radnik da su sad privatnici - skoro su otvorili

Gašpar

MBG je zakon sto se cena tice. Jedno vreme je na okretnici na Slaviji(Bircaninova) ED bio 122 dinara, kada je na ostalim pumpama bio 134 ;D

Kanarinac

Moguce da je privatnik, nisam zagledao. Oticicu jednom sa kanisterom, da vidim da li i koliko kradu, posto je kvalitet svuda kurac. Pa da bar dobijem vise litara ako nista drugo



AndreyRR

Prazne price kao i sve do sad.
Drzava  ce ovo ono,a narode ajde naguzi se niste
ga primili odavno.Tu pricu pije samo voda u benzinu

cinjin

Posto sam blizu granice sa Republikom Srpskom sipam bezolovni koji je 25 dind¾i jeftiniji a 20 puta bolji...

Bori¹a

A ja koji sam u centralnoj srbiji mogu da se jebem

Kanarinac

A u sta bi ti sipao leba ti?

Bori¹a


Kanarinac

Nekako ce preziveti potrosnju od 2 litre

Gašpar

Inace, u petak sam sipao u Rumuniji. Evro dizel je 128 dinara, a osetno je kvalitetniji od ove nase vode [yahoo]

Kanarinac

Sto ne ponese neke kanistere pa da prosvercuje jedno 100 litara :) U Bosni je jos jeftinije, 2.30KM sto mu dodje 1.15 evra. I to onaj evro 5, a ja ne ponesoh kanistere

Gašpar

Ja napunio rezervoar i svi zadovoljni. Inace pumpa mi je na nekih 25-30km od kuce, tako da uvek moze da se ode  ;D

Kanarinac

Meni je pumpa na 2km od kuce al cena je 140 :D

Bori¹a

Meni nije ni 2km :D
Al zato cena kao kod Kanarinca ;D