Glavni meni

Koje gorivo sipate? :)

Započeo phantom85, 03 Maj, 2011, 02:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

pa preko su vise cene, zasto bi ovde prodavali za manje? kojom ti logikom razmisljas?

Gašpar

Citat: Plazma Keks poslato 29 Maj, 2012, 16:55
pa preko su vise cene, zasto bi ovde prodavali za manje? kojom ti logikom razmisljas?

Preko su vece takse na gorivo. Gorivo je u proizvodnji svima isto ;)

Plazma Keks

pa bas zato, kod nas ce da povecaju takse cim dozvole uvoz, mora i drzava nesto da zaradi ;)

Gašpar

Drzava vec zaradjuje ogromne pare od goriva, njima bi isti novac isao da li se uvozilo ili ne.

U svakom slucaju, i da cena ostane ista, gorivo ce biti puno kvalitetnije i kola ce i manje trositi.

Taraba

E vas dvojica... sikter!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

ako vec ogromne pare zaradjuju, e onda bi hteli JOS! kad su alavi govnari, sve bi ti uzeli.

Gašpar

Ma slazem se ja sa tobom po tom pitanju da oni hoce sve i odmah, ali sam siguran da se cena goriva na gore ne bi menjala ako otvore granice.

Oko 50% cene goriva ide drzavi.

goranvojska

Citat: Gaspar poslato 29 Maj, 2012, 17:16
Ma slazem se ja sa tobom po tom pitanju da oni hoce sve i odmah, ali sam siguran da se cena goriva na gore ne bi menjala ako otvore granice.

Oko 50% cene goriva ide drzavi.
malo li je?

Plazma Keks


Kanarinac

TNG, ED i lozak se koliko znam slobodno uvoze. E sad, pitanje je ko i koliko uvozi.Ja npr stalno sipam na eko pumpi na ceraku tj Skojevskoj i isti i kurac. Zimus sam palio na minus 25 bez vecih problema.

Kengur

Ti vozis alfu, najbolje da ona moze bez problema da upali....



















:P

Kanarinac

E ne samo da pali bez problema (da kucnem u drvo) nego i slepa ova francuska i ostala sranja :D

SSZGO

sipam najbolje, sa izvora...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor