Glavni meni

Prva Fruskogorska ofanziva 22. maj:))))))))

Započeo Dzigi Boy, 29 April, 2011, 00:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jager

Ajde bre nemojte da ste sisetine! ©ta sad, ko se otopio od malo ki¹e?!? Na kraju krajeva, NEMA lo¹eg vremena! Ima samo LO©E OPREME ;D

NINA46

Citat: balcan girl poslato 18 Maj, 2011, 17:40
ja cu da ponesem kisno odelo :D i sa zadovoljstvom cu da kisnem do fruske gore :D

Ja cu tebe da povezem kao suvozacicu da mi govoris kad koja krivina nailazi, na kakav put nailazimo...itd..kao u reliju...jer od brzine necu moci i u kartu da gledam...
*.*
Ipak kultivator je brz...Jel moze BALCAN GIRL???   *.*

balcan girl

srce sve za tebe  :-* :-* :-* :-* ja obozavam koleziniceeeeeeeeee [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

NINA46

Citat: balcan girl poslato 18 Maj, 2011, 17:47
srce sve za tebe  :-* :-* :-* :-* ja obozavam koleziniceeeeeeeeee [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce]

E sad si mi dan ulepsala!!!Hvala *.*
*.*
*.*
*.*


balcan girl

nema na cemu  :-* uvek sve za kolezinice  :-* :-* :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jager


balcan girl

dobro dobro ...necu vise da spamujem :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jager


balcan girl

sta cu kopiram lazica hahahhahahaahahahahaah :D ajde sad zar ti ne bi odgovorio koleginici? ja moram sta cu kad volem kolezinice :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jager


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

skijash

Citat: Nensy_90 poslato 18 Maj, 2011, 16:16
[zvizdi]Jel ima neko od meni poznatih ko ide a da kojim slucajem ima mesto na suvozackoj poziciji??? trep trep
Ne znam kakva sedi¹ta voli¹, ali ako hoæe¹ mo¾e¹ sa mnom :)

Lazic

Citat: NINA46 poslato 18 Maj, 2011, 11:20
Dolazim na startno mesto kod USCA.Sta god bude trebalo da se preveze(sem leseva), tu sam.Zapremina prtljaznika 430l.
*.*

Za doticne sam ja nadlezan, zapremina prtljaznika 4000l... [rofl] [rofl] [rofl]




Citat: balcan girl poslato 18 Maj, 2011, 18:36
sta cu kopiram lazica hahahhahahaahahahahaah :D ajde sad zar ti ne bi odgovorio koleginici? ja moram sta cu kad volem kolezinice :D

Lepo ja kazem, mmmm, lesbians... [rofl] [rofl] [rofl]


svetac


jager

Svetac, koji si ti vaginalni huligan, pa to nije normalno.... ;D ;D ;D

NINA46

Citat: Lazic poslato 18 Maj, 2011, 19:04
Citat: NINA46 poslato 18 Maj, 2011, 11:20
Dolazim na startno mesto kod USCA.Sta god bude trebalo da se preveze(sem leseva), tu sam.Zapremina prtljaznika 430l.
*.*

Za doticne sam ja nadlezan, zapremina prtljaznika 4000l... [rofl] [rofl] [rofl]


KRALJ SI!!!!   svaka cast na odgovoru(bas si me nasmejao)...  pozdravvv druze   *.*




Citat: balcan girl poslato 18 Maj, 2011, 18:36
sta cu kopiram lazica hahahhahahaahahahahaah :D ajde sad zar ti ne bi odgovorio koleginici? ja moram sta cu kad volem kolezinice :D

Lepo ja kazem, mmmm, lesbians... [rofl] [rofl] [rofl]



balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jager


Gašpar

Jageru, ne pojavljuj se bez fluoroscentnog prsluka, mora neko da obezbedjuje kolonu a ti si jedini obucen za to  :P :P :P

jager

Citat: Gaspar poslato 19 Maj, 2011, 01:28
Jageru, ne pojavljuj se bez fluoroscentnog prsluka, mora neko da obezbedjuje kolonu a ti si jedini obucen za to  :P :P :P

Neko reèe da mi donosi prsluèe.... ;D