Glavni meni

Prva Fruskogorska ofanziva 22. maj:))))))))

Započeo Dzigi Boy, 29 April, 2011, 00:59

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

skijash


NINA46

Citat: skijash poslato 18 Maj, 2011, 11:45
Æuti baksuze, ovde ka¾u biæe lepo http://www.hidmet.gov.rs/ciril/prognoza/stanica.php?mp_id=13274 :)

Ma bice lepo vreme, mora!!!
U suprotnom ako se namakne neki oblak, ja kontaktiram aerodrom Batajnicu da polete Migovi29 i rasteraju oblake...

*.*(valjda jos uvek imamo po neki avion)*.*

zuba

Da li neko nosi ¹ator u sluèaju da se zarakija ili da neæe da se vraæa po mraku?

jager

Zubo, nisi pazio na èasu ;D Neki æe i da nosimo...

zuba


vesa

voleo bih ali ja necu moci da prisustvujem dogadjaju,predpostavljam da ce biti dobro zezanje!! Ja sam nov ovde jel moze ko da mi kaze kako da ubacim slike svog motora na sajt? :)) hvala

djolefer

 [chopper] posto idem sa jezdilicom  aj samo neko na kraju da kaze ko ce ici kuda, da znam u koju kolonu da se uvucem ;)
:D

zemunboy

Citat: vesa poslato 18 Maj, 2011, 12:52
voleo bih ali ja necu moci da prisustvujem dogadjaju,predpostavljam da ce biti dobro zezanje!! Ja sam nov ovde jel moze ko da mi kaze kako da ubacim slike svog motora na sajt? :)) hvala

A da ti odes prvo u temu za predstavljanje novih clanova :D

UFF

sta vam je bre ljudi nadjemo se na dogovrenom mestu u dogovreno vreme i tad se dogovorimo i podelimo

a sto se tice klope kome se rostilja nek nosi a koga mrzi moze da se provoza do neke radnje uvek, sta ima da palamudimo oko toga? :)

skijash


NINA46


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

NINA46


skijash

Lako je tebi u kolima ako padaju sekire :D

Nensy_90

 [zvizdi]Jel ima neko od meni poznatih ko ide a da kojim slucajem ima mesto na suvozackoj poziciji??? trep trep
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

prpa_zr

Citat: Nensy_90 poslato 18 Maj, 2011, 16:16
[zvizdi]Jel ima neko od meni poznatih ko ide a da kojim slucajem ima mesto na suvozackoj poziciji??? trep trep

pa svi su ti poznati iz teme predstavljanje :D
suvozaèkih mesta kol'ko hoæe¹ !!!

NINA46

Citat: skijash poslato 18 Maj, 2011, 16:14
Lako je tebi u kolima ako padaju sekire :D

Xa xa xa, u pravu si...da se solidarisem sa svima, ja cu voziti traktor, motokultivator  IMT 506 kabrio sa prikolicom...bice mesta za meso i pice...*.* ;D

UFF

hmmm ako je kisa evo ja se javljam da budem kod nine u kolima kao suvozacica i jedem i pijem dok me ona vozi a vi kisnete :)
moze?

NINA46

Citat: UFF poslato 18 Maj, 2011, 17:31
hmmm ako je kisa evo ja se javljam da budem kod nine u kolima kao suvozacica i jedem i pijem dok me ona vozi a vi kisnete :)
moze?

Xa xa *.*
Ima dovoljno mesta, rasporedicemo ljude u prikolici...ipak zbog kardana moramo da balansiramo u krivinama...a mozete da jedete i pijete do mile volje...a ja pun gas ka'  Fruskoj Gori...

balcan girl

ja cu da ponesem kisno odelo :D i sa zadovoljstvom cu da kisnem do fruske gore :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!