Glavni meni

Kupujem Filper

Započeo Havarisan, 27 April, 2011, 20:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Havarisan


Lazic

Ka¾e Vuk da kreæe ka tebi...:D 

Xale

"Ako neko zna telefon ovog majstora u Sremcici.. bio bih zahvalan"

Ja sam dr¾ao servis u Sremèici, zajedno sa ocem i bratom nekih 10-tak godina...Sada je ostao samo æale da radi, onako iz hobija, kada ne¹to naleti !
Telefon je 011 / 2525-386 i 063 / 7374 253   majstor Moma.
Budite strpljivi, ima sada skoro 70 godina i postao je pravi èièa, ali je i dalje najbolji majstor ( i najèuveniji ) na prostorima ex-Yu.
Taj drugi o kome prièate je na¹a biv¹a mu¹terija koji je otvorio svoj servis, ali èovek nije bio majstor, veæ je plaæao druge da mu popravljaju. Inaèe, ima luna parkove, imao je dosta flipera, ali mislim da je sve rasprodao. Raspitaæu se.

ЯЭВОЛУТИОН

Ne seri da ti je Moma cale, pozdravi caleta....uzimao sam od njega brdo spulni i mikroprekidaca i darlington tranzistora....milion puta mi pomogao savetom....
Sva preporuka za majstor Momu..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ranko

Cika Moma je kralj... strog do jaja barem prema nama klincima iz kraja sto smo zlostavljali M.Jackson moonwalker mislim da se zvao, nismo bili bahati ali igrica toliko zarazna da je moglo slobodno da se svede pod skidanje djane :) ali i pravican... znam da je bio veliki zastitnik od gay-romova koji su zickali zetone ...

jbt to je bilo vreme... naletis na neku sicu po kuci i imas da se drkas na igricama ceo dan... sad mozes da ga duvas i za hiljedarku...

Xale

Citat: revolution poslato 02 Oktobar, 2012, 18:22
Ne seri da ti je Moma cale, pozdravi caleta....uzimao sam od njega brdo spulni i mikroprekidaca i darlington tranzistora....milion puta mi pomogao savetom....
Sva preporuka za majstor Momu..
Хоћу да га поздравим, ако кажеш ко си...овако је мало безвезе ! Уосталом, ето ти број, па се поздрављајте !

Xale

Citat: ranko poslato 02 Oktobar, 2012, 19:45
Cika Moma je kralj... strog do jaja barem prema nama klincima iz kraja sto smo zlostavljali M.Jackson moonwalker mislim da se zvao, nismo bili bahati ali igrica toliko zarazna da je moglo slobodno da se svede pod skidanje djane :) ali i pravican... znam da je bio veliki zastitnik od gay-romova koji su zickali zetone ...

jbt to je bilo vreme... naletis na neku sicu po kuci i imas da se drkas na igricama ceo dan... sad mozes da ga duvas i za hiljedarku...
Ма какви бре строг, он ти је мекан ко 'леб, него га је нервирало што су клинци крљали машине које се ми мучимо цео дан да поправимо, оперемо, налицкамо...А што се тиче националних мањина, и даље су му слаба тачка...они и Бисерко, Вучо,демократија, геј параде и сл.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Xale poslato 02 Oktobar, 2012, 20:11
Citat: revolution poslato 02 Oktobar, 2012, 18:22
Ne seri da ti je Moma cale, pozdravi caleta....uzimao sam od njega brdo spulni i mikroprekidaca i darlington tranzistora....milion puta mi pomogao savetom....
Sva preporuka za majstor Momu..
Хоћу да га поздравим, ако кажеш ко си...овако је мало безвезе ! Уосталом, ето ти број, па се поздрављајте !
Pa sad i kad bi me video ne bi me prepoznao...nema kose, 30 kila vise...20 godina vise....nesto sam ga maltretirao dok sam bio u manicnom izvozu flipera tamo pocetkom devedesetih....Centaur II, puta 4 komata, Pacman , puta 2 komada, A posebno me razvalio neko govno od Moonrakera...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ti si kao broj 1, ima li neèega da nisi radio...? :D

Major


ЯЭВОЛУТИОН

@Lazic
Ima li nesto sa cim se nisi ti radio......To sto ja imam pasiju za mrdalicama, to je moj problem....da li znas svoj :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ja se radim samo prirodnim i zdravim drozama, domaæa rad¾a, domaæe pivo, domaæe vino ba¹ ako mora, medicinski kanabis kad me ba¹ bole leða, i to je to...:P