Glavni meni

Kupujem Filper

Započeo Havarisan, 27 April, 2011, 20:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nadalina

A ima i vajrles u garazi! ;D
Eeee, to ja zovem garazom! [cheers]
Dzukela u podznaku

UFF

Yoya i ja smo videli pravu garazu kad je kupovao mt03 u Subotici
Ako nije bar 25 stepeni zimi i ako nema tepih dole sa kojeg moze da se jede jebes takvu garazu :D
A u njoj stoji samo yahamaha i neki bubnjevi - odmah sam se setio tamanitu-a

AndreyRR


Gašpar

Pricao mi YoYa za to cudo od garaze. Odusevio sam se

Havarisan

ima li neki fliper? ide zima, a ovaj dosadio.

ЯЭВОЛУТИОН

bio moj bivsi CENTAUR u oglasima na kupujem prodajem
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan

mislim da taj trazi 1200e

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan

da li je moguce da niko ne zna nekoga ko ima neki zabacen fliper!

Havarisan

danas sam kaparisao dva komada. The Who's Tommy i Flintstones!     [slavlje] [slavlje] [slavlje]

zmiya

Taj Kremenko sam igrao,ovaj ne znam koji je..

Havarisan


Pepe Mason

Добар дан. Данас сам случајно набасао на овај форум, па рекох, да се пријавим. Елем, знам "лика из Сремчице", то ми је комшија. Тренутно нема баш неки избор флипера, али има резервних делова, поправља ако затреба, а може и да упути на неке друге ликове који још увек имају флипере.

Major


prpa_zr

Citat: Havarisan poslato 23 Septembar, 2012, 00:00
danas sam kaparisao dva komada. The Who's Tommy i Flintstones!     [slavlje] [slavlje] [slavlje]

The Who's Tommy je jedan od mojih omiljenih flipera..

za neupuæene, rock opera Tommy - grupe The Who je i nastala od prièe o gluvonemom slepom deèaku koji je mag za flipere.. u istoimenom filmu se pojavljuju mnogi muzièari a npr Elton John je ostao zapamæen po ogromnim èizmama koje je nosio u filmu..

zmiya

Ja ne znam ¹ta ste navalili sa tom prièom o fliperima kad je èovek lepo napisao da kupuje Filper..

Havarisan


zVuk

kad da dodjemo da igramo fliper..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

prpa_zr


Havarisan