Glavni meni

Kupujem Filper

Započeo Havarisan, 27 April, 2011, 20:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

pa da napravimo glasanje
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MISIRAC

Citat: revolution poslato 10 Maj, 2011, 00:36
U Sremcici kod Beograda postoji lik koji drzi servis za flipere i igre....i zabavne parkove....on uvek ima neki na prodaju.....moja preporuka ti je da trazis
CENTAUR II
PACMAN
PLAYBOY
verovatno tri najbolja ikada. Usput kupi par spulni i darlington tranzistora....neophodni su za odrzavanje...e da i plasticnu foliju za zastitu table...fabricki nemaju.

KISS
FIREPOWER
GORGAR
LOST WORLD

i samo WILLIAMS ili BALLY nikako GOTLIEB :)
VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA

prpa_zr

E da...
ovo je veoma va¾no

Williams ili Bally

mada sam ja nekako ipak vi¹e fan Williamsovih flipera

djolefer

evo ,masinke, izbacio sam je napolje pre par dana i prekrio najlonom,smeta mi u lokalu, mradi ali treba malo da se steluje.. meni ne treba,dogovoricemo se oko cene .. 20 30 ak e.. nije fiksno,moze i da se fuljamo za nesto...

[attachment deleted by admin]
:D

Havarisan

Citat: Gaspar poslato 10 Maj, 2011, 11:15
Citat: prpa_zr poslato 10 Maj, 2011, 08:41
Citat: Gaspar poslato 10 Maj, 2011, 01:33
Da znas...
Zivo, aj pazari pa da ti dodjemo u posetu  ;D

©ta u posetu? Kupi fliper pa da se uselimo u gara¾u :D

ps Moja preporuka Twilight Zone i Judge Dredd

Hahahaa i to sto kazes... Ja preporucujem Flinstones, mnogo dobar fliper...
Za sad ne biram koji je.

RAmireZ

Citat: MISIRAC poslato 10 Maj, 2011, 16:04
Citat: revolution poslato 10 Maj, 2011, 00:36
U Sremcici kod Beograda postoji lik koji drzi servis za flipere i igre....i zabavne parkove....on uvek ima neki na prodaju.....moja preporuka ti je da trazis
CENTAUR II
PACMAN
PLAYBOY
verovatno tri najbolja ikada. Usput kupi par spulni i darlington tranzistora....neophodni su za odrzavanje...e da i plasticnu foliju za zastitu table...fabricki nemaju.

KISS
FIREPOWER
GORGAR
LOST WORLD

i samo WILLIAMS ili BALLY nikako GOTLIEB :)

Jeste da je stvar ukusa, ali ja sam najvi¹e voleo da igram HAUNTED HOUSE. To je prvi fliper na tri nivoa. Nije mi smetalo ¹to ga je napravio GOTLIEB. Voleo bih da ga tiltujem u svojoj kuæi.  :D
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

KIZA69

Citat: djolefer poslato 10 Maj, 2011, 17:56
evo ,masinke, izbacio sam je napolje pre par dana i prekrio najlonom,smeta mi u lokalu, mradi ali treba malo da se steluje.. meni ne treba,dogovoricemo se oko cene .. 20 30 ak e.. nije fiksno,moze i da se fuljamo za nesto...
brateee...pa ovo je be chuck norris....?
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

koje su inace cene tih flipera?centaur itd..?
assumption is the mother of all fuck up...!

jager

Eh, da mi je naæi ispravnog GORGAR-a!!!!!
Na njemu sam ostavio nebrojeno para za u¾inu i iz ¹kole redovno kuæi dolazio gladan & ¾edan ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: RAmireZ poslato 11 Maj, 2011, 00:42
Citat: MISIRAC poslato 10 Maj, 2011, 16:04
Citat: revolution poslato 10 Maj, 2011, 00:36
U Sremcici kod Beograda postoji lik koji drzi servis za flipere i igre....i zabavne parkove....on uvek ima neki na prodaju.....moja preporuka ti je da trazis
CENTAUR II
PACMAN
PLAYBOY
verovatno tri najbolja ikada. Usput kupi par spulni i darlington tranzistora....neophodni su za odrzavanje...e da i plasticnu foliju za zastitu table...fabricki nemaju.

KISS
FIREPOWER
GORGAR
LOST WORLD

i samo WILLIAMS ili BALLY nikako GOTLIEB :)

Jeste da je stvar ukusa, ali ja sam najvi¹e voleo da igram HAUNTED HOUSE. To je prvi fliper na tri nivoa. Nije mi smetalo ¹to ga je napravio GOTLIEB. Voleo bih da ga tiltujem u svojoj kuæi.  :D
Moram da priznam da je to jedini GOTLIEB koji mi se dopada, mada je malko tezi za servisiranje i odrzavanje...a i nevolim flipere na vise nicoa...ali on mi se svidza :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

KIZA69

neznam kako se zove,ali je imao kostura preko celog stakla..licio je na danasnjeg predatora ili tako nesto....e na njemu se visilo po all day...normalno kad smo gubili casove!!
assumption is the mother of all fuck up...!

djolefer

star wars je extra fliper.. indiana jones ...
:D

djolefer

Citat: the jez69 poslato 12 Maj, 2011, 23:11
Citat: djolefer poslato 10 Maj, 2011, 17:56
evo ,masinke, izbacio sam je napolje pre par dana i prekrio najlonom,smeta mi u lokalu, mradi ali treba malo da se steluje.. meni ne treba,dogovoricemo se oko cene .. 20 30 ak e.. nije fiksno,moze i da se fuljamo za nesto...
brateee...pa ovo je be chuck norris....?

dobro brate kazes,mogao bih reci da prodajem originalnu igricu gore pomenutog ''chucka'' i prodati je za kofer love :D :D :D :D :P :P
:D

RAmireZ

 [stop]

Treba postaviti i podnaslov teme:

SAMO ZA MATORCE !

Samo jedna stvar je bolja od seksa.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: the jez69 poslato 13 Maj, 2011, 09:16
neznam kako se zove,ali je imao kostura preko celog stakla..licio je na danasnjeg predatora ili tako nesto....e na njemu se visilo po all day...normalno kad smo gubili casove!!
Deco znate li onaj vic...bio Rus , Francuz i jedan Srbin...i ne znam kako je sve to bilo po redu, ali je na kraju Srbin ispao najpametniji...smejte se deco..hahahahah
Bata Stojkovic ... ja ne znam kako je to islo po redu ...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

beli_zemun

jel ima neko adresu ili telefon od tog lika koji servisira flipere iz sremcice? imam dr.who blago neispravan ali mu treba menjati gumice...

Havarisan


prpa_zr

Ne znam da li je jo¹ uvek operativna radionica u Dragonu u ZR-u.. tu je bilo flipera kojekakvih.. raspitaæu se na jo¹ jednom mestu

beli_zemun

Citat: Havarisan poslato 30 Jun, 2011, 20:42
hoces da prodas?

jok bre.. da ga sredim pa da igram dok mu ne okrenem cifre u krug ;)

Ako neko zna telefon ovog majstora u Sremcici.. bio bih zahvalan

ЯЭВОЛУТИОН

Ne znam telefon ali je na ulazu u sremcicu iz pravca lipovice sa desne strane....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11