Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Ne pijem vec danima ne znam sta mi je ;D

clutch&brake

Citat: Major poslato 05 April, 2013, 11:38
Ne pijem vec danima ne znam sta mi je ;D


e matori slucajno si napisao ovo NE,reko samo da ti skrenem paznju :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

WOLVERINE




auuu kako ozbiljna tema..........  kakvi postovi.......   [doh] [doh] [doh] sve sami  [gej] [gej]

WOLVERINE

Citat: CBRR1 poslato 05 April, 2013, 00:58
mislio sam da precutim,ali evo ovako,aj sad da ne kenjam po namestaju,koga god sam pitao sta kako sto je otisao,ko je upropastio tu pozitivu na forumu ko se isposvadjao sa brdo ljudi,ko je sjebo sve i ko se uvek pronalazi u tom admin delu gde ih ima vise njih,ko...?aj imate jednom da pogadjate ali jednom...

Bruderu......stvarno si preterao...... treba da pises malo o ozbiljnim stvarima.... da naucis nesto decu.......  ili ona vec sve znaju pa je trud uzalud... [cheers] [cheers]

clutch&brake

neko dizanje na zadnji tocak ili....??
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


Major

Citat: njanja poslato 05 April, 2013, 11:39
Citat: Major poslato 05 April, 2013, 11:38
Ne pijem vec danima ne znam sta mi je ;D


e matori slucajno si napisao ovo NE,reko samo da ti skrenem paznju :D :D

Vidi stvarno [rofl]

CBRR1

ja nisam gej,ali samo volim majora,njanju,uffa,jokera,wolverina,plazmicu-jebicu,milomira(citaj babun),poisongirl,lazica,balkan,zverku,dzimiku,mkt,monstera sa bolesnim igrackama,gasu,kengura(jokerova biich)con3,sibin,kanarinca,unclaboba(koj srecom nikada nije pijan), migeta,revoluciju,pheniksa,arijelmeriksa,andrejrr,vlajka,jeftu,bokilica,farbaca,havarisanog...i tako ali nisam gej..(ove sto sam zaboravio slucajno kao,nike zbog toga,nego su me zamolili da budu anonimni,da neko ne kaze da su gej) BUDIM SE CESTO PO BORCI AL ZNAM DA NISAM NI PIJAN NI LUD.....TRALALALALA...

Major

Kakav si [kralj]
Cbrr1 za predsednika ;D

mareskin

Citat: Major poslato 05 April, 2013, 12:34
Kakav si [kralj]
Cbrr1 za predsednika ;D


©to je tebe stavio na prvo mesto? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Zato sto me najvise voli ;D

Citat: CBRR1 poslato 05 April, 2013, 12:18
ove sto sam zaboravio slucajno kao,nike zbog toga,nego su me zamolili da budu anonimni, da neko ne kaze da su gej

Vidim da si ti u ovoj grupi anonimnih sto je Cbrr1 naveo ;D

eclipse4

naj hrabriji idu na prvu liniju fronta ;)

Uncle Bob

Citat: CBRR1 poslato 05 April, 2013, 11:27
a sad viiiiseeeee neeeeee....ahaahahhahaha
Da zna¹ da sam poèeo da se oseæam nostalgièno(a oseæam se i kad se ne istu¹iram) [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Citat: CBRR1 poslato 05 April, 2013, 12:18
ja nisam gej,ali samo volim majora,njanju,uffa,jokera,wolverina,plazmicu-jebicu,milomira(citaj babun),poisongirl,lazica,balkan,zverku,dzimiku,mkt,monstera sa bolesnim igrackama,gasu,kengura(jokerova biich)con3,sibin,kanarinca,unclaboba(koj srecom nikada nije pijan), migeta,revoluciju,pheniksa,arijelmeriksa,andrejrr,vlajka,jeftu,bokilica,farbaca,havarisanog...i tako ali nisam gej..(ove sto sam zaboravio slucajno kao,nike zbog toga,nego su me zamolili da budu anonimni,da neko ne kaze da su gej) BUDIM SE CESTO PO BORCI AL ZNAM DA NISAM NI PIJAN NI LUD.....TRALALALALA...
Ma volem i ja tebe a nisam ni Pijan ni Gay :-*
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

clutch&brake

Citat: CBRR1 poslato 05 April, 2013, 12:18
ja nisam gej,ali samo volim majora,njanju,uffa,jokera,wolverina,plazmicu-jebicu,milomira(citaj babun),poisongirl,lazica,balkan,zverku,dzimiku,mkt,monstera sa bolesnim igrackama,gasu,kengura(jokerova biich)con3,sibin,kanarinca,unclaboba(koj srecom nikada nije pijan), migeta,revoluciju,pheniksa,arijelmeriksa,andrejrr,vlajka,jeftu,bokilica,farbaca,havarisanog...i tako ali nisam gej..(ove sto sam zaboravio slucajno kao,nike zbog toga,nego su me zamolili da budu anonimni,da neko ne kaze da su gej) BUDIM SE CESTO PO BORCI AL ZNAM DA NISAM NI PIJAN NI LUD.....TRALALALALA...

ma svi smo po malo gay tako da matori od mene za tvoj post imas   :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

WOLVERINE

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Celivas mene u ljubu.......   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

MIGE

Citat: CBRR1 poslato 05 April, 2013, 12:18
ja nisam gej,ali samo volim majora,njanju,uffa,jokera,wolverina,plazmicu-jebicu,milomira(citaj babun),poisongirl,lazica,balkan,zverku,dzimiku,mkt,monstera sa bolesnim igrackama,gasu,kengura(jokerova biich)con3,sibin,kanarinca,unclaboba(koj srecom nikada nije pijan), migeta,revoluciju,pheniksa,arijelmeriksa,andrejrr,vlajka,jeftu,bokilica,farbaca,havarisanog...i tako ali nisam gej..(ove sto sam zaboravio slucajno kao,nike zbog toga,nego su me zamolili da budu anonimni,da neko ne kaze da su gej) BUDIM SE CESTO PO BORCI AL ZNAM DA NISAM NI PIJAN NI LUD.....TRALALALALA...
vidis kako naporan rad na tezgi na buvljaku ocvrsne coveka,i mentalno i fizicki !  :D nema svadje vec samo ljubav  :D

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM