Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Milomir27

nemoj se brines moj pastiru,kao tvoj ovan rado cu te nabiti na rog  :P  ;D

CBRR1

volim i ja tebe,ali ja sam zoofil i preferiram ovnove...

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

CBRR1

i evo zbog ovakvog smaranja nema borcanca i jos dosta njih,ladno je prebacio u temi o bullshitu,saban..!

Milomir27

ma ljubomorni bre cobanine moj

CBRR1

ma bre smor i smor,zajebancija,i od jednom ovaj forum je postao toliko ozbiljan da je smor...

UFF

sto bre seres?

o cemu si pricao keve ti pa da to nije za temu za bullsit?
neki ljudi su bre razmazeni u picku lepu materinu
takvi debilni postovi koji nicemu ne sluze ne da nisu za normalne teme vec su za brisanje A TEBI SMETA I SAMO ZATO STO SU PREBACENI???


PA DA NISI MOZDA NESTO BITNO NAPISAO PA DA MORAM DA STAVIM U LEPLIVU TEMU SVI DA PROCITAJU?

jel ti ovde neko brani da se zajebavas?
ako vam covek da mesto gde da kenjate vama je to odmah smor jev vi ne bi da serete samo u wc solju to je smor radije bi po celom stanu i namestaju da kenjas ?

aj razmisli sledeci put pre nego sto pocnes da se bunis oko neceg molim te

CBRR1


Kanarinac

Pa sta si se sad naljutila??? [zena]

CBRR1

ko se ljuti uvalim mu kruti,popio 3 piva pa sad se okurazio...

CBRR1

mislio sam da precutim,ali evo ovako,aj sad da ne kenjam po namestaju,koga god sam pitao sta kako sto je otisao,ko je upropastio tu pozitivu na forumu ko se isposvadjao sa brdo ljudi,ko je sjebo sve i ko se uvek pronalazi u tom admin delu gde ih ima vise njih,ko...?aj imate jednom da pogadjate ali jednom...

pit


UFF

nema sta ko da se pronalazi ja sam ti prebacio to u zasluzenu temu
ono nisam napisao da nekog uvredim vec da ti objasnim da nemas nikakva prava da se zbog toga ljutis
a ako vec neces da precutis onda procitaj ponovo pa mi daj odgovore na gore postavljena pitanja
hvala

CBRR1

................................nema na cemu....

Kanarinac

Aj sad lepo  [ljubav] [srce] pa da  [cheers]

UFF

ne brate, sad cu da vidim sa ostalim adminima ili da definisemo konacno neka pravila za off ili da dignem ruke sto se tice rada na forumu i unapredjenje istog
zajebancija je ok ali u temama za zajebanciju ali kad u npr u garazi umesto moto problematike na nekoliko strana citas o raznoraznim glupostima onda je to sve samo ne moto forum
i to moze da bude zabavno ali samo za 20tak aktivnih dok ce za sve ostale da bude tezak smor

a sa borcancem nema sta da se  [ljubav] jer to gejevi rade a on i ja idemo na  [cheers] da ne pomisli neko da smo u svadji

Uncle Bob

Deco kad vam Bob ka¾e zajebte alcocol foda je zdrafa u jbte sam sebe nemogu da prepoznam va¾i daj kafu. [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

CBRR1

pa ko moze da pomisli da smo ja i uff u svadji...to je smesno,ili ko moze uopste nase rasprave da shvati za ozbiljno...

Major

bio sam pijanaccccc ;D

CBRR1

a sad viiiiseeeee neeeeee....ahaahahhahaha