Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

Citat: njanja poslato 23 Mart, 2013, 18:09
eto cak i uff je hteo da me bije prvo pa smo se mazili kada smo se upoznali :D
nije hteo da te bije,.on samo voli grubo

clutch&brake

Citat: mkt poslato 23 Mart, 2013, 18:48
Citat: njanja poslato 23 Mart, 2013, 18:09
eto cak i uff je hteo da me bije prvo pa smo se mazili kada smo se upoznali :D
nije hteo da te bije,.on samo voli grubo

pa cekaj za mene i majora je milica a tebe grubo... auuu matoriiiiiiiiii zlo :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mkt

mozda vi volite sadomazio  [rofl] [rofl]

clutch&brake

Citat: mkt poslato 23 Mart, 2013, 18:51
mozda vi volite sadomazio  [rofl] [rofl]


majore sta ti rekooooooooo   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pit

Citat: njanja poslato 23 Mart, 2013, 18:15
Citat: pit poslato 23 Mart, 2013, 18:12
Citat: njanja poslato 23 Mart, 2013, 18:05
ne pite gresis i to jako gresis... posto si napisao da PAMETAN covek procita prvo tako si treba da procitas da sam napisao da je motor do prednjih vila DOBAR a odatle nesto najodvratnije.... ja tebe ne miniram niti bilo sta i nikada ali skoro nikada nikom nisam dao minus ili nesto vec svaki put napisem svoje misljenje kakvo god da je. jajara nisam da minusiram vec cu sve svakome reci pa tako i tebi. nadam se da ces imati prilike da me upoznas kao i svi kojim idem na jaja A SIGURAN SAM DA IH JE MNOGO samol zato sto se zezam i sto sam iskren. ja njima tu ne mogu pomoci a sa tobom sam uvek raspolozen da na prijateljski nacin raspravljamo o motorima ili bilo cemu samo nemoj moje kom shvatai lose ja sam samo iskren i to me je 10000000 puta kostalo u zivotu
Ma nema greske druze ...pisana rec se mnogo puta shvati pogresno.....i verovatno bi sve drugcije izgledalo uzivo i sama zajebancija bi imala drugciji prizvuk...ovako meni se nesto cini ovako tebi onako ...i cas stvar izmaken kontroli i predje u svadju.....a razlog je gomila gvozdja. [cheers]
         


tako je i jos 10000 puta cemo se nas dvojca raspravljati itd itd ali u tome nema nista lose ;)

  [nono] Neeeeee...svadjam se samo sa Uffom...sa njim imam zajednicki jezik vezano za teme.Posto on sve zna i u sve se razume a ni ja nisam daleko od hodajuce enciklopedije uvek se desi da nam se ne poklopi neki folder...e pa dok to raspravimo i usaglasimo stavove ........ mada...mislim da smo do sada dva ili tri puta usaglasili misljenje .... :P :P

dzimika

Citat: njanja poslato 23 Mart, 2013, 17:55
zasto odmah uzmas srcu brurazeru postove i odmah na noz ides sa ljudima razlicitog misljenja? ja sam samo napisao da mi se motor ne svidja sto ne znaci da ja nemam pojma o motorima ili imam kako god i da bas taj motor bude jedan od boljih u poslednje vreme... meni se prosto ne svidja i dzaba... da ga jebem ruzan mi je... uzdravlje

rece covek koji je ofarbao felne u gej crvenu na motoru :P

clutch&brake

 [gej] [adminpower]   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

samo se vas dvojca poklapajte   [rofl] [rofl]


[cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Citat: dzimika poslato 23 Mart, 2013, 18:55
Citat: njanja poslato 23 Mart, 2013, 17:55
zasto odmah uzmas srcu brurazeru postove i odmah na noz ides sa ljudima razlicitog misljenja? ja sam samo napisao da mi se motor ne svidja sto ne znaci da ja nemam pojma o motorima ili imam kako god i da bas taj motor bude jedan od boljih u poslednje vreme... meni se prosto ne svidja i dzaba... da ga jebem ruzan mi je... uzdravlje

rece covek koji je ofarbao felne u gej crvenu na motoru :P


BILOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO price u mom oglasu  :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pit

Citat: njanja poslato 23 Mart, 2013, 18:56
[gej] [adminpower]   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

samo se vas dvojca poklapajte   [rofl] [rofl]


[cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]


       Ma oce UFF da objasi...nije stipsa ko neki...a i nije cajni kolutic sapun pa da se istrosi...moz se eventualno malo prosiri ali nista strasno.

Major

Citat: njanja poslato 23 Mart, 2013, 18:52
Citat: mkt poslato 23 Mart, 2013, 18:51
mozda vi volite sadomazio  [rofl] [rofl]


majore sta ti rekooooooooo   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Nije meni vec tebi [rofl]

Major

Citat: Milomir27 poslato 03 April, 2013, 16:48
dopuna,Cobani iz Borce mogu i Jagnjetinom da izmire clanarinu :)

Vratio nam se Milomir ;D ;D ;D

Milomir27

nisam ja nikada ni otisao,samo sam vas iz prikrajka posmatrao :)

UFF


Major


CBRR1

Nije on Milomir on je bre babuncina iz Barajeva,to vam je selendra u podnozju planine,coban se vratio,gledao iz prikrajka ahhhaaaa jeste da nije cuvao ovce od vukova....

Major


CBRR1

Jos da se javi mok babun,i pocne da ljubomorise zbog toga sto je moja bicsh Andrejrr...ali zna babun moj da ga volim...

Jefta

Hahahahahah jaooo da pripremim stomak na smeh :)

Milomir27

Citat: Major poslato 04 April, 2013, 18:51
[rofl] sve je ponovo kao nekad ;D

sve je isto samo njega nema :)

ooooooo cobanine iz borce,prezime li nekako na planini :)
volis ti da si sa svojim ovcicama

CBRR1

da znas da volim da sam sa svojim ovcama i ovnovima,ovnu mj sa likom babuna...