Glavni meni

ODBIJAM DA PADNEM!

Započeo UFF, 21 April, 2011, 12:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

RoaD GunneR

Pa ako on pocne da tvrdi da Vas je izbegavao, vi na sudu mozete da pocnete da tvrdite da vas je sustigao i skrenuo i da kazete da ste pod njegovim pritiskom jer je bio ocajan zbog kazne po novom zakonu dali drugaciju izjavu policiji iz sazaljenja prema covekovim mukama.

Kanarinac

I onda je mrmot stupio na scenu!

Lazic


skijash

Dainese si nosio, sva sreæa pa ga nisi izgrebao :)

Kanarinac

A moram brate, pocela je naucna fantastika :D

UFF


Zena

Izvin'te...a di je ovde zena na fotkama,a???

UFF

Citat: skijash poslato 24 April, 2011, 19:28
Dainese si nosio, sva sreæa pa ga nisi izgrebao :)

Brate da mi je izgrebao jaknu od 67.000 din ja bi tu noc spavao iza resetaka  [bejzbolka]

jebes motor, jebes koske, fenseraj je najvazniji ;)

UFF

Citat: Zena poslato 24 April, 2011, 19:41
Izvin'te...a di je ovde zena na fotkama,a???

pa kako gde je zena kad ona nije htela da se slika sa nama
samo nam rogove pravila i davala los primer svom sinu koji gleda

evo malo zene-kolko viri

al je zato tu i neki penzos u kolicima :D

RoaD GunneR

A bre samo se slikate nije vazno sta se desilo fali vam samo po flasica vode, pa da budete pravi japanski turisti  :D

Lazic

Kad pravimo okupljanje u hitnoj(vma)...? Da razbijemo maler... Znam tu par opasnih loodaka...Uvek ima prvoklasne radze... [rofl] [rofl] [rofl]

Zena

AAAAhahahaha pa stvarno sam mala!!!

Gašpar

Citat: RoaD GunneR poslato 24 April, 2011, 19:51
A bre samo se slikate nije vazno sta se desilo fali vam samo po flasica vode, pa da budete pravi japanski turisti  :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Skoro se nisam ovako nasmejao  [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

pa kakva bi ovo tema bila bez slika?

UFF

kad malo bolje razmislim dobro smo prosli s obzirom da se udesi na tom mostu ne zavrsavaju bas najbolje

pre par dana prolazim uvece tuda a ono neki novi mercedes preleteo ono visoko betonsko ostrvo sto razdavaja dva smera pa preskocio trotoar i probio zastitnu ogradu, auto stoji ko u filmovima sa prednja dva tocka iznad provalije a vozac koji se klati i jedva stoji koliko je pijan daje izjavu policiji
evo kako sad to mesto izgleda

UFF

nije ni svestan koliko je dobro prosao s obzirom na druge tu u istoj visini

Lazic

A sta je bilo danas...? Vatra, lesh...

UFF

A evo sta sam danas zatekao na mostu
nekoliko olupanih automobila, dva od njih su gorela, telo pokriveno carsafom..
a klinac narko diler koji je vozio u suprotnom smeru da pobegne muriji... pa pobegao
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/263436/Zena-poginula-pobegao-vozac-koji-je-izazvao-nesrecu
veceras sve oprali i odneli.. ostao samo prazan pp aparat (tu se vidi koliko je "mali" taj "ivicnjak")

eto nek mi posle neko kaze kako je jugo, kec i slicno od zastave najbolje prevozno sredstvo za srbiju
cak je i jebeno govno od punta bolje od njega

kao sto rekoh dobro smo mi prosli, ma odlicno

cone

reko sam taman nemao kola nikad necu kupiti juga.. to je mucenje voziti..

Kengur

Prolazio sam dok je visila mecka. Mislim da je ono stara S klasa, mat crna ima amg felne... Stoji stalno kod one perionica iznad mosta...

Lik imao ludacku srecu da je ostao tu gde jeste. Koliko sam skontao isao je iz pravca Vidikovca i preleteo sve one ivicnjake... Stoje par likova pored, droga pijani...
Strasno...