Glavni meni

ODBIJAM DA PADNEM!

Započeo UFF, 21 April, 2011, 12:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

U tom delu ulice nema gde da se ide sem pravo, i odmah posle se ukljucuje na most tj ulicu. Decko u alfi nije smeo da skrene levo, ali mislim da ni uff nije smeo da krene da ga obilazi tu. Sad sve zavisi od zapisnika pandura i njihove odluke.

UFF

hmm.. cak i da je puna ja mislim da po zakonu mogu da obidjem ako ima mesta i ne zgazim liniju ili predjem u tudju traku...

ЯЭВОЛУТИОН

TI NISI POCEO DA GA PRETICES, VEC SI BEZAO OD NJEGA KADA SI VIDEO DA CE DA SKRENE, nemoj sebe da okrivljujes ako ne moras...ti si pokusao njega da izbenes, ne da preteknes. I nemoj nista da mi pricas o toj raskrsnici ja se secam kada je nije bilo...odrastao sam 500 metara od nje...tu je nekada okretala 37-ica....mercedes buljavi zelene boje...a premijer je bio najaca picerija u gradu...i radio je dragstor ispod mosta...zato
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Citat: UFF poslato 22 April, 2011, 23:51
hmm.. cak i da je puna ja mislim da po zakonu mogu da obidjem ako ima mesta i ne zgazim liniju ili predjem u tudju traku...

Potpuno si u pravu.
Ali kako reèe Revolution, ni pod taèkom "razno" ne priznaj da si krenuo u preticanje. Ti samo nisi mogao da izbegne¹ njegovo NEDOZVOLJENO i NEPRAVOVREMENO skretanje u levo.

Kanarinac

Dobro ajde sad ne preterujte. Napisano je u izjavi da ga je obilazio, da je lik krenuo da usporava. To da ga je izbegavao ne pije vodu. Kako se nasao kod prednjeg dela vrata i dokacio krilo? Da ga je izbegavao preleteo bi preko auta.

mi¹ko_kolo


Lazic

Citat: Kanarinac poslato 23 April, 2011, 00:14
Dobro ajde sad ne preterujte. Napisano je u izjavi da ga je obilazio, da je lik krenuo da usporava. To da ga je izbegavao ne pije vodu. Kako se nasao kod prednjeg dela vrata i dokacio krilo? Da ga je izbegavao preleteo bi preko auta.

Ako je auto pao ispod 30kmh, racuna se kao zaustavljeno vozilo, i smeo bi da ga obidje i sleperom, a motorom je smeo u svakom slucaju, proverite sta kaze zakon... Decko iz Alfe je kriv.(tacka)

Phoenix

Mene zanima zashto me josh niko ne zove da dam bilo kakvu izjavu vezanu za incident  [ludak] Ipak kao povredjeni treba da dam bilo kakvu i to josh dok sam bio na VMA a ne posle 38 dana  [nono]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Kanarinac

Stvar je u tome da je tu ukljucenje u drugu ulicu, nije bilo na magistrali. Ima sad tu vise varijacija, a nadam se da ce ipak da naplate stetu...

Lazic

Ej, bre Kanarinac, ne zraci, misli pozitivno... [rofl] [rofl] [rofl]

Kanarinac

Think unsexy thoughts, think unsexy thoughts :D :D

Lazic

Oooooohhh... Nije pomoglo...

UFF

polozaj vozila i ulica

[attachment deleted by admin]

UFF

jedina sansa za njega da se izvuce da ne bude kriv je da kaze da je hteo da skrene levo u raskrsnicu a da sam ga ja udario
mada mu fali 5-10 metara nazad da se nalazi da bi mu prica prosla
ali on ce sigurno reci da je posle udesa smotao desno i produzio pravo da bi nas izbegao i sto manje povredio..

[attachment deleted by admin]

Lazic

Zakon kaze da ne mozes ni jedan manevar kolima da zapocnes, bez da se uveris da je bezbedno, a ako menjas pravac ili se ukljucujes/iskljucujes, obavestis ostale ucesnike migavcem, posle gledanja u ogledalo......

Phoenix

Migavaca nije bilo a da je samo pogledao u ogledalo nishta se ne bi ni desilo!!! Da je pera otishao pravo u policiju....
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Lazic

o tome pricam, kad bi svi tako vozili, bilo bi mrtvih na sve strane...

Kanarinac

Ne moze da mu prodje ta prica da je ranije zapoceo skretanje pa da vas je izbegvaoa, jer se vidi gde su parcici polomljenog migavca i ratkapne. Ne dge na sredini ovog belog govneta. Jbg drzim palceve

UFF

Najbitnije je da se dan ovako zavrsio!

Lazic