Glavni meni

ODBIJAM DA PADNEM!

Započeo UFF, 21 April, 2011, 12:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Tamanitu

I treba da odbijas da padnes, druze Guru, nego kako...!
[srednjiprst]

gmum44

 [rofl] [rofl] [rofl]kakvi bolidi [rofl] [rofl] [rofl]
MANIJACI M KAKVI BRE MANIJACI VI STE SEKTA BRE!!!
mene riba danas nije videla vozi renoa megana isece me ko puter ali sam extra prosao sto bi rekli za dlaku,stanem tj usporim i izravnam se sa njom i pitam je sta joj bi "NISAM TE VIDELA" hhahahahaha a da sam pao???ona sleze ramenima"jebi ga" I STA RECI NA TO  zamolio sam je da gleda malo bolje da ne rokne nekog!
JEBI GA LJUDI SEZONA NIJE NI POCELA PAZITE SE !!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Lazic

nabodes je u vugla i odes... Recimo ovaj sto sam mu odgovorio, najkulturnije sto sam mogao... Ugaziti ko vola...

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/249312/Crn-dan-za-motocikliste--pokosena-trojica/komentari#ostali

Zena

Iiiii opet su zena i GOLF spasili dan!!!
Salim se,samo da ste vi svi zivi i koliko toliko zdravi :)

monsterbnt

Citat: Lazic poslato 22 April, 2011, 00:39
nabodes je u vugla i odes... Recimo ovaj sto sam mu odgovorio, najkulturnije sto sam mogao... Ugaziti ko vola...

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/249312/Crn-dan-za-motocikliste--pokosena-trojica/komentari#ostali

naletece taj na nekog manijaka......pa ce da popije po svojoj lajavoj pic****
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

zamisli coveka...!!! mada mislim da laze, sto bi se ovaj zadrzavao tu na prvom mestu, osim ako ga nije omlatio vratima... Kad mi se desi da zakacim necije ogledalo, uvek je slucajno i uvek rezultat krive procene i na jako malim brzinama, nikome jos nisam odvalio, stanem, dignem vizir, izvinem se kako najlepse umem, ako prihvata izvinjenje, molim lepo, ako ne , boli me bas qrac, idem dalje, u svakom slucaju odgovor me ne zanima, a sve se plasim da ce neko da me juri, osim pesice preko kola... A i taj sto bi me pojurio, bi prvo morao da poprica sa protektorima...

monsterbnt

ma cekam da admini objave moj odgovor.......
ma budala sigurno prebila nekog jadnog skuterasa
naletece taj pre ili kasnije na necije protektore.......
Smrt SVIMA!!!!

UFF

ebasmo mu kevu kolenima  :o

[attachment deleted by admin]

markodjurovic

:) Pola sata ste ga glavama u pesnicu nabadali :D
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

gmum44

Citat: monsterbnt poslato 22 April, 2011, 02:24
ma cekam da admini objave moj odgovor.......
ma budala sigurno prebila nekog jadnog skuterasa
naletece taj pre ili kasnije na necije protektore.......

i ja cekam da objave moja dva posta!!!hahahahah
ma dusmani neka puse kada probaju da nas sruse!!!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

DR Goran

Citat: UFF poslato 21 April, 2011, 12:45
.......i a sad cu da dobijem krivicnu..

E ovo me zivo interesuje . Jel to tacno sto je izjavio ..tj da ce dobiti krivicnu . Jer po starom zakonu kad je meni lik izleteo iz sporedne ulice u JNA kod gemaxa prosuo sam se ko pizda ..priznajem isao sam oko 100 ..a on je smeker ukljucio se i "uvatio luk odma u brzu traku" kud sam ja teo da ga izbegnem ...nije me provalio dok ga motor nije stigao...

Dobio je tada 2004-te samo 7000 din kazne za nepropisno prestrojavanje sa izazivanjem saobracajnog udesa... ako se sad za take akcije dobija krivicna pa to je divno !!
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

skijash

Nije krivièna nego prekr¹ajna.

ra$a

kad god vidim da neko usporava bez nekog oèigledno razloga znam da ne sledi ni¹ta dobro. uglavnom se sprema za neki kamikaza potez.

ja sam imao sluèaj da idem iz kombija i na izlasku iz sela kombi umesto da ubrzava krene da usporava lagano, ja sam veæ krenuo u obila¾enje kad je ispred njega lik smotao levo (skroz po propisima, migavac i ostalo) i ja za malo ne parkirah motor na zadnje sedi¹te.


Phoenix

Citat: skijash poslato 22 April, 2011, 10:47
Nije krivièna nego prekr¹ajna.

Ukoliko ima povredjenih ide krivichna!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

pedriic

Ti si be¹e onaj ra$a ¹to èesto di¹e sve¾ vazduh :)

Odlièno si ovo sroèio!

kissellii

trebalo bi da maknete po 500 eur min obojica za povrede plus za stetu a mogli ste i nesto opreme prijavite....

a sa njim vi nemate nista samo sa osiguravajucim drustvom njegovim, naravno izvestaj pandura je presudan

ЯЭВОЛУТИОН

pa vi ga niste ni posteno ogrebali.....Za te sto se prestrojavaju tako , ja sam na kombiu (ford tranzit) imao kengurobran, znate one sipketine koje montiraju po Australiji. E takve kengure sam redovno opaljivao gde stignem..a vas dvojica ne mozete jednu pisljivu alfu...pa nije mecka sa debelim limom.....sledece nedelje popravni...da posteno omlatite neka kola.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Citat: kissellii poslato 22 April, 2011, 18:22
trebalo bi da maknete po 500 eur min obojica za povrede plus za stetu a mogli ste i nesto opreme prijavite....

a sa njim vi nemate nista samo sa osiguravajucim drustvom njegovim, naravno izvestaj pandura je presudan

Namacice i vise ako ne bude Uffova krivica. Vrlo lako moze da bude da svako svoje placa i kraj

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kanarinac poslato 22 April, 2011, 19:38
Citat: kissellii poslato 22 April, 2011, 18:22
trebalo bi da maknete po 500 eur min obojica za povrede plus za stetu a mogli ste i nesto opreme prijavite....

a sa njim vi nemate nista samo sa osiguravajucim drustvom njegovim, naravno izvestaj pandura je presudan

Namacice i vise ako ne bude Uffova krivica. Vrlo lako moze da bude da svako svoje placa i kraj
Ne moze da bude uff krivica....nije on hteo da ga pretekne, vec je covek namotao kasno levo, preko ostrva....a uff nije uspeo da se bezbedno zaustavi..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11