Glavni meni

kupujem novu kacigu jer sam na svoju nalepio nalepnicu

Započeo Gavrolini, 06 April, 2011, 20:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Prinudjen sam da kupim novu kacigu jer sam na svoju stavio jednu malu nalepnicu. Neko na forumu mi je otvorio oci i rekao da se lepljenjem nalepnica ostecuje kaciga i gubi svoju svrhu, zbog toga moram da kupim novu kacigu koja nikad nije farbana niti je na nju ikad zalepljena i najmanja nalepnica koja nije fabricka       [majmun] [majmun] [samoubistvo]

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mi¹ko_kolo

 
Citat: Gavrolini poslato 06 April, 2011, 20:03
Prinudjen sam da kupim novu kacigu jer sam na svoju stavio jednu malu nalepnicu. Neko na forumu mi je otvorio oci i rekao da se lepljenjem nalepnica ostecuje kaciga i gubi svoju svrhu, zbog toga moram da kupim novu kacigu koja nikad nije farbana niti je na nju ikad zalepljena i najmanja nalepnica koja nije fabricka       [majmun] [majmun] [samoubistvo]

Auuuuuu, pa ¹to nisi pitao za nalepnice?! Eto ¹ta ljudi rade kad su neinformisani i neiskusni!!!! ;D ;D ;D

Kengur

Ivane, bolje kupi nov motor, nego da ti se istope plastike.. :D


Milo¹*

gavro ugasio si, sad bolje da vozi¹ bez kacige...... ta kaciga je propala i nema vi¹e svoju funkciju, povrediæe¹ se!
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Gašpar

Preuzima kacige koje su ostecene(zalepnjena nalepnica na njima).
Realno bi bilo da cak vi meni placate to odnosenje, posto cu morati da preuzmem odgovornost na sebe. A i sta cu kad mi se kuca napuni istopljenim kacigama  [neampojma]

Lazic


farbach

Fabricke ne ostecuju, ali sa ovim nasim mos da ubijes coveka za dva minuta ako mu zalepis na celo. Nato vojnici sada duze set nalepnica za borbu prsa u prsa. Kazu da su AGV koje pravi Serbduck najopasnije.

Lazic

Patak je vrlo zajeban lik... Cuo sam da je jednom ubio trojicu sa jednom nalepnicom... Valjda od rikosheta...

jevta

Sad te me prestra¹ili moram da proverim da nisu ove ¹to imam na kacigi neke kineske fu¹. Mo¾da su me zajebali pa sad jadan nastradam. [rofl]

Gavrolini

ja sam cuo da falhs akrapovic nalepnica moze da isopi ceo tenk za 3 minuta

Gašpar

Citat: Gavrolini poslato 06 April, 2011, 22:54
ja sam cuo da falhs akrapovic nalepnica moze da isopi ceo tenk za 3 minuta


E zato ja imam original nalepnicu  ;D
Top manje bitno  :D

Lazic

pomalo mi je zao sto nisam bio tamo mesecima, izgleda da je izbila zaraza gluposti... [rofl] [rofl] [rofl]

Gavrolini

Citat: Lazic poslato 06 April, 2011, 23:00
pomalo mi je zao sto nisam bio tamo mesecima, izgleda da je izbila zaraza gluposti... [rofl] [rofl] [rofl]
a ne...ovo je glupost odavde....

Veske

upravo sam spalio moju kacigu,imao sam neke nalepnice,sto je sigurno,sigurno.. :D

Gavrolini

Citat: Veske poslato 06 April, 2011, 23:15
upravo sam spalio moju kacigu,imao sam neke nalepnice,sto je sigurno,sigurno.. :D
pametno

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 06 April, 2011, 23:04
Citat: Lazic poslato 06 April, 2011, 23:00
pomalo mi je zao sto nisam bio tamo mesecima, izgleda da je izbila zaraza gluposti... [rofl] [rofl] [rofl]
a ne...ovo je glupost odavde....

ne verujem ti, daj link...