Glavni meni

kupujem novu kacigu jer sam na svoju nalepio nalepnicu

Započeo Gavrolini, 06 April, 2011, 20:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Pa jebem mu mater sto mi niste rekli ranije [zena] Ja pojma nisam imao da ne smeju nalepnice da se lepe na plastiku, meni silne nalepnice izlepise na vizir na ulazu na skupove i od tad vidim da mi motor ne ide ko kad sam ga uzeo [glavazid]  mora da su one nalepnice poremetile molekularnu strukturu vizira pa sad nije onoliko aerodinamican... More teram ja agregat na rasturanje pocela je i radilica da zvechi, sto je sigurno, sigurno je [ludak]

Gašpar

Citat: bigbad86 poslato 07 April, 2011, 01:55
Pa jebem mu mater sto mi niste rekli ranije [zena] Ja pojma nisam imao da ne smeju nalepnice da se lepe na plastiku, meni silne nalepnice izlepise na vizir na ulazu na skupove i od tad vidim da mi motor ne ide ko kad sam ga uzeo [glavazid]  mora da su one nalepnice poremetile molekularnu strukturu vizira pa sad nije onoliko aerodinamican... More teram ja agregat na rasturanje pocela je i radilica da zvechi, sto je sigurno, sigurno je [ludak]

Da nisi lepio neke nalepnice po deklovima? [neampojma]

nesic1

vidis kol'ko sranja zbog nalepnica, sta bi tek radio da si se tetovirao??   [peppa]

Gavrolini

Citat: nesic1 poslato 07 April, 2011, 02:04
vidis kol'ko sranja zbog nalepnica, sta bi tek radio da si se tetovirao??   [peppa]
samo se ludaci,narkomani i kriminalci tetoviraju

RAmireZ

Samo se vi zezajte, vidite kako izgleda kaciga kad se lepi nefabrièka nalepnica:



[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

Dzambo

Imam ja jednu kacigu za tebe, malo presla, malo i izgrebana, ali nikad lepljena nalepnica! :D

balcan girl

pu jebo te nisam znala da sam istetovirani kriminalac i narkoman pa sto mi ne rekoste preeeee pa sta cu sad moram u crnu reku po lopatu :D  pa da samu sebe tucem cc.c.c.c.c.c.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dutchman

evo spas u poslednji chas , prodajem specijalne NASA nalepnice koje sprechavaju efekte bilo koje druge nalepnice , jedna specijalna NASA nalepnica moze da neutralishe 9 nefabrichkih nalepnica ili 14 fabrichkih nalepnica zalepljenih na pogreshan brend (tipa na Arai kacigu ste zalepili fabrichku MTR nalepnicu ) cena prava sitnica 990dinara po komadu ...

Kengur

Moj tata ne stoji u redu... Ajde odacu vam tajnu...
Moj tata je Cak Noris! hahahahahahahhahahahahhahahaha

BANE BROTHERHOOD

cekaj znachi mi koji smo istetovirani drogerashi i narkomani onda smemo da nosimo kacige sa nalepnicama ili ne  ;D ;D ;D....uuuuh jbte pa strasno jos se ja pitam sto svaki put kad upalim GAJGEROV merach stalno nesto pucketaaaaa [rofl] [rofl] [rofl] kad ono gle cuda izgleda da je boja koju sam koristio kad sam se tetovirao bila iz FUKUSHIME!!! [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF

Citat: Gaspar poslato 07 April, 2011, 02:04
Citat: bigbad86 poslato 07 April, 2011, 01:55
Pa jebem mu mater sto mi niste rekli ranije [zena] Ja pojma nisam imao da ne smeju nalepnice da se lepe na plastiku, meni silne nalepnice izlepise na vizir na ulazu na skupove i od tad vidim da mi motor ne ide ko kad sam ga uzeo [glavazid]  mora da su one nalepnice poremetile molekularnu strukturu vizira pa sad nije onoliko aerodinamican... More teram ja agregat na rasturanje pocela je i radilica da zvechi, sto je sigurno, sigurno je [ludak]

Da nisi lepio neke nalepnice po deklovima? [neampojma]

na deklove smeju da se lepe samo specijalne SJAJNE nalepnice!

BANE BROTHERHOOD

pazi zesca je frka ako su ti na skupovima lepili nalepnice po viziru od motora jer pri vecim brzinama te obicne nalepnice mogu da se odlepe i onda ko SHURIKEN da se zakucaju u tvoj vizir od kacige i josh ako je tvoja kaciga oslabljena sa obicnom nalepnicom tj ako je zidu kacige molekularna struktura promenjena usled stavljanja NEFABRICKE  PROKLETE NALEPNICE  [facepalm] [facepalm]eee onda dolazi do zesceg sranja i moze doci do povredjivanja  osobe koja nosi tu kacigu a u najgorem slucaju do raspadanja cele kacige i gubitka kontrole  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]tako da bi ja proverio po tim motoskupovima sta su oni to tebi lepili ako te nalepnice nemaju ATEST i SPECIJALNI HOLOGRAM OD NASA e eeee onda bi otisao ponovo na te skupove i trazio povracaj i odstetu u veliiikim kolicinama PIVA i JAGNJETINEEE [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Tamanitu


rboban

Prestao sam da lepim nalepnice odavno na kacigu, ali sam nalepio po neku na motor.... i sad vidim da sam pogresio, pojedena mi guma vise sa leve strane...!!!!
Mozda i njie do nalepnice, vec mozda kad je lepljena nije pogodjeno isto mesto pa nije vise motor u balansu........
Ride It Like You Stole It

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

BANE BROTHERHOOD

Citat: rboban poslato 07 April, 2011, 10:28
Prestao sam da lepim nalepnice odavno na kacigu, ali sam nalepio po neku na motor.... i sad vidim da sam pogresio, pojedena mi guma vise sa leve strane...!!!!
Mozda i njie do nalepnice, vec mozda kad je lepljena nije pogodjeno isto mesto pa nije vise motor u balansu........
e to je zato boki brate moj sto nisi pazio da ti nalepnice budu u gramaznom BALANSU  [facepalm] da si stavio istu gramazu nalepnica sa leve i desne strane motora sada ne bi imao taj problem  [doh]i to ti je jedini razlog zasto ti je leva strana gume vise istrosena ...ali ne brini se nije to nista strasno  postoji resenjeeee [yahoo] [yahoo] [yahoo]....stavi sada malo tezu nalepnicu po gramazi na desnu stranu motora i kada se izjednaci potrosenost gume leve i desne strane onda skini tu nalepnicu da ti se ne bi ponovo istrosila samo leva strana gume [thumb_up] ...a posle mozes da je iskoristis da je stavish na rep od motora i mislim da ces sa time resiti potrosenost guma... i ponavljam josh jednom NALEPNICE UVEK ali UVEK MORAJU BITI ISTE GRAMAZE!!! [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

cika zuba

ja sam jos veci ludak,ja bi da ofarbam kacigu.....  [ludak]   [ludak] 
a da li da stavim nalepnicu posle,hmmmm....  [zvizdi]  [zvizdi]  [neampojma]
[/

UFF


despic

ako stavis nalepnicu iznutra i spolja onda se potire...onda nema stetnog dejstva
al moras da ubodes isto mesto
klasican divljak

despic

klasican divljak