Glavni meni

Jel neko za rostiljna adi? polako ima mes(t)a za sve 21.09.2011

Započeo stefgi, 05 April, 2011, 19:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Nikad dosta off-a. A ba¹ mi se svidelo u kom pravcu ide rasprava :(
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


YoYa

Dacu vam ja moj racun da uplatite po 500 kinti za klopu,,,taman cu u sredu da pazarim nov motor pa da ge vidite,,,  :P  :P  :P

Kanarinac

A gde su ti rostilji na adi tacno. Ja posjma nemam :)))))

I ajde jos jedan predlog, zasto vako ne donese sta bi jeo, pa cemo sve to na gomilu. Da ne bi gubili vreme oko kupovine mea. Jedino mozemo da odemo zajedno i da kupimo hled. Pare mozemo da skupimo za pice i hlebac i to je to

YoYa

Citat: Kanarinac poslato 14 Septembar, 2011, 00:16
A gde su ti rostilji na adi tacno. Ja posjma nemam :)))))

I ajde jos jedan predlog, zasto vako ne donese sta bi jeo, pa cemo sve to na gomilu. Da ne bi gubili vreme oko kupovine mea. Jedino mozemo da odemo zajedno i da kupimo hled. Pare mozemo da skupimo za pice i hlebac i to je to

od kruznog toka na adi,,krenes stazom za bicikle,u pravcu restorana jezero,posle 100m pored terena za tenis je poljana,,e tu

dobar predlog za meso,,jer neko ce doci u 17,neko u 18h,,neko nece da jede,,,

Taraba

Ako svako bude donosio ¹ta hoæe da jede, svi æe da donesu kobasice, koje niko neæe da jede... osim pijanih.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kanarinac

Nece, nece. na jednom drugom forumu kad se pravio rostilj svako je donosio mesiste, neko je donosio pivo ili sok i uvek je ostajala gomila mesa.

dzimika


UFF

Pa ne radis do ponoci
Taman kad ispecemo eto tebe
nemoj sad i ti ko simona

Lazic

Citat: Kanarinac poslato 14 Septembar, 2011, 00:16
I ajde jos jedan predlog, zasto svako ne donese sta bi jeo, pa cemo sve to na gomilu. Da ne bi gubili vreme oko kupovine mesa.

A, nece da moze, na Fruskoj gori sam doneo neku rolovanu plecku, cuo sam da je bila odlicna, ja jeo kobaje...


Gašpar

Ma pare na gomilu, pa kupujemo djuture.

Ada bolje, da udovoljimo jos jednom adminu  :D

Gde se tacno okupljamo, ja bih mapu posto sam kupio jeftiniju kartu za ovo druzenje  ;D

Lazic


Gašpar

Hocu mapu u virtuelnom, kako bih znao gde da dodjem u pravom  ;D

I da, ja imam ispit u 8, tako da sam celo popodne slobodan  :D

Kanarinac

Doneses sta najvse volis i onda jedes sta nadjes :) Moras da budes brz jbg

Lazic


zemunboy


Kanarinac

Pa nista ako se bojis da ces ostati gladan ti onda zapljuni svoje meso odmah i motri ga. Ako pravimo na Adi, dok se mi skupimo i dok skupimo pare, dok odemo do neke mesare koje valja (ne znam koja valja u tom kraju) ima da padne mrak 5 puta. Ne znam stvarno sta je problem da svako donese po pola kile mesa i da se ispece na gomili. Ovako cemo da izgubimo vreme kupujuci meso koje cemo opet da pecemo na gomili....

Gašpar

Pare se skupljuju na licu mesta i odlazi se u kupovinu.

Lazic


Gašpar