Glavni meni

Jel neko za rostiljna adi? polako ima mes(t)a za sve 21.09.2011

Započeo stefgi, 05 April, 2011, 19:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tamanitu

vidi i Zmijuga bio...?!  [ludak] e, bivsi kolega, tebi sad ostaju neupotrebljavane terenske cizme i ostale trtmrt stvari.  [rofl]
taraba@  [dancing]
zaboravio sam u momentu kad smo kreetali da ce ovaj na prednji srednji zadnji, tatrane itd... a isto tako i da imam blata a asfalt fin i mokar...ok, ostao u vertikali, sve po ps-u, samo sam policajku izveo. nego sto me fuu nasamario sa killswitch-em, eee, propade mi kurbla uz prvog pokusaja  [dunce]

balcan girl

ma nisu mali nego udavice dimitrija to je garant :-D a razglednice nema ipak se olovke vode kao smrtonosno oruzje u takvim rehabilitacionim banjama :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

miodrag


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

miodrag

imam tamo nesto prijatelja koji rade kao terapeuti.... :) ako nesto bude trebalo javi :)

miodrag


balcan girl

pa trebace :-D ovo je prva za lakse telesne povrede videcemo koliko ce da dobije za teze :-D bio je nesto nervozan dok mene nije upoznao :-D sad je miran kao bubica :-D nema snage ni da jede a kamoli da bude nervozan :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

miodrag


Lazic


miodrag


Lazic


joka

A, ja èuo, da je to banja, za nerotkinje. Tu mu¹karci doðu, kao meso, za mlevenje!  [rofl] [rofl] [rofl]    [cheers] [cheers]

son novak

jbg propustio sam ovo rostiljanje . nisam ukapirao kada je jer je neko govorio o petku- suboti

balcan girl

pa eto mozete meni da organizujete neko rostiljanje ali blize mom kraju neku subotu evo ovi moji sad idu na vikend na busursko jezero al ja jbg radim celi vikend bedak :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Taraba

Pretvaramo se u Wild Mangulice... samo se po ro¹tiljima i kotliæima kreæemo [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zemunboy


lord_oblivion

Citat: Taraba poslato 23 Septembar, 2011, 16:07
Pretvaramo se u Wild Mangulice... samo se po ro¹tiljima i kotliæima kreæemo [rofl]
I MAX 100km u krug oko Beograda  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.