Glavni meni

Jel neko za rostiljna adi? polako ima mes(t)a za sve 21.09.2011

Započeo stefgi, 05 April, 2011, 19:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Nadalina

Dzukela u podznaku

Kanarinac

A zar nije bolje kod Hajducke cesme da se skupimo? Moze sigurno da se raspaljuje rostilj i ima parking lepo za sve

velja

Vise puta se lesio kod hajducke cesme. Ok je i prilicno zgodnije za nalazenje. U radni dan nema nikog te mozemo da trcimo goli. Jel u ovu sredu?

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

Pa da, u sredu, radni dan ali bude u popodnevno-vecernjim satima - ionako ce da dodju samo oni iz bg pa nije problem sto je kasno
A sto se tice lokacije - moze bilo gde... birajte, ali ja mislim da je kosutnjak bolji izbor od ade

Lazic

uslovno receno, mozda Bane zna neki dobar shtek sa pogledom na nudisticku plazu...

YoYa

ajmo onda u sredu oko 18-19h,,e jbm li ga bilo bi dobro da ima malo svetla,,

jel se vidi nesto kod hajducke u to vreme,,???odavno nisam bio na parkingu pa neznam,,,  8)

Taraba

Kod Hajduèke je oko 19h veæ mrak. Ne totalni, ali mrak.
Na Adi ima, mo¾da, jo¹ 1h svetla posle toga.

Meni sve jedno gde æe biti, samo da bude.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Mortisha

Citat: UFF poslato 13 Septembar, 2011, 22:32
Pa da, u sredu, radni dan ali bude u popodnevno-vecernjim satima - ionako ce da dodju samo oni iz bg pa nije problem sto je kasno
A sto se tice lokacije - moze bilo gde... birajte, ali ja mislim da je kosutnjak bolji izbor od ade


Bla bla bla...docice samo iz Bga....bla bla nema veze sto je kasno.....ccc  [blahblah] [nono]

Ali snaci cu se.... ;)
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Lazic

Mogao bi Jager na intervenciju do Bg, pa da ne bude samo bg i okolina...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

YoYa

Citat: Lazic poslato 13 Septembar, 2011, 22:54
Cekaj, sutra ili sledeca sreda...?

sreda 21.0911
donosis cadyja da na njemu pustamo muziku???

Treba nam mesto sa bar malo svetla sve vreme,,,u mraku UFF nebira

Lazic

Ako je ada, jok, sve ravno... U subotu sam ispraznio akumulator na muziku i poziciju, al`je bilo brdo...

UFF

Ma jebes adu bolje je u kosutnjaku veruj mi

neka bude onda od 17h pa ko kad dodje dobrodosao

moze?

Gašpar

Ako treba BAR MALO svetla, imam ja neku lampu na 12V ;)

YoYa

Citat: Lazic poslato 13 Septembar, 2011, 23:05
Ako je ada, jok, sve ravno... U subotu sam ispraznio akumulator na muziku i poziciju, al`je bilo brdo...

ako crkne, gurnucemo niz plazu,, valjda ce da upali do vode  [rofl]  [rofl]  [rofl]

Lazic

Citat: UFF poslato 13 Septembar, 2011, 23:06
Ma jebes adu bolje je u kosutnjaku veruj mi

neka bude onda od 17h pa ko kad dodje dobrodosao

moze?

Ma moze, samo da se krka i loche...