Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


CBRR1


Andjelo

evo montirane i grane prohromske     ,sad je malo glasniji bez katalizatora Corsa C 1.4 sport auspuff komplet inox by Munja System

[attachment deleted by admin]

UFF

pa super
ali cemu?
mislim i dalje je korsa

Andjelo

Citat: UFF poslato 17 April, 2012, 20:02
pa super
ali cemu?
mislim i dalje je korsa

pa jebi ga svako od nas  ima po neku vijugu u glavu ja volim da plasim prolaznike  :o ;D

UFF


rboban

Priznajem da sto vise gledam slike, primecujem ZNALACKI odradjen posao...... TOLIKO!@!!
Ride It Like You Stole It

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Andjelo


Dejan Neskovic

Dru¾e, interesuje me, ¹ta bi ti meni preporuèio kao re¹enje za ovaj problem:

Da li mo¾e da se presvuèe karbon, da li da se radi novi?

Sam auspuh nije pocepan (verovatno je unutra cev manjeg preènika), po¹to ne izlaze gasovi i nije progoreo.

Andjelo

ovo ostecenje jedino resenje da se ne radi nov malo parce karbon platna i upasujes ga u toj rupi i kupis smolu za karbonsko platno i lepo natopis malo i skrojis parce da popunis rupu a zatim ga presmirlas celog i polako ga izmazes celog sa smolom i ima  da bude kao nov  a sto se tice izduvnih gasova  skini ga da vidis da li je protocni ako nije moguce da je sa komorama i gasovi sporije izlaze nego na protocnom a moze da se odradi sigurno da bude protocni i malo bucniji .........................

Dejan Neskovic

Da li sve sto si naveo mozes da uradis, ako bih dosao kod tebe u Belu Crkvu? I koliko bi vremena trebalo, kao i koliko bi kostalo? Slobodno moze odgovor na PP.

Andjelo

ne radim sa karbonom   a da imam malo nije problem  sto se tice plasta  a ovako morao bi da se kupi 1m2 platna posto je toliko u ponudi  i set smole  i to izadje evo pogledaj na sajtu  http://www.bgmodelshop.com/index.php/Karbonska-platna/View-all-products.html jos bi trebalo 24 sati za susenje smole a sto se tice da se napravi protocni od tog izduva ako je  sa komorama  cena bi bila 25 evra u dinarima  perforirana cev ,vuna i rad 

Andjelo

prerada auspuha orginalnog na KTM640  posto je neka budala povadila sve moguce iz topa  pa se odradila komora u donjem delu a u okruglom delu se odradio protocni na fi50mm  evo ikoja slika

[attachment deleted by admin]

Andjelo

i jos koja

[attachment deleted by admin]

Andjelo


Andjelo


Andjelo

ovaj je radjen  za komsiju prepar nedelja pa nikako da usnimim zvuk ali uzivo je mnogo bolji zvuk Honda VT 750 by Munja System

Andjelo


CBRR1

Citat: Andjelo poslato 20 Jul, 2012, 00:11
a ovaj je danas popodne montiran beverly 250 by Munja System
to sam ja poslao burazera da mu to odradi,cuje se kao da ima 500kuba,samo nosac mi nekako los..?