Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Citat: angel poslato 19 Maj, 2011, 18:49
evo jos jednog snimka zadnji 2 komada utekli bez snimanja  ,radjen je po musterijinoj  zelji  Honda CBR 125 Munja System
Koliko si ovaj naplatio sa monta¾om ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

djolevidak

Zvuk je ful.. svaka cast jos uzivo je bolji sig....samo da malo izgled da popravis..i imaces vise musterija moje misljenje ,neka je sa srecom izrada i prodaja...

Andjelo

Citat: lord_oblivion poslato 18 Januar, 2012, 00:45
Citat: angel poslato 19 Maj, 2011, 18:49
evo jos jednog snimka zadnji 2 komada utekli bez snimanja  ,radjen je po musterijinoj  zelji  Honda CBR 125 Munja System
Koliko si ovaj naplatio sa monta¾om ?
taj je otisao  badava   ,radjen je za sina od prijatelja ........................... inace tako kratki 50 evra sa montazom bez cevi samo top, cevi naplacujem 1500din metar toliko mene izadje  koliko santimetara na montazi toliko naplatim

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

djolevidak


Nikolaaaaw

Radis auspuhe za kruzere? Konkretno za virago 535,sa sve granama

Andjelo

radi se sve samo akko se dogovorimo oko cene ................

Andjelo

evo u radionici danas montiran prvi izduv za automobil  ostalo je da sacekam grane da stignu i da njih mointiram i mislim da ce imati jos bolji zvuk  .........auspuh je odradjen od  prohromskih cevi i dva protocna lonca sa promerom cevi od fi 60,3mm koji se korissti za trkacke automobile   Opel corsa auspuff by Munja System

djolevidak

ALAL TI CUFTA ZA AUSPUH OD KOLA UBIJA ZVUK ;) SVAKA TI DALA :D

Andjelo

evo danas isproban kratki u karbonu snimak bez db kilera zx6r C exhaust by Munja System bez db kilera

Andjelo


Andjelo

ovaj auspuh  je za prodaju pasuje samo na zx6r 636 C  2005-2006 god  cena je 90 evra samo da se montira  sa nosacem i cevima do spoja inace  ugradjujem takve auspuhe i za sve ostale motore cena samog topa sa selnom jhe 80 evra  bez cevi

djolevidak

koje precnike cevi imas i jel bi mi prodao samo cev pozdrav ?

Andjelo

Citat: djolevidak poslato 15 April, 2012, 05:14
koje precnike cevi imas i jel bi mi prodao samo cev pozdrav ?
imas  u SLOVAS Cacak kakve kod volis i koji precnik i debljina zida ti treba secu najmanje 1m  i saljiu brzom postom  ja nesto od njnih uzimam kada mi nestane od preko

djolevidak

e hvala :) moze samo br od njih ?

CBRR1

IMAS NEKI MODEL OD KARBONA NPR ZA YAMAHU R1 MODEL 2009/20011..?

Andjelo


Andjelo

Citat: cbrr1 poslato 15 April, 2012, 15:54
IMAS NEKI MODEL OD KARBONA NPR ZA YAMAHU R1 MODEL 2009/20011..?
imam mini 250mm duzine

Andjelo


Andjelo

evo stigle i grane za korsu  pa posle uskrsa da se bacim na montazu

[attachment deleted by admin]