Glavni meni

Ako je neko poludeo da kupi...

Započeo KIZA73, 31 Mart, 2011, 17:33

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

KIZA73

Ako je neko poludeo i resio da se naoruza, naravno uz dozvolu od murije ili zna nekog takvog imam na prodaju dva pistolja-legalna naravno. U pitanju je CZ99 radjen za americko trziste, ispalio oko trijes metaka (dok nisam skapirao da mi je jeftinije da iznajmim pistolj u streljani za 200 dindzi i ne moram posle da cistim moj) znaci iznutra nov ali mora da se brunira jer je izguljen od preteranog nosenja (radio sam ko gorila) i to za SAMO 150 jevritja i moj ljubimac CZ M88 9mm PARA doradjen, preradjen da ne lici na sebe, primerak za posmatranje, SAMO 80 jevritja. Ne zelim vise da placam harac drzavi od 2700 din po komadu godisnje,a mogu sa njima samo da potapam kupus. Slike.... Koj ce vam qrac slike kad svi znate kako izgledaju.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.


markodjurovic

Jel imate vi nesto "odjavljeno" :) ;) ?
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje


KIZA73

Citat: UFF poslato 31 Mart, 2011, 18:28
A ako imate dve dozvole i hocete back-up pistolj mogu i ja da vam prodam moju Berettu 950 Jetfire 6.35  ;)

http://guns4u.info/wp-content/uploads/2007/07/9_elenco.jpg

http://4.bp.blogspot.com/_MTAOCPiyM0Q/SqGapaqfYHI/AAAAAAAAAGM/AHPqQxrn5jY/s400/Beretta+950+Jetfire.jpg

http://i.ytimg.com/vi/vm3CP3ijPIs/hqdefault.jpg

http://www.imfdb.org/w/images/thumb/d/d6/SQ_Beretta_950_Jetfire_with_Pearlite_handle_1.png/450px-SQ_Beretta_950_Jetfire_with_Pearlite_handle_1.png
Moj cale je odneo u SUP i predao Zbrojevku 6,35 da se ne bi smarao sa porezom. Nekada je taj pistolj vredeo min. 500 dm, a danas ne vredi nista zbog novog zakona o porezu i drzanju u kuci. Tako je obezvredjeno mnogo kvalitetno oruzje. Kao po obicaju drzava je ispala velika smradina. Stavila namet, obezvredila imovinu koju niko nece da primi ni na poklon. Britanci su lepo gospodski otkupili oruzje od gradjana. Samo "odjavljeno".
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

ra$a

i ja æu moju zbrojovku 6.35 da poklonim... kako starim sve sam vi¹e miroljubiv hahahaha

stavi sliku od m88.

DebeliZmaj

deda kad je umro tek sam onda video sta je pistolja imao ... sta cesh, bivshe vojno lice...
meni zanimljivo 2 komada bila ostalo sve dato na prodaju ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: markodjurovic poslato 31 Mart, 2011, 18:58
Jel imate vi nesto "odjavljeno" :) ;) ?

nemam i ne treba mi
ne planiram da pucam osim ako ne budem morao a tad moze i sa beretom
mada kazu da je nehumano oruzje jer se odbija i skrece cim naidje i na najmanji otpor u telu pa udje na jedno mesto a zavrsi ko zna gde i svi prezive... do bolnice

ЯЭВОЛУТИОН

Сваки пиштољ (оружје) са дозволом  је власништво државе, једино што ви плаћате порез на ношење и држање у кући, могу вам га трајно или привремено одузети кад хоће и како хоће, ако наравно знају да га поседујете и где га држите.
Евентулно је добра ствар поседовати трофејно оружје са резервном цеви, оквиром, и ударном иглом (затварачем) ипар трофејних метака,,,за сваки случај. :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


miljanpravnik

hm.....stara dobra neprijavljena lovacka puska, presecena otprilike na pola ukupne du¾ine...popularni krate¾....to je majka mara

Panta Zemunac

Prvo je zastava odluèila da napravi (prepravi) 7.62 u 9 PARAbelum a onda je tu devetku ponovo preradila i napravila M88..
po meni mnogo zgodniji od CZ99 a i CZ 999...

Ako je tvoja sreðena, daj koju fotku...neæemo ti ni¹ta!!

KIZA73

Citat: UFF poslato 31 Mart, 2011, 23:32
Citat: markodjurovic poslato 31 Mart, 2011, 18:58
Jel imate vi nesto "odjavljeno" :) ;) ?

nemam i ne treba mi
ne planiram da pucam osim ako ne budem morao a tad moze i sa beretom
mada kazu da je nehumano oruzje jer se odbija i skrece cim naidje i na najmanji otpor u telu pa udje na jedno mesto a zavrsi ko zna gde i svi prezive... do bolnice
Istina. Mog kolegu su upucali tim kalibrom kad smo radili na vratima. Jedno zrno mu je proslo kroz palac ruke i skoro da nema ni oziljak ali drugo mu je uslo u butinu na kvadricepsu malo ispod prepone i zaglavilo se u kolenu. Operacija od 7 sati i rajsferslus od oziljka oko 30cm. Slikacu 88 sutra pa stavljam slike.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Dzigi Boy

Citat: DebeliZmaj poslato 31 Mart, 2011, 22:59
... sta cesh, bivshe vojno lice...


I kod pukovnika u kuci ima raznih cevi hehheheheh

CADILLAC

Citat: revolution poslato 01 April, 2011, 00:09
Сваки пиштољ (оружје) са дозволом  је власништво државе, једино што ви плаћате порез на ношење и држање у кући, могу вам га трајно или привремено одузети кад хоће и како хоће, ако наравно знају да га поседујете и где га држите.
Евентулно је добра ствар поседовати трофејно оружје са резервном цеви, оквиром, и ударном иглом (затварачем) ипар трофејних метака,,,за сваки случај. :)
...-Mogu da mi ga oduzmu SAMO nakon sto ga JA tako temeljno izudaram cekicem od 5 kila, da se samo jos fab. broj vidi, drugacije NE !
BMW BoxerClub Pancevo 666

UFF

Mogu da ti ga uzmi ali imas pravo da nadjes kupca i da ga prodas... neko odredjeno vreme
Pistolj je ipak tvoj ali ako ti oni oduzmu dozvolu za posedovanje onda ne sme kod tebe da stoji ikao je tvoj

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

gojko

Lepo si ga sredio, steta sto ga prodaje¹...

Dal je neko imao priliku da puca iz najnovijeg (Zastavinog) TOP XX?  Ja sam ga prosle godine vi¹e puta testirao u streli¹tu i preodu¹evljen sam - mislim da je proizvod decenije!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 01 April, 2011, 09:24
Mogu da ti ga uzmi ali imas pravo da nadjes kupca i da ga prodas... neko odredjeno vreme
Pistolj je ipak tvoj ali ako ti oni oduzmu dozvolu za posedovanje onda ne sme kod tebe da stoji ikao je tvoj
?????????????????
tvoj a oni ti ga uzmu....zato ja uvek imam jedan koji ne mogu da mi uzmu...za svaki slucaj
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dragan_kineziolog

Zato je to kod nas sve zakopano negdje u njivi ;D
Tezak je zivot nas nindzi