Glavni meni

Relej anlasera za Suzuki DR??????

Započeo Dzigi Boy, 28 Mart, 2011, 20:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzigi Boy



Znaci kutijica koja sinhronizuje anlaser i dekompresor, ima u njoj 2 releja nalazi se kod glave volana velicine 2 kutije sibica....

Ako neko ima?????

zmiya

 promeni naslov u "Znaci kutijica"    [rofl]

Dzigi Boy

Citat: zmiya poslato 28 Mart, 2011, 22:57
"Znaci kutijica"    [rofl]

Znas sta zalepilo mi to sranje, sad radi, ali razmisljam sta ako mi opet zalepi pa pocne da anlasuje a moze to da uradi i u voznji!!!!!????? Neprijatna situacija bi se desila.... [glavazid] [glavazid]

Nasao sam kod nekog lika 99% poslah mu upravo seriski broj............. [callme]

misa-pei

Bolje traži nov deo, ovaj polovan može isto da ti zalepi.
Nisam gadljiv na polovne stvari, ali ovo je pametnije uzeti novo, pošto nikako ne možeš da budeš siguran kao ni u tvoj.

EDIT: Mogao bi da staviš prekidač koji će biti na žici koja napaja "znači kutijicu" :D :D. Daš mu struju samo kad pališ i za sva vremena si rešio problem zalepljivanja.
Država je najveći neprijatelj naroda

Dzigi Boy

I to je tacno Miso, ovaj gde sam ga nasao je ceo DR u delovima, mislim se sto ne bi valjao??? Naravno nov je nov.....a kada uzmem taj polovan, onda cu moj da rastavim da vidim kako izgleda????

Hmmmm a sta mislis koliko bi mogao biti nov!?

nadjoh i sajlu brzinomera koju godinama nemam nego onaj digitalac sto ga ne vidim nocu

misa-pei

Pa, ovaj... i tvoj je valjao do prekjuèe :D :D :D

Sajla je ok, neæe da zalepi :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Dzigi Boy


ЯЭВОЛУТИОН

I MISINA BOBINA JE VALJALA DO PRE CETIRI DANA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dzigi Boy

Miso, Miso..pa nisi nam se hvalio!!???? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Meni ovi prvi kvar na skeli, posle, tisuce i tisuce kilometara, tako da sam zadovoljan :P :P [yahoo] [yahoo] [yahoo]

misa-pei

Meni je prvi kvar od odma' :D :D :D

Radi kineskinja, kao da je japanka (hvala, Alja i Vodeni Zeko). Pali na oko pola kurble, samo da NEKO malo u¹teluje karburatore....
Država je najveći neprijatelj naroda

Dzigi Boy

Ma taj tvoj  XT je pouzdan ihhhhhhhhh........ [klanjam_se] [klanjam_se]

Raja

Navrati Miso u garazu kad hoces da nastelujemo te karbove.Moramo da odrzavamo ta dva retka primerka

misa-pei

Hvala, Rajo, ovo je na Jaretu. Suzi Q radi bez gre¹ke :D :D :D

Svratiæu da se vidimo i prodivanimo. Prekjuèe sam ti video sina u Semaforu :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Dzigi Boy

Citat: misa-pei poslato 29 Mart, 2011, 00:21
Prekjuèe sam ti video sina u Semaforu :D

E ovo je lepo cuti.... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

misa-pei

Da, da, generacije motorista se smenjuju po kafanama. A biblioteke prazne :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

markodjurovic

@Dzigi
a sto ne odes do Temerina kod Joske, covek pravi kvalitetne komponente, samo mu odneses sta treba da ti napravi
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Dzigi Boy


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Dzigi Boy poslato 29 Mart, 2011, 02:40
Nisam razmisljao u tom smeru???????
Vidi da li moze govno da se otvori...to su glupavi releji nista pametno...ako nije zaliveno epoxijem, odes do VREMEPLOVA ili Radio kluba i kupis glupave releje i zamenis. Ako si bas kreativan kupis dva od 20 sa sirene  i samo ih povezes kako treba. Ako znas sta koji i kako radi , ne bi trebalo da bude problem, ako nema neku elektroniku, a i ako ima, koliko sam razumeo tebi taj deo radi, lepi ti jedan relej////
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dzigi Boy

Cuj prijatelju, potupuno si u pravu, kutijicu mogu da razvalim kulturno ko od sale, nije zalepljena kao injektor, nego mogu je skalpelom otvoriti...mada ja razmisljam da uzmem tu polovnu a kada nju stavim onda cu moju da restauriram......

Tako necu odsustvovati sa druma!!!!!! :P :P [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Dzigi Boy

Dzigi je danas sisao do motocikla, dao kontakt upalio ali se anlaser nije zaustavio i ubio mi akumulator sa 10 sekundi........znaci relej je istog trena zalepio....onda sam napunio akomulator prejakom strujom za po sata, otkacio tu jebenu zicu sa automata i palio ga na zicu ceo dan...........onda se automat odlepio, pa sam morao da drzim start dugme i zicu u isto vreme, motocikl mi je bio u brzini i zaboravljajucu da je ovo direktna struja udario sam po zici i motor mi skocio i tresnu o zemlju i nastavio da radi na podu!!!!!!!! Usput je polomio rucku kvacila ali srecom ne celu.....

I na kraju mi je ovaj lik konacno potvrdio da su brojevi sa moje i njegove kutijice isti i salje mi sutra istu  40E kutijica i sajla brzinomera!!!!!