Glavni meni

Relej anlasera za Suzuki DR??????

Započeo Dzigi Boy, 28 Mart, 2011, 20:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

a da je perica na vreme otisao u policiju........a jel ti salje i polugu kvacila :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dzigi Boy

Perici je trebalo 2 dana da mi javi da li brojevi kutijice odgovaraju???? [klanjam_se] [klanjam_se]


A poluga je vec varena 3X a inece ne fali joj puno, vozio sam i sa mnogo kracim od ove...... :P :P

Sta sam trebao da uradim??? Da parkiram motocikl i da cekam postara 3 dana da mi pozvoni na vrata???? [glavazid] [glavazid] [glavazid]

Ovako ga cekam, a palicu i dalje na zicu dok postar ne pozvoni :P :P

DebeliZmaj

elem... odesh u radnju autodelova i kupish reley od 60A ... :) ... onako malo veci i metalno kucishte... tipa 500din je ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Dzigi Boy

Ma ne mogu da budzim Zmajino dosta mi je budzeva ceo zivot nesto budzim, sacekacu postara kliknuti kutijicu i cao...narucio sam deo.......

DebeliZmaj

nego sad policija od koje dzigi zenta, i ne otvara i vrata, samo treba
da se preobuche u postara i da ga namami ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dzigi Boy

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Realno i sada jako strepim hahahhahaha

rboban

Ti kao Mister Bean...... [rofl] [rofl] [rofl]

NASMEJA mi vece covece!!! [klanjam_se]
Ride It Like You Stole It

Dzigi Boy

Ja se brate po ceo dan i smejem hehehheheheh........smeh je pola zdravlja kazu????

A ne smem ni da pricam, kakvu sam trku malopre vodio sa mnogo jacim neprijateljem na Miseluku, znas kada vristis od smeha pod kacigom??????

Na kraju je covek posteno stao i rekao brateeeeeee, pa kakve ti to gume vozis, ubio si me!!!!???? hahahhaha a kada je video kako palim na zice umro covek od smeha hahahhhahah [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

rboban

Ride It Like You Stole It

Dzigi Boy

hahaha joj brate, ne treba mi nista, ne mogu da ti opisem zadovoljstvo u glavi posle trke, ali znas kada sam vozio na 99%

Ali bio je skroz koraktan, i kada je video o cemu se radi, nije me ni obilazio na pravcu sa 200 jer mu je bilo jasno da ga ja navatam i obidjem u 4 naredne krivine i to u stilu Simoncelija hehheheh

Onda je vozio iza mene, i ukapirao je da su moje putanje bolje od njih, pa je shvatio da ce nesto nauciti ako vozi iza mene, a ako mu ja dahcem za vratom moze samo da se preforsira i ne daj boze padne, to stvarno ne zelim....


Sve u svemu, dan prepun adrenalina??????

rboban

Boj NE bije sVijetlo oruzje......  [thumb_up]

A i postoVanje za protivnika, koji je video da je naleteo na TVRD ORAH, i da moze da nauci......

CENIM takav tip ljudi!!!!
Ride It Like You Stole It

Dzigi Boy

Da bio je skroz OK. Obicno se posrame, pa stanu na semafor, samo da izbegnu situaciju da ne budu u krivini blizu mene......

Ili prodju sa 250 pored mene, ali njih sacekam onda ja pa ih pustim pred krivinu da idu prvi pa ih otkinem.....

Porazavajuce je za nekoga da takva skela kao moja prodje pored njih u krivini.....

Naravno ja se tuda vozim skoro 30 godina i ako negde brzo vozim do krajnjih granica onda je to bas tu.....

A iskreno da ti kazem siguran sam da sam sa skelom mnogo brzi u krivini nego sa TDM........nekao sam se sa ovim stopio jer ga godinama vozim......