Glavni meni

Nato objavio rat Libiji

Započeo bullet88, 18 Mart, 2011, 15:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

GhostMile

Da, ali Kuba nije bila sama.

markodjurovic

Ima jedna poslovica stara: "Tesko onom koga Rusi brane i Ameri hrane" :D
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

-Joksa-

Ne znam od kakve vaznosti je volumen ambalaze u koju je spakovana licnost predsednika bilo koje drzave. Mene su nekada ucili da je bitna uporedna velicina te drzave pre svega iskazana u broju stanovnika, njen ekonomski potencijal, moral zitelja i tehnicko-tehnoloska opremljenost armije iste.

Ja bih ipak skrenuo paznju na nesto drugo, jer godinama ne mogu da se otrgnem ovom utisku:
Protokoli Sionskih Mudraca (1/2)

gane

nedaj se pukovnièe!!!!!!!!!!!!

Pjero

Samo opusteno i pun gas,ako se drugacije ne naredi.

johann

Meni ovo ne miri¹e na dobro.

Mo¾da je na pomolu III svetski rat ?  [neampojma]

pu,pu, pu ne daj bo¾e..

Ko je mogao da predpostavi domino efekat iz Tunisa koji se pro¹irio po severnoj Africi ?

Niko ne zna kakav æe ishod biti., mo¾da general ima A bombu ili ne¹to sl?

rboban

ISHOD??? Isti kao u IRAKU, kod NAS, bombardovace i raketirace iz daljine.......dok NEisteraju SVOJE!!!!
Libijci imaju jos zastareliju tehniku od nas, i prakticno su NEMOCNI!!!!!
Kupovali su od NAS stare brodove i podmornice i tehniku, i da nisam se preselio za Obrenovac
bio bih i ja dole kao polovina mojih bivsih kolega koji su radili na odrzavanju radara i sistema
za navodjenje u MOC u Tivtu.....
Ride It Like You Stole It

BANE BROTHERHOOD

BICE SKORO PROPAST SVETA!!! [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

rboban

Ride It Like You Stole It

BANE BROTHERHOOD

ZNACHI  PANGEA  se opet pravi!!! pacificke ploce bi mogle da se spoje i onda ko u davna vremena mocicemo  motorima do afrike [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]a necemo morati brodom vec upalimo mashinu umesto zadnjeg tocka stavimo gusenicu i UDRIIIII stize novi ICE AGE!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]shalu na tsranu onda najebasmo svi SKROZ NA SKROZ!!!! :'( :'( :'( :'( :'( [doh] [doh] [doh] [doh] [doh]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

sasafilipovic

Toliko su superiorni u odnosu na druge da mogu da rade ¹ta hoæe. Ali to nije nasumièno rovarenje, bu¹enje, ratovanje... Odu¹evljavaju me ¹to imaju jasno definisan cillj, i bez obzira ko je predsednik znaju ¹ta rade. Uvek deset koraka ispred drugih. Nauèili se od Vijetnama, sad ide samo sigurica... Unutra¹nji elementi da destabilizuju a onda dolaze "spasioci". Mrzim ih, ali im se divim.
A o propasti USA... Mislim ¹ta reæi, osim da æe cela zemlja biti USA... To je samo pitanje vremena.

DebeliZmaj

hoce naftu i samo naftu i jedino ih nafta zanima...
kakvi civili kakve gluposti ... neo kolonijalizam ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MILJAN

Citat: markodjurovic poslato 18 Mart, 2011, 21:24
Ima jedna poslovica stara: "Tesko onom koga Rusi brane i Ameri hrane" :D
Konaèno ne¹to pametno...
Cave ab homine unius libri

goranvojska

Citat: MILJAN poslato 19 Mart, 2011, 00:22
Citat: markodjurovic poslato 18 Mart, 2011, 21:24
Ima jedna poslovica stara: "Tesko onom koga Rusi brane i Ameri hrane" :D
Konaèno ne¹to pametno...

ispravka GRK HRANI.

BANE BROTHERHOOD

 A AMER BRANI [facepalm] [doh] [doh] [doh]MA  mislim da ce uskoro ovo sranje najvise da osetimo svi mi po dzepu kada poskupi gorivo  i  sve ostalo jbga!!! [doh] [doh]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

MILJAN

Koliko samo struènjaka za geopolitiku ima ovde.... :D
Ja nisam struèan za geopolitiku ali znam da samo uvek j.ena strana.
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 19 Mart, 2011, 00:50
A AMER BRANI [facepalm] [doh] [doh] [doh]MA  mislim da ce uskoro ovo sranje najvise da osetimo svi mi po dzepu kada poskupi gorivo  i  sve ostalo jbga!!! [doh] [doh]
Tako je brate.....
offtopic:
Znam Pite o Putinu ja isto to ¹to i ti  zna¹, jer sam gledao tv i sl. Ali su mi fotke sme¹ne do bola...  [rofl] [rofl] [rofl]  Koji su to kompleksi, koji traju i u  skoro 60 godina...   :'( :'( :'(   [clapp] [clapp]



[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Cave ab homine unius libri

BANE BROTHERHOOD

kad je bio mali u skoli mu otimali sendviche i slali ga da im kupi cigare i tukli ga 1000 posto pa sada resio covek da im pokaze kako su grdno ti momci sto su ga maltretirali gresili i onda ih je sve lepo poslao u neki sibirski GULAG!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

a i morao je da nadje nekoga od koga ce i on da bude veci i jachi pa je eto kao slucajno za predsednika  postavio nekog ko je manji i slabasniji od njega ....MEDVEDEVA!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

MILJAN

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 19 Mart, 2011, 00:58
kad je bio mali u skoli mu otimali sendviche i slali ga da im kupi cigare i tukli ga 1000 posto pa sada resio covek da im pokaze kako su grdno ti momci sto su ga maltretirali gresili i onda ih je sve lepo poslao u neki sibirski GULAG!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Jedan pametan primarijus mi je jednom rekao : be¾i sine od onoga koga je priroda uskratila...... Posebno se èuvaj niskih i slabih..... Bio mi je malo èudan tada ali se ispostavilo da je u pravu.... Te¹ki su to komplesi brate BAne.. :D
Ma ko ih j.  Neka iskokaju tog Gadafija   pa neka se onda i sami poubijaju.... Ali daleko je sunce... Mogu samo da ma¹tam...
Cave ab homine unius libri

Branko

 A trebao sam na leto da idem u Libiju da sljakam ,  3 soma mesecno i kome sad da j... kevu ???