Glavni meni

Nato objavio rat Libiji

Započeo bullet88, 18 Mart, 2011, 15:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

KIZA73

Ajmo sada majice: Manijaci uz Gadafija [yahoo]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

mi¹ko_kolo


RRa¹ko

ma i taj gadafi je budala, vlada vec 40god i nije mu dosta nego ratuje protiv sopstvenog naroda... a i ovo drugi su budale jer se mesaju u unutrasnje stvari i prave jos vece sranje!!! sve u svemu sranje na kvadrat! toliko!

misa-pei

Pa, da nije bilo Gadafija, oni bi bili Engleski protektorat, ma koliko da je Ga¹a krao, ovi bi krali jo¹ vi¹e. Koliko sam ja upoznat, "prostom narodu" je u svakom sluèaju bilo bolje nego pod marionetskim vladama u drugim zemljama. Ovi ¹to se sada bune, jednostavno se nadaju da æe biti Murta kad sja¹i Kurta. Ideali? :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Tihi_ZR

Nece se Gadafi predati, nece dozvoliti da mu Amerikanci uniste mit koji je on stvarao toliko godina o sebi.

RRa¹ko

ma samo nek se ubijaju i jedni i drugi...

meni samo zao japaneza sto su najevali ni krivi ni duzni a toliko su nam usrecili letnje dane..  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

monsterbnt

Ameri oper rade ze al-kaidu a da nisu ni svesni toga....... *ebe se njima ionako ce muslimanski ekstremisti prvo evropu (a pogodite ko im je prvi usput) da zgaze. Amerika je daleko........al dali dovoljno daleko.... [djavo] [djavo] [djavo]
Smrt SVIMA!!!!

Kanarinac

Meni samo nije jasno zasto se Rusija uzdrzala, i nije glasala protiv?

bosch

Ameri , Ameri !!!   Nisu oni ni toliko losi ljudi ( po meni cak nisu ni ljudi nego vise nesto kao roboti ispranih mozgova)  koliko su losi njihovi ljudi koji su na vlasti !!!!
Ljudi ko ljudi , ovce , !! pojedu sve sto im das !! Mediji, propaganda njima stvaraju sliku ! Malo je nih koji ce otici u Libiju da vide koma je kako , i kako se zivi , i da li je Gasa dobar ili los!!! Oni vide na tv-u vesti i imaju sliku !  Naravno koju Vladari hoce !    :(
Libija je samo jos jedna zemlja koja lagano , ali  NE DAJ  BOZE!!!!  , pada u ruke amerima !!
Model je isti ,samo je druga drzava u pitanju!   [neampojma]
CIA  podpomogne neke miseve iz opozicije ( neki njihov " DOS " ) , na sav glas se ori kako su ima prava uskracena !
Vladari operu po opoziciji , i  u celom svetu slika o ugnjetavanju neistomisljenika !!!
A posto je , "dragim " nam Amerima stalo do ljudskih prava u kojekekvim vukojebinama!!   ;D  
A o nafti i kojecemu, naravno ni ne pomisljaju !!!
Logikom stvari  izbije rat !!! kao i svuda gde su branili ljudska prava !!!
MoREEEEE .... !!!!!!   [prebicute] [prebicute] [prebicute]
Dobice oni kad se udruzi ostatak onih koji nisu jos uvek pokvareni , Ako se udruze !!!!  ;D
Osh , Nesh , Ko te jebe !!!

Ivan1979

Cuo od Gadafija licno  da u Libiji stavljaju omladini drogu u kafu  pa se zato "bune"  [rofl] [rofl] [rofl]

mi¹ko_kolo

Citat: Kanarinac poslato 18 Mart, 2011, 19:33
Meni samo nije jasno zasto se Rusija uzdrzala, i nije glasala protiv?

Zato ¹to je bila uzdr¾ana i kad smo mi bili u pitanju i  kad je neko treæi bio u pitanju...  Zato ¹to gledaju samo svoje dupe! 'Bem i njih u usta!!!

KIZA73

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Mart, 2011, 20:05
Citat: Kanarinac poslato 18 Mart, 2011, 19:33
Meni samo nije jasno zasto se Rusija uzdrzala, i nije glasala protiv?

Zato ¹to je bila uzdr¾ana i kad smo mi bili u pitanju i  kad je neko treæi bio u pitanju...  Zato ¹to gledaju samo svoje dupe! 'Bem i njih u usta!!!
Uvek su gledali samo svoje dupe na racun drugih. Samo mentoli racunaju na Ruse.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

ts.marko

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 18 Mart, 2011, 16:14
OPET TA NAFTA DOKLE BRE VISHEEEE OPET PRAVE SRANJE DA BI SE DOCEPALI NAFTE

E vidi¹ kako ne zna¹. Nije nafta.
Lepo su ljudi rekli na TV-u da je zbog kr¹enja ljudskih sloboda. 

MILJAN

Uh ¹to me zabole za negog tamo Gadafija. [nono]
A amerièku administraciju mrzim, jer je svuda oprobani scenario: divide et impera.
Pod pla¹tom demokratije i ljudskih prava, USA kr¹i princip suvereniteta kao osnovni postulat medjunarodnog prava. Biæe toga jo¹ u buduænosti....
New world order...................
Ja vi¹e brinem o mom novèaniku ovih dana, nego o nekom baliji sa severa Afrike... Ko ga j..... i njega i amere...

Cave ab homine unius libri

Milos

Nemojte samo da se kunete u Rusiju, molim vas, ujebali nas kad god su mogli u istoriji... :p

MILJAN

A tek za Ruse ¹to me brigaaaa... ;D
Na njih se jo¹ pale samo radikali :D
off topic:
Onaj patuljak Putin se fotkao kao neki snagator. Pa no¾ na pojasu a peca ribu u reci.Kao slona da æe da kolje....Pa ja¹e konja, Ka judo majstor... Takve su ¹utirali u dupe u ¹koli,udarali èrge, otimali klikere i skidali cure... I sad je neko m.do.... Sme¹an je...
Cave ab homine unius libri

pit


Citat: MILJAN poslato 18 Mart, 2011, 20:52
A tek za Ruse ¹to me brigaaaa... ;D
Na njih se jo¹ pale samo radikali :D
off topic:
Onaj patuljak Putin se fotkao kao neki snagator. Pa no¾ na pojasu a peca ribu u reci.Kao slona da æe da kolje....Pa ja¹e konja, Ka judo majstor... Takve su ¹utirali u dupe u ¹koli,udarali èrge, otimali klikere i skidali cure... I sad je neko m.do.... Sme¹an je...

              Mozda je tacno sve to sto kazes za Putina samo otkao je on na vlasti Rusija je ustala na noge ....a i stvaio je oligarhe pod svoju sapu.
               A da je majstor dzudoa i to je tacno.  I pilotirao MIG-om.I bio operativac KGB -A u istocnoj Nemackoj tako da nije bas tako naivan kao sto mislis.

Tihi_ZR

Koliko se samo novca potrosi na naoruzavanje vojske NATO-a? Za te pare se moze svasta drugo uraditi, i moze dosta pomoci i gladnima, i to bas onima koje oni gadjaju i u cijim drzavama izazivaju gradjanske ratove i teraju ih da se ubijaju medjusobno za koru hleba.
A Rusi vode drugu politiku, briga njih za ljudska prava, oni svoju politiku vode na drugi nacin, kada Putin zavrne slavinu, pola Evrope se smrzava, nema potrebe da salje avione da bi pokazao koliko je mocan.

GhostMile

Odli malo. Ako je on smesan, ko onda nije smesan?
Ako uporedis Rusiju kad je on postao PM i nakon njegova dva predsjednicka mandata, mora da tu ima nesto malo vise od patuljka koji voli da se slika.
Rusi bi se odrekli piva ako treba za njega.

On topic, ima jedna popularna fraza ovih dana: Izdrzi pukovnice!

Tihi_ZR

Mogla bi Libija lako da im postane trn u oku, kao Kuba sto je. Ali ako pukovnik izdrzi, krece lancana reakcija, svaka sledeca drzava ce se vise odupirati.