Glavni meni

Ktm exc250

Započeo Gavrolini, 20 Februar, 2020, 02:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ne vidim sta bih sem agregata i potrosnih delova mogao da trazim. A sto se tice rndalice u proteklih dva meseca sam skontao da vise uopste ne uzivam u tome. Mnogo mi vise prija jurnjava po letnjim-sumskim putevima,makadamu...a iz nekog razloga sam na takvim putevima brzi sa tezim motorom. Pogotovo ako poredim sa cvajom koja niti ima motorno kocenje i koja i ako je enduro ipak mora da se drzi u visokim da bi isla kako treba a ja nemam taj skill da vozim na pola kvacila itd.

Taraba

Gavro, da se ne lazemo, ti ces da trazis svasta nesto za motor. Te korman, te sediste ili navlaku, te auspuh itd.
Dobra stvar je sto taj tvoj ima bolji amort pozadi, al napred te progresivne su za ulicu ok - ne znam kakve su za off, makar bio i makadam.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Ovaj dr je bukvalno prosao prosle godine na gocu svuda gde su isli laki motori a teren je bio takav da su se i oni mucili. Bilo kako bilo, videcemo. Auspuh ima odlican. Korman solidan :) presvlaka bi mogla neka lepsa :)

Taraba

Jel mu radi lampica za ler? :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Ne znam da li je ima uopste :) nije motor jos kod mene

dzimika

Nego Gavro, kad ce nova tema o DR-u :D

Gavrolini