Glavni meni

Ktm exc250

Započeo Gavrolini, 20 Februar, 2020, 02:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Taman kad sam mislio da sam pri kraju. Uzmem da zamenim ulje u menjacu. Kad ono medjutim boja mi se ne svidja, reko ajd ok, semering videne pumpe nije ne znam sta. Kad ono medjutim i lezaj vodene vrisnuo. Ajmo na pola!
http://i.postimg.cc/QMtY0vLC/IMG-20200418-184249.jpg
Idemo nov semering, nov lezaj, novi svi dihtunzi ako uspem da uopste nabavim u ovom ludilu.

ЯЭВОЛУТИОН

promeni i lezaj osovine na korpi....i on hoce da vrisne...menjao sam bar sest...moze lezaj da se iscupa bez otvaranja na pola...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 April, 2020, 21:27
promeni i lezaj osovine na korpi....i on hoce da vrisne...menjao sam bar sest...moze lezaj da se iscupa bez otvaranja na pola...
Nije mi problem(valjda) ali nema lufta. Inace kako ga èupas sa ove strane?

ЯЭВОЛУТИОН

#43
ako nema lufta ne diraj...verovatno je vec menjan....pravi se radapciger od tri srafa m8 i ploce i prstena...

mislim da nisam menjao zadnje cetri godine....ali imam negde nabrijane srafove

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Uradjeno sediste. Ceka se jos set vodene pumpe i nadam se da je to to.

http://i.postimg.cc/kgw1xJdj/IMG-20200428-172832.jpg

dzimika

ko ce pre da upali motor, ti ili ja :D Meni ostalo jos lezajeve na prednjem tocku i da sipam ulje i naravno da vratim rezervoar, plastike i sediste :D

edit, zaboravih da treba i auspuh da napravim novi :D

Gavrolini

Ja sad zavisim od drugih(dobavljaca) obecali su u ponedeljak.

friziderdzija

...i kad zavr¹i¹ zmaja, za koliko ga prodaje¹ ?

Gavrolini

Pa s obzirom sta se i za koje pare prodaje bez trunke srama cu traziti 3k.

dzimika

Pametno :D ne zelim ni da gledam cene a one koje sam video skoro, pa brate ja cu za mog DR-a da trazim 2k opusteno :D


dzimika

Ipak sam te preduhitrio :D


ЯЭВОЛУТИОН

mogao si bar malo da ga isprljas pre slikanja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Slikamo se obicno na pocetku voznje...posle kad zaglibimo nikom nije do slikanja :)

ЯЭВОЛУТИОН

pre trideset godina mi se posle voznje po glibu slikamo....razvijemo slike i posle par godina ne znamo ko je ko.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Kad nas je vise bude slikanja i snimanja. Dad nas bilo dvojica i slikao sam dok sam vekao da kolega rascisti  ¹iblje :) posle je bila borba za zivot.

friziderdzija

doooobro....i sad ide na oglaseeee....

Gavrolini


dzimika

Ma da, verujemo ti :D