Glavni meni

Ktm exc250

Započeo Gavrolini, 20 Februar, 2020, 02:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Citat: con3 poslato 20 Februar, 2020, 23:26
Bolje zamoliti nekoga ko je iz tog mesta da pogleda motor ,makar da sve lepo islika .

Jeste, pod uslovom da imas nekog ko moze otici, meni je recimo Hostapler pomogao za jedan u NS pre neke godine, spasio me puta realno jer nije to to
problem kod nas je sto bi svi da voze motor ali da dinara ne uloze i da kad ga prodaju izvuku pare i za gorivo sto su sipali

Gavrolini

Citat: Taraba poslato 21 Februar, 2020, 16:40
Naleteh na ovo Gavro - kapiram da je mnogo para al eto - opcija -> https://www.kupujemprodajem.com/Motocikli-Oprema-i-delovi/Auspusi/Originalna-Karbon-Zastita-2T-Auspuha-Husqvarna-KTM-89705302-oglas.htm
ma kakvi to. Za 90e imam nov karbonski ali trenutno nije prioritet, prvo ono sto mora da bi moglo da se vozi. Danas sam uzeo drugi auto pa se budzet malkice smanjio za sredjivanje motora

Lazic

Citat: con3 poslato 20 Februar, 2020, 15:04
A kaze motor u dobrom stanju ,ne moze da ga vozi ide preko .Cisto da znate da je svaki drugi i u losijem stanju od ovoga ,masine raspad isao sam da gledam nekoliko motora,
ljudi nisu taèni.Zanimljiva tema verujem da ce na kraju ispasti sve dobro . [thumb_up]
Ovo samo u Valjevu ka¾u... :D

Gavrolini

I ako je delovalo da zadnja viljuska nema lufta hteo sam da je skinema da podmazem lezajeve...kad ono medjutim :)
Osovina koja bi trebala rukom da se izvuce je morala da se izbija macolom i to dobrih sat vremena. Iglicasti lezajevi unutra smrvljeni, semerinzi dezintegrisani, caure zardjale i skinuta cementacija. Ajmo jos 50e iz dzeba za nov set :)
Do kraja nedelje bi trebalo da stigne taj set za viljusku, set  semeringa iza prednjeg lancanika, ulje za maguru,menjac,mesavinu, klizaci lanca, lezajevi za tockove.... Pa ce valjda krenuti u smeru sklapanja.

ЯЭВОЛУТИОН

mene prosle godine neki lik napusi sto sam mu naplatio 30 evra da mu rasturim i podmazem zadnju viljusku i klackalicu...a zamenio sam u i 2 semeringa i podmazao i oprao sve.....od ove godine to zadovoljstvo kosta duplo...pa bar znam da niko nece traziti da ga radim i onda da kuka....imace doteruu motore iz djubreta....bar blato tako smrdi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

U principu kad se motor lepo odrzava to je posao od pola sata-sat ali kad ovako nije imao srecno detinjstvo onda moze da bude lepo guzenja. Nema veze bar kad spakujem znam sta sam spakovao.

Lazic

Moraæu kad tad da kupim motor od tebe... [srce]

Gavrolini

Samo mi jos ti trebas pored sve moje bede  :)

El Jefe

УУУУУ шта ти казо Гаврило
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 03 Mart, 2020, 22:51
Samo mi jos ti trebas pored sve moje bede  :)
kad te poseti lazic to je samo 3 meseca baksuzluka...kad te poseti kosta ....tri godine...sa mogucim fatalnim ishodom
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Ja vidim vec dve godine ne ide pa ne ide

ЯЭВОЛУТИОН

jos godina pakla
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Gavrolini

Zadnji deo auspuha uzet drugi. Prednji bio na ispravljanju(duvanju) i naravno posle toga ni jedan nosac nije odgovarao. Tri dana drkanja i pasovanja da bi legao. Pravljeni novi nosaci na ramu. Izmenjani su svi lezajevi u tockovima i na vilju¹ci. Ostalo jos da se zameni set iza prednjeg lancanika, sredi zadnja kocnica, popakuju plastike, zameni antfriz i ulje u menjacu,presvuce sediste. Mrtva trka izmedju motora i corone ko ce pre biti gotov :)



UFF

evo ti savet:


nemoj da nabavljas
ni da sredjujes
samo prekoci do stadijuma sredio si sve i provozao si se par puta pa si se smorio i sad prodajes

ustedeces i novac i trud i vreme :D

Gavrolini

Davno je farbaè to meni rekao :)

UFF

imenjak je uvek bio ispred mene
drago mi je da sam mu bar blizu :)