Glavni meni

kn filter

Započeo djolevidak, 10 Mart, 2011, 19:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

djolevidak

Nista ne postizes sa filterom visoke propustljivosti ,dzabe bacas pare i vise se habaju cilindri karike posto ne preciscava dobro ...ali kako hoces ;) pozz

Purec

Citat: djolevidak poslato 10 Mart, 2011, 19:50
Nista ne postizes sa filterom visoke propustljivosti ,dzabe bacas pare i vise se habaju cilindri karike posto ne preciscava dobro ...ali kako hoces ;) pozz

KN filter ne sluzi samo za vecu propustljivost vec je velika prednost sto filter moze da se opere i da se vrati na motor.

djolevidak

Slazem se u popunosti sto se tice pranja ;) ali prolazi kroz njega dosta prasine i haba cilindre karike klipove....bolje da menjas filter vazduha nego karike :)

SSZGO

ne znam odakle ti ideja da kroz kn moze da prodje vise prasine nego kroz obican...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

djolevidak

prvo mi pada na pamet zasto ga fabrika nije ugradila...a drugo pogledaj seriski filter sa mikro papirom,i pog kn stavi na sunce pa videces kako prolazi svetlost ko luda kroz kn a kroz seriski nece ;) ja sam sa mog cbr skinuo kn ....

Purec

Citat: djolevidak poslato 10 Mart, 2011, 20:23
prvo mi pada na pamet zasto ga fabrika nije ugradila...a drugo pogledaj seriski filter sa mikro papirom,i pog kn stavi na sunce pa videces kako prolazi svetlost ko luda kroz kn a kroz seriski nece ;) ja sam sa mog cbr skinuo kn ....
Mislis da ce ozbiljna firma tipa KN da dozvoli neku takvu glupost ?
Ne bih se kladio

djolevidak

#6
pa mora da prolazi malo vise prljavstine...pogledaj kroz kn na suncu i videces.... ;)

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

djolevidak

jos kad bi znao engleski :D ma opusteno ja mslm da je kn sranje (moje misljenje ) a sto se tice snage dobices malo ma visokim rezimima obrtaja ali nis ti to ne osetis...

rboban

Moji se motori godinama vec guse u PRASINI, a nisam ni ZNAO!!!!
Ride It Like You Stole It

CADILLAC

 [hello]...Koga zanima ,K&N filteri ,Novi Sad, Vrsacka 49, zastupnik Janjusevic Dragan, 063/501-227 ,...www.deltad.rs  [clapp] [thumb_up]
BMW BoxerClub Pancevo 666

aleksr6

covek je skroz ok,sreca pa je imao jedan na stanju za mene [clapp]

konjarnik

Citat: djolevidak poslato 10 Mart, 2011, 20:38
pa mora da prolazi malo vise prljavstine...pogledaj kroz kn na suncu i videces.... ;)
Imao sam skroz drugo misljenje o k&n filterima, Molim te ako mozes da argumentujes svoje misljenje nekim tekstovima o testovima k&n filtera. Mnogo me interesuje posto sam hteo da stavim k&n filter a ne bacaju mi se pare ni na filter a jos manje na generalnu

djolevidak

pa pazi nmzs ti brzo da sjebes masinu sa kn om ali skracuje vek ali to se pokaze po mom misljenju posle nekih 400000 km.... a sto se tice snage dobices vrlo malo to neces ni osetiti ;) znaci kn je bacanje para u sustini po meni a vi kako hocete ;)

SSZGO

pa da, svi koji imaju kn, sjebu masinu posle 400 hiljada...

ergo,  [doh]
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

konjarnik

 ;D
Citat: SSZGO poslato 11 Mart, 2011, 21:32
pa da, svi koji imaju kn, sjebu masinu posle 400 hiljada...

ergo,  [doh]
Ti kako hoces, meni ne pada na pamet da stavim k&n pa posle moram da radim generalku na 400 000 km ;D

YOman

Citat: konjarnik poslato 11 Mart, 2011, 21:46
;D
Citat: SSZGO poslato 11 Mart, 2011, 21:32
pa da, svi koji imaju kn, sjebu masinu posle 400 hiljada...

ergo,  [doh]
Ti kako hoces, meni ne pada na pamet da stavim k&n pa posle moram da radim generalku na 400 000 km ;D

[samoubistvo]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

Zverka

kad smo kod toga ...odo da "OPEREM kn " koji sam sinoc nasla u motoru :)

pa cu vec polagano poceti da skupljam  pare za generalku na "400 000 " LOL
Never ride faster than your angel can fly

:D

konjarnik

Citat: YOman poslato 11 Mart, 2011, 21:52
Citat: konjarnik poslato 11 Mart, 2011, 21:46
;D
Citat: SSZGO poslato 11 Mart, 2011, 21:32
pa da, svi koji imaju kn, sjebu masinu posle 400 hiljada...

ergo,  [doh]
Ti kako hoces, meni ne pada na pamet da stavim k&n pa posle moram da radim generalku na 400 000 km ;D

[samoubistvo]
Nadam se da me nisi shvatio ozbiljno :'(

konjarnik

Citat: Zverka poslato 11 Mart, 2011, 21:55
kad smo kod toga ...odo da "OPEREM kn " koji sam sinoc nasla u motoru :)

pa cu vec polagano poceti da skupljam  pare za generalku na "400 000 " LOL
Ako ti zafali koja kinta kad ti stigne generalka ZOVI  [rofl] [rofl] [rofl]