Glavni meni

Usvojen zakon za periodicne registracije motora?

Započeo Gavrolini, 28 Mart, 2018, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ja bih da zamolim ove iz mas-a ili koje god druge organizacije da urgiraju da se zakon dopuni...meni bi zapravo trebala vikend registracija motorcikla....dakle da bude osiguran i registrovan samo neradnim danima i to tokom sezone...recimo sest meseci....matematikom dolazimo da toga da zapravo motor mogu kako treba do vozim 6x4x2 dakle 48 dana godisnje....i da mi naplate 60 dana odnosno recimo oko 70 do 80 evra za to bilo bi sasvim korektno.....oni bi uzeli pare a ja ne bi morao da muljam i da bezim....nemam problem da im svakog ponedeljka do 9 casova dostavim tablicu i da je deponujem ako treba a da je podignem u subotu u 9....eto samo toliko...

unapred hvala
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

niki64

Naravno vikendom kad nepada kisa.... [thumb_up] [thumb_up]
Samo nisi napisao koju muzicku zelju imas porad ovoga.  [cheers]
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lone Wolf

ili da uvedu gorivo za bajkere u kom su uraèunati svi tro¹kovi! Pa dok ima¹ goriva toliko i vozi¹... Ili GPS ugrade svima pa ti ispostave raèun na kraju meseca koliko si vozio..
Ili poènu da misle ¹ta je u interesu motorista a ne dr¾ave... mo¾e i to...
Не може рај на земљи.

megaidiot

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 April, 2018, 10:14
...matematikom dolazimo da toga da zapravo motor mogu kako treba do vozim 6x4x2 dakle 48 dana godisnje...
zato su svi na oglasima presli 30 iljada za 20 godina.

Lazic

Citat: juga poslato 11 April, 2018, 08:56
Citat: Laziæ poslato 09 April, 2018, 18:05
Jebi ga, meni nije simbolièno 100e...
Ti ionako stalno kuka¹, tako da li je 10 ili 100, isti qrac :P
Jebi ga, nismo se dru¾ili pre nego ¹to sam oboleo od paranemije... Realno mi jeste isti q, imam 500 dinara za 7 dana... Onda poplaæam ne¹to raèuna i opet isto...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: megaidiot poslato 11 April, 2018, 10:38
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 April, 2018, 10:14
...matematikom dolazimo da toga da zapravo motor mogu kako treba do vozim 6x4x2 dakle 48 dana godisnje...
zato su svi na oglasima presli 30 iljada za 20 godina.
prve godine 20 hiljada a onda 500 km godisnje....zadnji put sam presao 100 kilometara sa registrovanim motorom
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ih, ja pre¹ao 20.000 izmeðu dve registracije... :) [zvizdi]

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 11 April, 2018, 10:45
Citat: juga poslato 11 April, 2018, 08:56
Citat: Laziæ poslato 09 April, 2018, 18:05
Jebi ga, meni nije simbolièno 100e...
Ti ionako stalno kuka¹, tako da li je 10 ili 100, isti qrac :P
Jebi ga, nismo se dru¾ili pre nego ¹to sam oboleo od paranemije... Realno mi jeste isti q, imam 500 dinara za 7 dana... Onda poplaæam ne¹to raèuna i opet isto...
Jbg buraz ti si se izborio da ne radis subotom.

Lazic

E neka si mi rekao... :) :-*

Nije problem u plati, sve je jebeno skupo... ®ena i ja imamo zajedno skoro hiljadu e, al' i kredite i dugove koji se vuku godinama... Bilo nekoliko lo¹ih investicija i jebi ga... Polako, skoro smo se iskobeljali iz najveæih a nisam prodao ni auto ni motor... Kad vrati¹ par miliona lak¹e se di¹e... :o ;D Zajeb je ¹to nisam ukalkulisao rast dece i apetita im... :o I doslovno apetita i gluposti tipa, Dimitrije raskanta patike od 100e za 3 meseca... :o Anita bi ¹minku/garderobu/¹ta god...

ЯЭВОЛУТИОН

pamet u glavu pa kupuj patike od 50 evra.....i objasni cerci da je prirodno najlepsa....i da ako hoce da fascira muskarca treba da se skine a ne da se oblaci i sminka.....jedino ako hoce da bude lepa za sebe....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Sve to radim... ;D

Poenta je da sam u hroniènoj besparici...

mali_zmaj

Postani ¾igolo..,pusti se u promet..,zna¹ oni oglasi masiram starije imuænije gospoðe..,¹ifra jezièar...  ;)
jin-jang

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 11 April, 2018, 16:17
E neka si mi rekao... :) :-*

Nije problem u plati, sve je jebeno skupo... ®ena i ja imamo zajedno skoro hiljadu e, al' i kredite i dugove koji se vuku godinama... Bilo nekoliko lo¹ih investicija i jebi ga... Polako, skoro smo se iskobeljali iz najveæih a nisam prodao ni auto ni motor... Kad vrati¹ par miliona lak¹e se di¹e... :o ;D Zajeb je ¹to nisam ukalkulisao rast dece i apetita im... :o I doslovno apetita i gluposti tipa, Dimitrije raskanta patike od 100e za 3 meseca... :o Anita bi ¹minku/garderobu/¹ta god...
Kako nije problem u plati? Eto meni je subota placena oko 3500-4000din...imao bi da mu kupis svaki mesec patike od 100e ali jbg ti subotu ne bi radio u zivotu kako velis

mkt


Lazic

Koliko sati? Radio bi subotom da dobru kintu... 30e je ok, al' ako su razumni sati.... Ja bre u toku nedelje ne skupim vi¹e od 6-7 sati na poslu, i to ne ba¹ blejanja, ali realno u proseku blejim 3-4 sata dnevno... Kad platu podelim sa blejanjem uop¹te nije lo¹a... E sad ¹to sam ja lenj da kad nema posla radim ne¹to drugo za pare, jebi ga... Ako ni¹ta, uglavnom servisiram motor/kola u razno vreme... Al' kad ima posla, otekne mi mozak, nekad i noge od trèanja gore dole 20-30-50 spratova...


@Mkt:
Bile su na popustu oko 8500 mislili smo da æe da potraju, neke fensi duboke Najke, nadao sam se da æe brzo da ih preraste pa da mu maznem... Paja....

Kanarinac

Znas da imas garanciju 6 meseci, ako nisu promenili na duze

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 April, 2018, 16:30
.....i objasni cerci da je prirodno najlepsa....i da ako hoce da fascira muskarca treba da se skine a ne da se oblaci i sminka.....

:o :o :o

posle ja kao nepristojan :D

Lazic


UFF


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 12 April, 2018, 02:07
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 April, 2018, 16:30
.....i objasni cerci da je prirodno najlepsa....i da ako hoce da fascira muskarca treba da se skine a ne da se oblaci i sminka.....

:o :o :o

posle ja kao nepristojan :D
ja samo savetujem ono sto cu i mojoj deci da pricam....par postulata
-jebe uporan a ne lep
-lake padaju brze ma sta njutn pricao
-frajeri ne padaju na fac garderobu vec na njeno skidanje
-najbitniji deo zenske gardorobe je donji ves
-sminka sluzi da se razmaze
-ma sta ti govorili mozes da karas i ako ti smrde noge...bas nesto ne vrse inspekciju toliko nisko, ali bi valjalo da nisi drko predhodno vece da ne smrde gace
-visoke stikle ne sluze da budes vislja vec da cucis lakse....kauboji otkrili
-brushalter sluzi da izgleda da imas sise i ako ih nemas, ali to nema veze sa seksom
-i silikonske su bolje nego nikakve ali imaju draz i dva brezona kad izbiju ispod majce
-capi je za dupe posle deset minuta da ne gubis vreme...ako reaguje negativno nije za tebe
-cim napunis sine petnaest godina vodi te tata da karas za 50 evra....da te ne obmanjuju za vrednost one stvari :)
......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11