Glavni meni

Usvojen zakon za periodicne registracije motora?

Započeo Gavrolini, 28 Mart, 2018, 18:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

jin-jang

Lazic


UFF


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

sta se smejete...nek neko opovrgne nesto...jel sam nesto slagao....sve same zivotne mudrosti...generacijama se prenose sa kolena na koleno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Pre par godina naletim na neku svoju drugaricu iz osnovne skole....teka se otromboljila...dvoje dece raspustenica....nekada , u osom imala najbolje sise i dupe u razredu....doduse otprilike je jedina i imala ove ostal esu bile kao daske....elem....pricamo o proslim danima i kaze ona meni
-secas li se eskurzije u osom
-kako ne...odvalili smo se od stoka 84
-jel se secas ono kad si me guruo u cosak i napao me
-nisam te bre napao, sam sam hteo da budemo sami da tebi ne bude neprijatno da klimnes glagom a mene da nije blam kad me odjebes
-jel se secas samara i sta sam ti rekla
-nisu bas svi videli samar...ali se pricalo
-predomislila sam se
-pa nista kad sledeci put budemo isli na ekskurziju u osmom razredu sve cemo drugacije :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Zeljkamp

Znaci za vikend ekskurzija sa osmacima... Rev, blago tebi. ;D
TwinZ Auto & Moto

rboban

VARADERO, puna cena 24.200din a na 6 meseci je izaslo 17.500, sa tim da se takvo produzenje nije moglo odraditi do kraja na teh. pregledu vec je morao i do SUP-a
Juce drug odradio.....  [clapp]
Ride It Like You Stole It

Hurricane

znaèi smi¹ljeno da nam lak¹e padne cena pune registracije sad kad poskupi..

bigsheki

ja sam prijavio u nemackoj v stroma 1000 od 4-10 meseca,zeleni karton je gratis,osiguranje sam platio sam 46 eur 6 meseci.necu ni da ga carinim dok ga ne prodam.

Aussweis

#111
Citat: rboban poslato 13 April, 2018, 13:07
VARADERO, puna cena 24.200din a na 6 meseci je izaslo 17.500, sa tim da se takvo produzenje nije moglo odraditi do kraja na teh. pregledu vec je morao i do SUP-a
Juce drug odradio.....  [clapp]

Neverovatno, koga god sam pitao za to, svi me odjebu, u fazonu ``jesi ti prso?`` Nervira me do jaja ta zajebancija!!!
Ima par njih koji su mi najnormalnije odgovorili vezano za to  [thumb_up]  ali sad pocinje da me nervira bas [bejzbolka]

Daj brate agenciju, lokaciju, teh. pregled, bilo sta od toga gde je registrovao tvoj drugar, da odem i ja licno i registrujem isto na 6 meseci  ;)
Sve ima cenu ili čast!

FANTOM

   Da napisi ovde koja agencija gde se nalazi svima bi znacilo ...  [cheers]

El Jefe

Citat: rboban poslato 13 April, 2018, 13:07
VARADERO, puna cena 24.200din a na 6 meseci je izaslo 17.500, sa tim da se takvo produzenje nije moglo odraditi do kraja na teh. pregledu vec je morao i do SUP-a
Juce drug odradio.....  [clapp]
Пошто за шест месеци није половина цене регистрације за 1. годину, држави је поклонио 5500. Лепо, лепо. Нека нас МАС више не брани
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 April, 2018, 09:23
sta se smejete...nek neko opovrgne nesto...jel sam nesto slagao....sve same zivotne mudrosti...generacijama se prenose sa kolena na koleno....

Ne jebe ni lep ni uporan. Uvek i jedino samo PRISUTAN.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: El Jefe poslato 13 April, 2018, 15:06
Citat: rboban poslato 13 April, 2018, 13:07
VARADERO, puna cena 24.200din a na 6 meseci je izaslo 17.500, sa tim da se takvo produzenje nije moglo odraditi do kraja na teh. pregledu vec je morao i do SUP-a
Juce drug odradio.....  [clapp]
Пошто за шест месеци није половина цене регистрације за 1. годину, држави је поклонио 5500. Лепо, лепо. Нека нас МАС више не брани

Nije drzavi nego osiguranju. Drzavi isti kurac.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

idanijel

Znaci  oko 25% manje izdaje na 6mes

Послато са Redmi 4 уз помоћ Тапатока

mareskin

Citat: Hoh¹tapler poslato 13 April, 2018, 15:10
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 April, 2018, 09:23
sta se smejete...nek neko opovrgne nesto...jel sam nesto slagao....sve same zivotne mudrosti...generacijama se prenose sa kolena na koleno....

Ne jebe ni lep ni uporan. Uvek i jedino samo PRISUTAN.

Nema¹ pojma koliko si u pravu. Al bukvalno! ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Aussweis

Ka drzavi se placanje ne menja, samo osiguranje se smanjuje, npr. za 6 meseci, polovina godisnjeg iznosa osiguranja se placa..  [ludak]

Pa sad , ko vozi cesce i duze u godini, njemu se ne isplati, svi ostali koji redje voze i vole da ukradu mesec dana gore-dole, moze da znaci smanjenje  ;)

Pozvao sam AMSS Rakovica i rekli su mi da moze ali da oni u sistemu ne mogu da promene na 6 meseci, pa jos cekaju da im to rese..

E sad, ko to moze sistemski da odradi, ne znam, pa neka neko kaze gde ima, neka ljudi rade tamo registraciju, ko hoce..

Sve ima cenu ili čast!

Jovan D

Citat: El Jefe poslato 13 April, 2018, 15:06
Citat: rboban poslato 13 April, 2018, 13:07
VARADERO, puna cena 24.200din a na 6 meseci je izaslo 17.500, sa tim da se takvo produzenje nije moglo odraditi do kraja na teh. pregledu vec je morao i do SUP-a
Juce drug odradio.....  [clapp]
Пошто за шест месеци није половина цене регистрације за 1. годину, држави је поклонио 5500. Лепо, лепо. Нека нас МАС више не брани

Ne poznajem nikoga iz MAS-a, mozda su teski neradnici i diletanti, niti imam potrebu da ih branim, ali ti momci su nesto pokusali, nesto i uspeli. Seli su na motore i otisli do Palate Srbije pokucali na vrata direktorici Jasmini i predlozili korekciju zakona. Ako ti se ne svidja ili ako mislis da je glupo i bespotrebno ti registruj motocikli na 12 meseci i briga te. Ne mogu da razumem hejt prema nekoj inicijativi ili trudu da se nesto promeni, uglavnom takav hejt i dolazi od strane ljudi koju su malo toga uradili za siru zajednicu. Bez zelje da ocepim nekoga sa foruma, mnogi su vec opleli po MAS-u pa ce se mozda osetiti prozvanim to mi svakako nije cilj, ovo je samo moje misljenje. Sutra kada sa ovog foruma ode inicijativa i ona bude usvojena nece mi pasti na pamet da je hejtujem jer ja nisam ulozio trud u to, kao sto nisam ulozio trud u rad ovog foruma a neki jesu i bilo bi veoma glupo da kritikujem i govorim sta ovde sve ne valja. Da me niko ne shvati pogresno, uzivam ja da gledam gole zenske koje kacite, da gledamo kako je UFF od kontejnera opet napravio vikendicu i koliko ste kompresije morali da dolijete i popijete za to vreme ili koju je smernu devojku arapin opet ufotkao… ali posto se 90% foruma svodi na zajebanciju (prema recima admina foruma.. sto je skroz ok) onda ce definitvno peticije, revolt i glas motorasa u Srbiji dolaziti sa druge strane. Inace posle predstavnika MAS sam i ja bio do ABS-a i razgovarao sa nacelnikom sektora za motorna vozila koji je i pisao promene tog zakona i verujte da nije bilo lako progurati takve promene sta god mislili o njima…