Glavni meni

fuck you I'm Millwall..

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 07 Jun, 2017, 16:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major


Lazic

Kad malo bolje razmislim, nije ni èudo ¹to je sps puk'o... :o ;D

zVuk

...gde s' ti vido da je sps puk'o....'de s' to procitao....od osnivanja, pa do sada, nisu bili u vladi samo jedan mandat.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Ba¹ sam o tome razmi¹ljao èim sam napisao, pukli u smislu da imaju mali procenat pa moraju da se uvlaèe nekome... Ali da im je lo¹e i nije... Tu se vidi razlika izmeðu njih i sns. Kad av zglajzne, sns æe nestati...

megaidiot

nase, bugarske, makedonske i rumunske stranke pate od ljudstva. sto vise "aktivnih" clanova, to smo jaci. razumem ja da su delili ulje i brasno za dz. devedesetih, a sad padne i po koji sendvic, tako su nas naucili, bude i prase za sigurne glasace, neko se ogrebe i za posao. u normalnom svetu u stranku se uclanjuje onaj ko bi aktivno da se angazuje i radi sa ljudima istog politickog opredeljenja, a sami glasaci nemaju potrebu da se uclanjuju.

tako da je sps zapravo namodernija srpska stranka, 'malo nas je, al smo govna' i vazda imaju ljude u skupstini.

DebeliZmaj

pa eto .. kad 6tog oktobra nisu pobijeni svi iz vrhu¹ke, sps, njihove porodice,
pa onda lagano po spisku èlanova, pa odvodjenje u pola noæi, pa streljanje u
ime naroda ... :) ... sad ne bi imao SPS ... ni ivicu daèiæa ni ove èlanove SPS ...
mega .. a dal su govna ... pa ne znam ... evo ti u ekljipse kao uzorak pa proceni
to jest pomiri¹i ... da bazdi bazdi...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

Citat: DebeliZmaj poslato 12 Jun, 2017, 12:07
pa eto .. kad 6tog oktobra nisu pobijeni svi iz vrhu¹ke, sps, njihove porodice,
pa onda lagano po spisku èlanova, pa odvodjenje u pola noæi, pa streljanje u
ime naroda ... :)

tako je zmaju kazi im

Citat: DebeliZmaj poslato 12 Jun, 2017, 12:07

mega .. a dal su govna ... pa ne znam ... evo ti u ekljipse kao uzorak pa proceni
to jest pomiri¹i ... da bazdi bazdi...

nema razlog mene da pomirise,nek tebi pomirise usta pa ce videti dal ja smrdim




ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 12 Jun, 2017, 12:07
pa eto .. kad 6tog oktobra nisu pobijeni svi iz vrhu¹ke, sps, njihove porodice,
pa onda lagano po spisku èlanova, pa odvodjenje u pola noæi, pa streljanje u
ime naroda ... :) ... sad ne bi imao SPS ... ni ivicu daèiæa ni ove èlanove SPS ...
mega .. a dal su govna ... pa ne znam ... evo ti u ekljipse kao uzorak pa proceni
to jest pomiri¹i ... da bazdi bazdi...



mada zmaje...vi iz centra ste godinama glasali za vuka draskovica....i gde ja sada dana draskovic.....kucka se ugnezdila u nadzornom odboru.....a njih je trebalo pre svih, svih, svih
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

moje politicko angazovanje u opozicionom delovanju
je zavrseno kada skenjan zloboleon ...

pa vidi .. olicenje njihovog delovanja je sadasnji rejting
partije im njihove lepe ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Jel se ja dobro secam da je eclipse cak negde priznao da je glasao za av pre par godina?

DebeliZmaj

ahahaha ... razvojni put jednog bota...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

Citat: dzimika poslato 13 Jun, 2017, 12:36
Jel se ja dobro secam da je eclipse cak negde priznao da je glasao za av pre par godina?

priznao?  [rofl] pa nisam a na sudu pa da priznajem il ne priznajem stvari.....
naravno da jesam glasao jebem ga u usta njegova nedojebena....samo da ne bih video vise onog usranog tadica,koji nas je brukao  po komsiluku i priznavao da smo uradili i ono sto nismo.
bas kao i ovaj pickousi danas radi isto.
obecavao brda i doline i bas ono se ponadao da ce bude nesto od njega,ono ispade najgori....zato sada vise ni jedan glas dobio iz moje porodice.
glasao sam za jankovica bez veze,cisto da nekom ode glas a ne njemu.

Slaninar

Kao oni ¹to su glasali protiv milo¹eviæa, ne zato ¹to je ratovao, nego zato ¹to je to radio lo¹e... Joj, ne vredi ni obja¹njavati, ni prièati...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

prosto se ne opterecujes....das coveku rudu da sedne na nju,kad mu nije dovoljna das mu dve ako mu ni to nije dovoljno,daj mu celu fabriku,posveti mu paznju,vreme...posveti mu rubriku u novinama.....  [thumb_up]

durdubaci spremni,som lepo radi.....vec par veceri izlazim na dubince....

niki64

Citat: eclipse4 poslato 13 Jun, 2017, 20:18
durdubaci spremni,som lepo radi.....vec par veceri izlazim na dubince....
Jel nije vise u zabrani?
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic

#55
Citat: Slaninar poslato 13 Jun, 2017, 15:42
Kao oni ¹to su glasali protiv milo¹eviæa, ne zato ¹to je ratovao, nego zato ¹to je to radio lo¹e... Joj, ne vredi ni obja¹njavati, ni prièati...
Kao neko ko je mrzeo milo¹eviæa od '87-me mogu odgovorno da ka¾em da nije bio skroz kriv za izbijanje rata, za nesposobno ratovanje potpuno i jedino... Do '95-te je odbio nekoliko ponuda za RSK, na kraju smo ostali bez... Jeb'o te, '99-te je potpisao kapitulaciju kad su vrapci na granama znali da ameri moraju ili da pojedu govno i iskrcaju se ili da odustanu... Da ne pominjem koliki je bio retard za ekonomiju... Jedino ¹to mu danas priznajem je ¹to nije rasprodao zemlju za kikiriki kao svi posle... Bosnu nisam ni pomenuo...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 13 Jun, 2017, 21:01
Citat: Slaninar poslato 13 Jun, 2017, 15:42
Kao oni ¹to su glasali protiv milo¹eviæa, ne zato ¹to je ratovao, nego zato ¹to je to radio lo¹e... Joj, ne vredi ni obja¹njavati, ni prièati...
Kao neko ko je mrzeo milo¹eviæa od '87-me mogu odgovorno da ka¾em da nije bio skroz kriv za izbijanje rata, za nesposobno ratovanje potpuno i jedino... Do '95-te je odbio nekoliko ponuda za RSK, na kraju smo ostali bez... Jeb'o te, '99-te je potpisao kapitulaciju kad su vrapci na granama znali da ameri moraju ili da pojedu govno i iskrcaju se ili da odustanu... Da ne pominjem koliki je bio retard za ekonomiju... Jedino ¹to mu danas priznajem je ¹to nije rasprodao zemlju za kikiriki kao svi posle... Bosnu nisam ni pomenuo...

Pokrao je staru devizno i omoguæio lopovima da se nakradu i sjebu sve. Rasprodaja svega posle toga je bila sledeæi korak, ali on je odradio najveæi posao uni¹tavanja.
Za rat njega najvi¹e krivim, mada je i tuðman jedva doèekao.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Sva trojica su se dogovarali...

eclipse4

Citat: niki64 poslato 13 Jun, 2017, 20:54
Citat: eclipse4 poslato 13 Jun, 2017, 20:18
durdubaci spremni,som lepo radi.....vec par veceri izlazim na dubince....
Jel nije vise u zabrani?

samo one vodene vrste  [rofl] [rofl] [rofl]

UFF