Glavni meni

fuck you I'm Millwall..

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 07 Jun, 2017, 16:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

za razliku od glupave akcije i solidarnoscu sa pobijenm karikaturistima bez mere.....ovo potpuno podrzavam....lik nema rezervnu domovinu i ne zeli da odsupi.....

https://www.trollfootball.me/upload/full/2017/06/06/millwall-fan-roy-larner-shouted-fuck-you-im-millwall-before-attacking.jpg

sad cu stampam majcu,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

to onaj dasa sto je izasao na megdan teroristima ...
tipa sta je picke ... spasio ostale iz kafice ... u UK ga
hvalospev .. hoce neki orden gradjanske hrabrosti mu
daju...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Grof


monsterbnt

Kakva im je vlast, samo takvi i mogu da ih spasu od islamizacije....
Smrt SVIMA!!!!

Boban_m

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Jun, 2017, 16:29
za razliku od glupave akcije i solidarnoscu sa pobijenm karikaturistima bez mere.....ovo potpuno podrzavam....lik nema rezervnu domovinu i ne zeli da odsupi.....

https://www.trollfootball.me/upload/full/2017/06/06/millwall-fan-roy-larner-shouted-fuck-you-im-millwall-before-attacking.jpg

sad cu stampam majcu,,,,
Sta ce ti majica Millwalla? Odtsmpaj "fuck you I am delija"

Cek ti si grobar, ne ide. Zamisli da im viknes jebite se ja sam grobar. Oni slegnu ramenima i kazu "pa ok, navrati malo kasnije bice posla" ;D

DebeliZmaj

Za bobana jednu sa usa zastavicom ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

Vazi. Za tebe jedna sa zastavama svih zemalja EU, steta da majicica zvrji prazna ;D

DebeliZmaj

Citat: Boban_m poslato 07 Jun, 2017, 21:33
Vazi. Za tebe jedna sa zastavama svih zemalja EU, steta da majicica zvrji prazna ;D

Ja nisam u EU i ako dodje EU ja cu tvrdim da im se svim iz NATO treba osvetiti za zlo naneto Srbiji i Srbima ...
Ti tamo nemas tu slobodu jer si gradjanin drugog reda, ako napises kazes sta mislis, pogotovo sad, izbacice te ko kesu sa djubretom ...
Al boli te pajson ... Na putu si kupisg gajbu, kapiram i
zastavicu usa ces pobodes ... Svaki put kad ujutru podjes na posao da je vidish ... ... and the land of the free ... Yeah :)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

Nemas pojma debeli. Moras prvo malo da putujes u zivotu da bi bio kompetentan za ove price. Ima svijeta i izvan Vracara.

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Jun, 2017, 16:29
za razliku od glupave akcije i solidarnoscu sa pobijenm karikaturistima bez mere.....ovo potpuno podrzavam....lik nema rezervnu domovinu i ne zeli da odsupi.....

https://www.trollfootball.me/upload/full/2017/06/06/millwall-fan-roy-larner-shouted-fuck-you-im-millwall-before-attacking.jpg

sad cu stampam majcu,,,,

ma ko mu jebe mater natovsku....
da njegove vlasti nisu otisli avionima i ubijali tudju decu i razrusili im kuce,ti isti danas ne bi izvodili teroristicke napade u njegovoj drzavi....trebali su da zabodu noz jednom na pravomesto....a ne 9 puta na pogresno

Hattrick

Citat: monsterbnt poslato 07 Jun, 2017, 19:43
Kakva im je vlast, samo takvi i mogu da ih spasu od islamizacije....

Ne moze vise njih da spasi bog otac, ta prica je zavrsena.

DebeliZmaj

Citat: Boban_m poslato 08 Jun, 2017, 00:56
Nemas pojma debeli. Moras prvo malo da putujes u zivotu da bi bio kompetentan za ove price. Ima svijeta i izvan Vracara.

Da da da ... Kaoiram da je proslo 18 godina ali opet da li ti je poznato ime Milica Rakic ?
Jasno ti je da i ako uspes da one iz imigracionih vlasti u
Ikad ubedish da treba dobijes papire da ces dati zakletvu u kojoj izjavljujes vernost USA ? ...
Kako ces se pogledati u ogledalo ?
Ili dolari sve cine lakse podnosljivim ...

I da vqn Vracara i Beograda, a vidim da te isti zulja, postoji jedan veliki i zanimljiv svet, koga zanima treba da ga vidi, ode turisticke ili poslom, makar da pere sudove na Malti, i ja to postujem, bio video probao ...
Ali ... Zakletva vernostu USA ... Kojom se odrices vernosti ... Pa tamo nabrojano sve redom i postajes veran samo republici USA ...  Nece da moze ...


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

tamo najvise zaradjuju tatoo majstori koji prepravljaju JNA u USA.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: eclipse4 poslato 08 Jun, 2017, 04:26
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Jun, 2017, 16:29
za razliku od glupave akcije i solidarnoscu sa pobijenm karikaturistima bez mere.....ovo potpuno podrzavam....lik nema rezervnu domovinu i ne zeli da odsupi.....

https://www.trollfootball.me/upload/full/2017/06/06/millwall-fan-roy-larner-shouted-fuck-you-im-millwall-before-attacking.jpg

sad cu stampam majcu,,,,

ma ko mu jebe mater natovsku....
da njegove vlasti nisu otisli avionima i ubijali tudju decu i razrusili im kuce,ti isti danas ne bi izvodili teroristicke napade u njegovoj drzavi....trebali su da zabodu noz jednom na pravomesto....a ne 9 puta na pogresno
on je iz peckhama....doma rodnija i dela....on je vise srbin nego svi sverceri pored rumunske granice....i to tako jadno i sljakersko on brani....za razliku od onih koji bi da brane preko tastature neke tamo ruse iz dombasa....
Brani on ono sto je njegovo....nema veze sa nato-m...ili ima veze koliko i ti sa slobom milosevicem....malo je onih koji odlucuju ko je na vlasti i kako ce se vladati.....oni koji imaju pare....i malo se toga cini uz saglasnost onih koji prividno glasaju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

#14
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Jun, 2017, 11:04
Citat: eclipse4 poslato 08 Jun, 2017, 04:26
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Jun, 2017, 16:29
za razliku od glupave akcije i solidarnoscu sa pobijenm karikaturistima bez mere.....ovo potpuno podrzavam....lik nema rezervnu domovinu i ne zeli da odsupi.....

https://www.trollfootball.me/upload/full/2017/06/06/millwall-fan-roy-larner-shouted-fuck-you-im-millwall-before-attacking.jpg

sad cu stampam majcu,,,,

ma ko mu jebe mater natovsku....
da njegove vlasti nisu otisli avionima i ubijali tudju decu i razrusili im kuce,ti isti danas ne bi izvodili teroristicke napade u njegovoj drzavi....trebali su da zabodu noz jednom na pravomesto....a ne 9 puta na pogresno
on je iz peckhama....doma rodnija i dela....on je vise srbin nego svi sverceri pored rumunske granice....i to tako jadno i sljakersko on brani....za razliku od onih koji bi da brane preko tastature neke tamo ruse iz dombasa....
Brani on ono sto je njegovo....nema veze sa nato-m...ili ima veze koliko i ti sa slobom milosevicem....malo je onih koji odlucuju ko je na vlasti i kako ce se vladati.....oni koji imaju pare....i malo se toga cini uz saglasnost onih koji prividno glasaju....

ma bas me pa briga odakle je sa sve rodnijem i delom.
jeste on Srbin,pretpostavljam,pise mu u licnoj karti i u pasosu a ti sverceri pored Rumunije imaju i Srpsku l.k i Srpski pasos,da vidis tek sta su stekli od tog sverca...ja im zavidim iskreno....a oni koji brane Donbas preko tastature su vise slali para njihovoj deci za pomoc kao sto i Srpskoj deci u raznim humanitarnim akcijama nego sto su neki uspeli da za ceo zivot caste drugare u kafani ili daje svojoj deci.....al se ne prave vazni...cute,kao i oni sto se stide sta imaju u dzepu....
citao bih ja temu o Novorusiji tj Ukrajini opet,ima tamo dobro kidanje od smeha gde neki lik kaze kako se vodi rat u Siriji zbog nafte  [rofl]  i kako ce zbog Sirje da skoci cena nafte  [rofl] [rofl] (geografija/ekonomija)

on nek brani svoje,ja mu ne branim...samo sam rekao da sto se mene tice,ko ga jebe....taj sto ga 9 puta uboo taj nije terorista nego je klasican retard.ako je vec resio sranje da napravi trebao je da zna za sta strada i bolje da je to izveo spektakularno nego ko neki degenerik.

a ja sa slobom nisam u vezi nikakvoj rodbinskoj....al sam bio tada u SPS-u,imam jos i clansku kartu iz tog doba..... i?

za ovo zadnje si u pravu ali ni uz pomoc toga nemam razloga da vise cenim nekog ustogljenog engleza koji se raduje kad god pogleda vesti i vidi da su njihovi avioni pobili jos koje muslimansko dete,nego nbekog muslimanskog izbeglicu koji je dosao da im se aktivira medju njihovom decom....

i treba im tako.....kad osete na svojoj kozi dosta mozda ce tada nauciti sta njihova vlast radi....

ko ih jebe sve u kompletu koliko im je siroka i dugacka ta engleska i ostala govana evropska.

Lazic


UFF

pa sta mislis kako je stekao silna imanja? :D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Citat: megaidiot poslato 08 Jun, 2017, 08:18
tamo najvise zaradjuju tatoo majstori koji prepravljaju JNA u USA.

[thumb_up]

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 09 Jun, 2017, 10:04
Bio si u sps-u? [facepalm]

jesTam kad sam bio klinac...na zalost nisi mogao da glasas (ispod 18 god)

Citat: UFF poslato 09 Jun, 2017, 11:35
pa sta mislis kako je stekao silna imanja? :D

na zalost najmanje je steknuto od milosevica :(  da sam bio stariji umejo bih da iskoristim al ebi ga....bio sam samo korisnik blagodeti hehe

Citat: DebeliZmaj poslato 09 Jun, 2017, 11:55
nasledio ...


tako je jedno 70-75%   ja cu se potruditi da probijem plafon od 100% ako uspem :)