Glavni meni

Zastava 10 1.2 2008 god.

Započeo Icemilutin, 26 Maj, 2017, 17:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Icemilutin

Drugari, nerado prodajem mog voljenog Puntica, jer dobih radnu dozvolu za Norvesku i trebaju mi djenge da mogu da begam... Auto je 2008. godiste, presao je malo manje od 80.000km. Benzinac, 1.2, 44kW. Nove zimske prednje gume, zadnje stare par godina. Ima parking senzore  :D, manuelnu klimu, servo, podizace, maglenke napred i pozadi, centralnu bravu, daljinsko zakljucavanje, dva kljuca, Pioneer plejer sa usb-om (uz njega ide i fles sa skoro 8GB d¾d¾ muzike)... Garaziran je i generalno je u odlicnom stanju. Kupio sam ga od drugara koji je bio prvi vlasnik.

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10246864/zastava-10-12

Cena za Manijake je 2700 evara (mada ni to nije fiksno  [cheers]), od toga 50 za forum.









Cuknuta su zadnja desna vrata o kontejner, ali ostecenje ne utice na radih istih. Rade vrata, radi prozor. Nisam hteo da popravljam, cisto protiv uroka  8)













063/88 26 981
Milutin


I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Slaninar

Ove Zastave 10 su iz mog iskustva sasvim dobra kola.

Jedan slu¾beni i drugarov privatni kao "uzorak". Sa istim takvim motorom. Servis i delovi su jeftini, a ide OK, dobro se pona¹a na d¾ombama, skoro je testiran i na novosadskom potopu pre neki dan i ima odlièna amfibijska svojstva! :)
Prolazi do 20% dublju vodu od ostalih kola.  :)

Jedina mana - u nekim delovima NS je dobra investicija skidanje brava jer ih lako & rado razvaljuju narkomani i ugradnja daljinskog zakljuèavanja/otkljuèavanja.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Glava Dole

Keva vozi jednog, super autic :) Srecna prodaja :)

Slaninar

Duhovni sledbenik stojadina & juga.  :)
volkswagen  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Icemilutin

Uz auto ide i maceta iz gepeka...  ;D
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Icemilutin

Zaboravih da napisem da je registrovan do 29.12.2017.
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Grof

Ja ne vidim nikakvo maèe u gepeku....  [neampojma] [neampojma].........

Icemilutin

I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Lazic

Ja sam razumeo maèeta... ;D

Icemilutin

Laziću, gepek mu je kao bunar želja... Ima tu i mačeta i mačeta  ;D
Kao što rekoh, sutra slika.
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Slaninar

Citat: Icemilutin poslato 27 Maj, 2017, 16:06
Uz auto ide i maceta iz gepeka...  ;D

Kao kolega ¹to ima juga sa dodatnom opremom: kosa, sekira, re¹etka za ro¹tilj, æebe... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Icemilutin



Evo maèeta (dodu¹e, nije u gepeku  :D)


A evo i maèeta...

Pa ko ¹ta voli, nek izvoli  ;D
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

milomir22

#12
U sine al' je zardjala, mozda ne mozes nikog posteno da iseces s njom, ali od tetanusa ima da rikne pod garancijom.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


Icemilutin

Citat: milomir22 poslato 28 Maj, 2017, 23:37
U sine al' je zardjala, mozda ne mozes nikog posteno da iseces s njom, ali od tetanusa ima da rikne pod garancijom.
Sluzi za zastrasivanje i cisto da ogrebem nekoga ako treba, pa posle nek se snalazi i leci od tetanusa:D
A veruj mi, posteno i sece kad treba ;D

! No longer available
Kod Phoenix-a. On i ja je pravili od gibnja...
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Icemilutin

Danas sam ustanovio da mi ne radi klima u punticu  [neampojma], tako da cena ide dole za iznos opravke ili ostaje ista ako je ja popravim u medjuvremenu...
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

Lazic

Citat: Icemilutin poslato 29 Maj, 2017, 01:32
Citat: milomir22 poslato 28 Maj, 2017, 23:37
U sine al' je zardjala, mozda ne mozes nikog posteno da iseces s njom, ali od tetanusa ima da rikne pod garancijom.
Sluzi za zastrasivanje i cisto da ogrebem nekoga ako treba, pa posle nek se snalazi i leci od tetanusa:D
A veruj mi, posteno i sece kad treba ;D

! No longer available
Kod Phoenix-a. On i ja je pravili od gibnja...
Nasilnik...

Icemilutin

Popravljena klima (zamenjen hladnjak klime) i zamenjene prednje plocice...
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

MIGE

burazeru,srecna prodaja i odlazak iz ove bedne zemlje...jbg,pokusavao sam 2 god.da udjem u Norge i nista...

Lazic

Milutine, Zvaæe te moj drugar Ðole... ;D