Glavni meni

Zdravo Manijacii

Započeo budji, 06 Maj, 2017, 00:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Pozdravi je :) Samo nedovoljno je to, morace na dodatne casove Milosa karabudzila, verujem da ti sve radis po PSu, mora da nauci i kako od nicega praviti nesto :) Tu ja stupam na scenu :)

budji

Citat: Milos96 poslato 09 Maj, 2017, 01:26
Pozdravi je :) Samo nedovoljno je to, morace na dodatne casove Milosa karabudzila, verujem da ti sve radis po PSu, mora da nauci i kako od nicega praviti nesto :) Tu ja stupam na scenu :)


Tu si se zajebao, tu ja nastupam 😂😂😂
Citat: Milos96 poslato 09 Maj, 2017, 01:26
Pozdravi je :) Samo nedovoljno je to, morace na dodatne casove Milosa karabudzila, verujem da ti sve radis po PSu, mora da nauci i kako od nicega praviti nesto :) Tu ja stupam na scenu :)

Hattrick


Glava Dole

Mene u budzenju tesko da mozes da nadmasis... ali srecno...

Nina.f

Citat: Milos96 poslato 09 Maj, 2017, 02:11
Mene u budzenju tesko mozes da nadmasis... ali srecno...

E pazi ovako, ne poznajete se, ne znate ko je za sta i koliko sposoban.. on makar ne popravlja motor 25meseci.. ne znam, nisam ja za svadju, ali ti bas volis da peckas ljude oko sebe.. makar sam primetila to da ovih par dana koliko sam ovde.. okej si lik zezamo se svi, ali ne kontam sto moras da se dokazujes okolo

budji

Zbudzi vise tog fzr-a pa da mozemo da vatriramo kao ljudi

Glava Dole

Citat: Nina.f poslato 09 Maj, 2017, 02:15
Citat: Milos96 poslato 09 Maj, 2017, 02:11
Mene u budzenju tesko mozes da nadmasis... ali srecno...

E pazi ovako, ne poznajete se, ne znate ko je za sta i koliko sposoban.. on makar ne popravlja motor 25meseci.. ne znam, nisam ja za svadju, ali ti bas volis da peckas ljude oko sebe.. makar sam primetila to da ovih par dana koliko sam ovde.. okej si lik zezamo se svi, ali ne kontam sto moras da se dokazujes okolo

Jok, lose si me procenila... dobro, budjija mozda malkice, on je izuzetak, nije on kriv zato sto ima devojku koja je san svakog pravog bajkera... ali sve to moze da se protumaci i kao sprdnja s druge strane :)

Citat: budji poslato 09 Maj, 2017, 02:18
Zbudzi vise tog fzr-a pa da mozemo da vatriramo kao ljudi

Uskoro ce, nadam se... sta podrazumevas pod vatriranjem? :)

Hattrick

Budji tebra, kad bolje razmislim, i nije tako lose kad imas ribu koja ne vozi motore.  :)
Konfiskuj ti lepo njoj motor, vezi za radijator u kuhinji, i mirna Backa. Cuj, devojka pa jos na motoru.  [flashing]

Hattrick

Citat: Milos96 poslato 09 Maj, 2017, 02:32
Uskoro ce, nadam se... sta podrazumevas pod vatriranjem? :)

Pa da mu dajete vatre, da gasirate agregate macori  :)

Glava Dole

Ovako?
! No longer available

Il ko sa kostom, po asfaltu? [rofl] Odgovaraju mi obe varijante, samo ako ovo cudo proradi vec jednom :)

Hattrick


Glava Dole


budji


Glava Dole

S obzirom kakve sam srece... bice voz u mom slucaju :)

budji

Citat: Milos96 poslato 09 Maj, 2017, 03:03
S obzirom kakve sam srece... bice voz u mom slucaju :)

Mozda je voz, a mozda i Nina sa f2

Glava Dole


eclipse4

Citat: balcan girl poslato 09 Maj, 2017, 00:07
a lepo ima ignore dugme majku mu :D

Pa ako pritisne "ignore" treba nokte da izje do zivaca jer ne zna sta je ovaj pisao...zato se ne koristi ignore dugne.

Lazic

Citat: Bori¹a poslato 08 Maj, 2017, 23:02
sto ti mislis da nismo u dobrim odnosima? naprotiv, nemam nista protiv tebe, niti ti zelim lose... samo je pederkasto cupkanje obrva
Citat: Milos96 poslato 08 Maj, 2017, 23:13
Jos pitas posle svega? o.O A sto se ovog drugog tice... moja glava-moj problem. Ti vozis kolko ti se vozi, ja cupam kad mi se cupa, kad previse zarastem i postanem gadan sam sebi hocu da se dovedem kolko- tolko u red... i gotovo, nema potrebe da se ikome pravdam...
Kao baba i deda posle 60 godina braka... :o  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mkt

e deco deco
toliko zena a vi se lomite oko neke pa jos i tudje hahaha smesni ste

mali_zmaj

Dobrodosao!!  Daj sliku motora,ja vozim 750 icu!!
jin-jang