Glavni meni

Zdravo Manijacii

Započeo budji, 06 Maj, 2017, 00:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

budji

Cao ljudi, ja sam Srdjan, svi me zovu Ðiða, imam 21 godinu('95godiste) i iz Stajiceva sam.. to je na 15ak km od Zrenjanina
Ja sam budjavi konobar jer nema leba u ovoj Srbiji
Vozim motore od svoje 9-10 godine, a svoju prvu japansku masinu sam uzeo 2013 godine, i to nista drugo nego gs500.. trenutno vozim kawasaki zephyr550..  :P ;D

budji


Bori¹a

a izmedju ostalog decko si devojci koju napada jedan omladinac sa foruma [rofl] [rofl]

dobrodosao [yahoo]

Vrndalama

Dobro dosao☺

Vrndalama

Citat: Bori¹a poslato 06 Maj, 2017, 00:20
a izmedju ostalog decko si devojci koju napada jedan omladinac sa foruma [rofl] [rofl]

dobrodosao [yahoo]
Povezujes konce a? 😂

budji

Ahahaha, hvala, hvala [yahoo]

Hattrick


Nina.f


eclipse4



Citat: Bori¹a poslato 06 Maj, 2017, 00:20
a izmedju ostalog decko si devojci koju napada jedan omladinac sa foruma [rofl] [rofl]

dobrodosao [yahoo]
dobro dosao i bolje te nasao...

borisa dok si bio bajker bio si bre mnogo finiji...sad si se bas promangupirao  [zvizdi]

nego koji si bese karabin uzeo? ( ne ezano za temu)

eclipse4


mkt

Citat: Bori¹a poslato 06 Maj, 2017, 00:20
a izmedju ostalog decko si devojci koju napada jedan omladinac sa foruma [rofl] [rofl]

dobrodosao [yahoo]

pa fala bogu, kad su ovde sve kobci i samo vrebaju pa mora decko da je brani

dorodosao

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

kosta92

Dobrodosao! Ova mlada krv nagrnula ko luda ! :D
Sam biras kako zivis ! :)

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Nisam ja nikakva konkurencija, nije da ti ne zavidim(ne bukvalno, ali takoreci), samo sam pozeleo toplu dobrodoslicu novoj koleginici, bio impresioniran time sto tako mlada vec vozi takvu masinu... i i dalje sam... napisao sam da bih voleo da je upoznam(s obzirom da je za mene legenda), i to vazi i dalje... s obzirom da ste vi zajedno, idete dakle u kompletu tako da mozemo i svi zajedno nekom prilikom da se provozamo ili dodjite na neki skup... ako si za... odluci sam, ako ces (bespotrebno) ljubomorisanje da resavas uz pivo-super, ja sam za i to mi vise odgovara... ako cemo uz pesnice(sto ne bi bilo lepo)-opet sam za pa makar i dobio batine, kad pogledas i zasluzio sam... mozda sam malo preterao, moj moto je inace "tudje necu-svoje ne dam" :)

A ti borisa... nemam komentar... mentol si po prirodi, neizleciva bolest jbg...

navajo

Dobrodosao na najludji skup ludaka na jednom mestu...jednom zalutas i za*ebes se dozivotno izgleda...gori su od najgore gudre :)

mkt

neko reko gudrovina ??  ;D ;D ;D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: navajo poslato 06 Maj, 2017, 02:54
Dobrodosao na najludji skup ludaka na jednom mestu...jednom zalutas i za*ebes se dozivotno izgleda...gori su od najgore gudre :)
Kakva bre gudra, strine i naklapaèe najgore... ;D

Dobrodo¹ao deèko od Irenine koleginice... ;D ;D ;D

milomir22

Dobrodosao budji, mi smo kolege i po motoru i po zanimanju, bar do prosle godine, kada sam batalio da konobarisem. Nije los posao za mladu osobu, naprotiv, upoznas gomile riba (da ne cuje devojka), najsladja para (baksis), a nije ni neisplativo, ja sam s mojom prosecnom platom radeci kao konobar u bgu, za 200 evra mesecno sio drugara koji radi kao gradjevinski inzenjer u kgu. Radili smo identicno po radnom vremenu, tako da za mladu osobu, to nije uopste los posao.


Lep izbor motora, klinci tvojih godina uglavnom zapucaju za nekom r dresinom.

P.S. nemoj da prebijes kolegu milos96, bolje resite to ladnim zajecarcem :D :D :D [policaja] [policaja] [policaja] [cheers] [cheers] [cheers]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr