Glavni meni

Zdravo Manijacii

Započeo budji, 06 Maj, 2017, 00:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Nadam se da nije, stvarno bi bila steta da nam pobegne takva manijakinja :)

DebeliZmaj

Samo se vi svadjajte ...
Nina i tako cime se bavis ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a

sto ti mislis da nismo u dobrim odnosima? naprotiv, nemam nista protiv tebe, niti ti zelim lose... samo je pederkasto cupkanje obrva

DebeliZmaj

Cek ko sad cupa obrve i kome ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Jos pitas posle svega? o.O A sto se ovog drugog tice... moja glava-moj problem. Ti vozis kolko ti se vozi, ja cupam kad mi se cupa, kad previse zarastem i postanem gadan sam sebi hocu da se dovedem kolko- tolko u red... i gotovo, nema potrebe da se ikome pravdam...

balcan girl

a lepo ima ignore dugme majku mu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

milomir22

Realno, ovakvu pometnju i netrpeljivost izmedju 2 muskarca moze samo neka riba da napravi...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole

Varas se, to postoji odavno, nasa nova manijakinja nema apsolutno nikakve veze s tim... ta tema je bila samo povod da se se on ponovo zakaci za mene, kako ranije tako i sad :)

Hattrick

Tinjalo je odavno , ali je lepa plavooka manijakinja samo iskristalisala.  :)

balcan girl

ma obojica ste dosadni ko proliv realno....vise volite da se raspravljate nego babe po pijaci... a smarate obojica za medaljuuuu :D :D :D ko da nas zabole kurac ko èupa obrve, a kome deda kupio motor...i upropastiste temu devojci :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Ma na kraju krajeva...



I ne, nismo devojci nego devojèinom(morao sam da palim srpsku tastaturu zbog jednog slova) decku [rofl]

balcan girl

jel tebi ime silvana a? kad budes profesor srpskog jezika i knjizevnosti i KOLEKTOR onda me ispravljaj :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Nisam te ispravio hahhaha upropastili devojci, upropastili devojèinom decku :) U onom kontekstu je ispravno, ali da sam stavio c mogla bi Nina da pomisli da sam nepismen, a to ne zelim hahahahhaha  :-[ [rofl]

Laki-zr

Dobrodosao Djidjo  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Hattrick

Citat: Milos96 poslato 09 Maj, 2017, 01:05
...mogla bi Nina da pomisli da sam nepismen, a to ne zelim...

I to sve u topicu njenog decka, kraljinooooo lud si kao konj  [rofl] [rofl] [rofl]

Havarisan

Evo je Nina kod mene u radionici, menja dihtung glave na jednoj r6 2006. Skida fabricki i stavlja Yec 0.45mm, menja lanac bregaste i steluje ventile.

Glava Dole

Ako nema slike nije se ni desilo :)

Havarisan

Sutra Branislave...

Hattrick


Vrndalama