Glavni meni

FZR neæe dupali? Glasanje

Započeo Hurricane, 25 Decembar, 2016, 16:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

..ne sekiraj se, sve se da popraviti..
Kilo kljuè ima¹  ;D

U¾ivaj u praznicima i odmori..

Zatvaramo glasanje.. Za sada..

Lazic

Skrama na iberlaufu je normalna... Relativno... :D

Glava Dole

Jbmliga, nisam je ranije primetio nikad...

Nego, ako se ispostavi da je do toga je l' moze glava dole na licu mesta bez skidanja agregata? I postupak isti kao kod auta, ravnanje glave, provera ventila, nov dihtung itd? I onako su gumice odavno malo losije...

Lazic

©to bi je primetio kad je radio... ;D Uz rizik da me napu¹e ako gre¹im, mo¾e da se skine glava... ;D

Havarisan

Da li si dobro stavio kablove (redosled)?

Glava Dole

Jesam, jesam, pa i pise na njima... motor je dan pre toga radio najnormalnije, i u dvoriste sam ga ja uterao i rucno ugasio, nisu dirani kablovi... i sutradan odjednom pocelo ovo da se desava... sad nekad kao otezano vergla, nekad nesto kao pukne, tipa kao da se napravi detonacija u pogresno vreme pa samo sto ga i ne zaustavi a nekad vergla odlicno... sad ne znam dal to lupi tad frajlauf il nesto u masini sunce ti... znaci kako me potera neki maler... za novu nigde necu ni da idem, jbs praznike, to ostavljam, skupljam od bozica itd za porpavku ako se ispostavi da je dihtung... mada pod rukom ima jednake vakume na svim prirubnicama pri verglanju, da ga jebem... nisam pametan...

Havarisan

Naj lakse je reci sve valja a ne radi, probaj naci druge svecice i namontiraj. Ne diraj glavu nikako, za sad...

joka

 U kakvim si odnosima sa gazdaricom, ... a gazdom?   [neampojma] 

Havarisan

Da nisi obrnuo zice na bobinama?

Glava Dole

Ma nije ni to dirano... i kad sam proveravao jedan po jedan dzek sam odvajao, jedan vratim drugi odvojim... on nije hteo da upali odjednom sam od sebe, ne posle neke popravke... znaci da mi je neko pricao da ce ovo da me snadje, da je ovo moguce ovako... ne bi mu verovao...

Lazic

Citat: lord_oblivion poslato 27 Decembar, 2016, 15:51
Pa pomenuo je da kad je sukn'o beli dim, motor vi¹e nije hteo da upali. Samo pratim kad æe da shvati da je pome¹ao vodu i ulje  [watching]
[watching]

DebeliZmaj

to sto pishe kablovi raspored ne mora da znachi :)
naravno izmerio si VOLTAZU koja dolazi DO BOBINA ?;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Havarisan

Citat: Milos96 poslato 27 Decembar, 2016, 19:34
Ma nije ni to dirano... i kad sam proveravao jedan po jedan dzek sam odvajao, jedan vratim drugi odvojim... on nije hteo da upali odjednom sam od sebe, ne posle neke popravke... znaci da mi je neko pricao da ce ovo da me snadje, da je ovo moguce ovako... ne bi mu verovao...
Pazi sad ovako, nije hteo da upali npr presisao pa crkle svecice e onda ti cackas svasta nesto i sjebes jos svasta uz put tako da ne skidaj glavu za sad NIKAKO!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ima logike... Mada koliko puta su mi razna vozila presisavala, nikad mi ne crko¹e sveæice, uvek na kraju upalio, milom ili silom... Gurka/kablovi...

Glava Dole

Necu, necu da je diram, merenje kompresije ako nista drugo ne upali pa sve ostalo... al i da je presisao valjda bi to izduvao i sa i bez svecica, cak i potpuno bez karburatora verglan... da ga jebem bas... posle kad vratio karbove, zatvaram rukom, jednom cak i kao krenuo na kratko i nastavio u prazno, opet mrtav... sad mi nekako i sporije vergla i nekad krkne nesto... dal povrat il sta nemam pojma...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

sastavi motor popni se na neko brdo , dobro se zaleti , krrrrkk u prvu i mora da upali pa da jebe rak raka ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

da je tomos apn pa ajde da ga penjem, gde cu ovo krme... a jos i nemam neku normalnu uzbrdicu u blizini... i opet je pitanje da li bi upalio...
Fali mi ovo :D

DebeliZmaj

a i nema kocnice... :) .. al bi bilo veselo
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell