Glavni meni

Suzuki sv650s

Započeo viper, 14 Oktobar, 2016, 00:11

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

viper

#241
Neæe da upali, skidao sveæice èistio i ni¹ta, jbm mu mater ¹ta æu sledeæe da pokvarim, prvo sjebem kineza sad suzuki na poslu polomim no¾ za odsecanje, treba tra¾iti jo¹ jednog bakcuza kao ja  :(

Gledam idu sveæice DENSO U24ESR-N ili NGK CR8E , NGK CR8EB, Denso jeftinija od NGK pitam se za¹to  [rofl]

http://www.motobikeshop.rs/product/svecica-denso-u24esr-n-(ngk-cr8e)_U24ESR-N.aspx
http://www.motobikeshop.rs/product/svecica-ngk-cr8e_6241.aspx

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Grof

NGK nemoj kupovati kod Cubike .... ja sam pre par godina sa fal¹om u rukama (a kasnije i motoru) zavr¹io ;)

a DENSO mi godinama radi skroz ok..... (vi¹e modela u raznim motorima)

viper

NGK imam u Alfi evo veæ 4 godine rade bez gre¹ke.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

Citat: Andreja poslato 26 Januar, 2017, 11:32
Citat: UFF poslato 26 Januar, 2017, 01:45
jebo vas sauh 2017ta je jbt

Pa ¹ta?

pa nista, gledao sam ko ce da se [pecanje] ocekivao sam burniju rekaciju  [sutirakamen]

Mil@n

Citat: viper poslato 26 Januar, 2017, 13:46
Neæe da upali, skidao sveæice èistio i ni¹ta, jbm mu mater ¹ta æu sledeæe da pokvarim, prvo sjebem kineza sad suzuki na poslu polomim no¾ za odsecanje, treba tra¾iti jo¹ jednog bakcuza kao ja  :(

Gledam idu sveæice DENSO U24ESR-N ili NGK CR8E , NGK CR8EB, Denso jeftinija od NGK pitam se za¹to  [rofl]

http://www.motobikeshop.rs/product/svecica-denso-u24esr-n-(ngk-cr8e)_U24ESR-N.aspx
http://www.motobikeshop.rs/product/svecica-ngk-cr8e_6241.aspx

Послато са HUAWEI G7-L01
Mislim da imam u gara¾i ove Denso u24 esr-n...skinuo sa starog stroma,kori¹æene ali su ispravne...mogu da ti po¹aljem ako ti zavr¹avaju posao takve...

viper

Ajd pogledaj ako ima¹ javljaj.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Ako ne nadje kazem ti, poslacu ti devetke odma sutra, radice ti i one sigurno ako je do njih... jedina razlika je nesto malo u toplotnoj vrednosti... zajebano je da se stavi mnogo toplija svecica(sa znacajno manjim brojem dakle u ovom slucaju, tipa treba desetka ti stavis sesticu, onda postoji mogucnost da dodje do topljenja klipa jer losije odvodi toplotu... i bukvalno napravi rupu u klipu u tom delu gde je svecica)... u ovom tvom slucaju sa devetkom ne moze da mu fali bas nista :)

Jes da se pokloni ne poklanjaju al ne verujem da ce hattrick imati ista protiv, cak naprotiv :D

PS evo ga treci koji nece dupali jebote, da nije zalosno bilo bi smesno... isto ko i sa kocnicama... zarazno izgleda, prenosi se putem foruma [rofl]

Mil@n

Imam,proverio sam...u ponedeljak dolazim u NS,mo¾emo da se èuknemo negde u gradu ili ako ti je hitno mogu da ti po¹aljem ujutru...

lord_oblivion

Ma nije to samo sveæica. Al ajde proveri kako radi sa novima pa da skidamo glavu...














;D ;D ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

Ma ¹ta glavu, ceo agregat dole i rasturanje  [rofl]

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

#251
Citat: Mil@n poslato 26 Januar, 2017, 16:39
Imam,proverio sam...u ponedeljak dolazim u NS,mo¾emo da se èuknemo negde u gradu ili ako ti je hitno mogu da ti po¹aljem ujutru...
Mo¾e u ponedeljak evo broj pa cimni 0606212269  [cheers] [thumb_up]

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

FANTOM

Citat: UFF poslato 26 Januar, 2017, 15:10
Citat: Andreja poslato 26 Januar, 2017, 11:32
Citat: UFF poslato 26 Januar, 2017, 01:45
jebo vas sauh 2017ta je jbt

Pa ¹ta?

pa nista, gledao sam ko ce da se [pecanje] ocekivao sam burniju rekaciju  [sutirakamen]

    Hteo ja jos nocas da ti kazem al reko necu vidim da si zabacio na soma , ne ne :) Jebo te sauh.... I ja bi vozio ubrizgavanje , al kad nema dobro je i ovo sa sauhom ;)

UFF

da si manje trosio na proteine....

FANTOM


Andreja

UFF popio pola vijagre danas :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Citat: Andreja poslato 26 Januar, 2017, 23:35
UFF popio pola vijagre danas :)

Kad spomenu vijagru... je l' probao neko od mladjih kako radi u praksi? Bas me zivo interesuje, razmisljam da probam(ne zajebavam se) :D

Andreja

Jok ja ali ortak probao kamagru, ka¾e da je dobio kontra efekat, uvuk'o se ki pu¾ u kuæicu :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

da sam popio celu rekao bi mu da ne bi imao pare ni za biciklu a ne za motor da ga je navatalo osiguranje da mu naplati ono sto im duguje

milose sva ta govna su za one kojima se ne dize, ko je zdrav a popije moze samo da mu skoci pritisak.. i da ga zaboli glava, zbog pritiska naravno dok alatka radi podjednako dobro