Glavni meni

Suzuki sv650s

Započeo viper, 14 Oktobar, 2016, 00:11

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Pod svetlima? (vrlo bitna informacija s obzirom da su ona najveci potrosaci)

viper

E to nisam :(

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Evo izmerio sam sada, bez svetala 13.95 do 13.98v sa ukljuèenim svetlima 13.85 do 13.9v na zavrtanje gasa bude isto, zanemarljiva razlika, ali je pre neki dan punio 14.14v, do du¹e kabel na instrumentu je bio u rupi levo.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Upalio suzanu malo da je èujem, odmah mi toplije  [balavi]

! No longer available
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

..jel ti to metalni privezak?

Ima da ti izgrebe sve oko brave i tog stikera..

viper

 :violina:Jeste metalni, veæ je izgrebano tako da gore ne mo¾e biti, razmi¹ljam da ga plastificiram [neampojma]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Riknula sveæica na prvom cilindru :( mislim daj bo¾e da je sveæica  [facepalm]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Proveri kakvu varnicu ima ako je uopste ima... koje svecice on koristi?

viper

Denso ili NGK, ne verujem da ima varnicu jer je izduvna na prvom cilindru totalno hladna.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Grof

.....ako se dobro seæam ngk cr9e......

Hohštapler

Ja meæno Denso, uzo kod Contija, oznaku ne znam, to on zna, ja ga uvek samo nazovem i ka¾em da mi spremi, on sve pogleda u katalogu i èeka me u radnji, pokupim usput. Nema ¹ta da mozga¹, Conti zna.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

...samo si je zalio, sigurno gas pri paljenju ili sl, izvadi je obri¹i dobro finom nekom ¹mirglom vrati upali bez ièega saug gas

Glava Dole

Ma dobro marka, nego oznaka... skini je ako imas kljuc vidi sta pise il reci koje je god da pronadjem na netu, ako pasuju cr9e da ti posaljem 3 komada da ne kupujes, zameni na tom cilindru i imaces i rezervne... hattrick je meni poslao 7 i priustio mi taj luksuz da mogu da dodam ulja u cilindre i rizikujem da spalim svoje pa bih 4 komada ostavio, 3 pustim tebi ako ti to odgovara :)
Moguce da je svecica ako si ga davio pod sauhom ovih hladnih dana, samo palio na kratko itd... ako je ta mala sa 10mm navojem najosetljivija je na to...

viper

Moguæe da sam je zalio juèe sam ga upalio bez problema danas pre podne ajd da opet probam i neæe povuci saug spusti isti kurac, na kraju upali ali jedva radi.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Grof


FANTOM

    Lepo ti rekose u nekoj temi a i Milosu sta ga palis zimi .... :) Samo neki problemi. Cekaj lepo prolece pa nece nista da stekce da se zalije da ne radi itd.  [cheers]

viper

©ta æe¹ kad volem  [cheers] jebe¹  motor koji zimi nesme¹ da upali¹  [thumb_down]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Smes ali je bespotrebno da ga samo palis u garazi zimi tek onako, jos se i ne zagreje, stvori se vlaga, ostane malo goriva... posle opet sauh i ode svecica... ja sam ga palio da bih ga vozio a ne tek tako... mene druge muke muce jbg...

Znaci upalis pod sauhom i sto pre, cim prihvati da radi sam obavezno spustas... inace odose i mozes samo da ih bacis u kantu... ja sam se tako sjebao jos kad sam kupio motor, probile su sve do jedne i to u sred leta samo zbog 2 paljenja na kratko pod sauhom(a sauh davao bespotrebno jer jos nisam poznavao motor)... posle sam ga naucio i nije bilo vise problema...

UFF

jebo vas sauh 2017ta je jbt

Grof

e moj UFF-e ... pa dosta nas jo¹ ima saug na motorima.... da si mi samo video facu dok sam se navikavao na saug na renou 5... ne seæam se kada sam pre toga zadnji put vozio neki auto koji ima saug.... ima valjda 10 godina....