Glavni meni

14. MotoGP - Gran Premio Movistar de Aragón 23/25.09.2016 - ©panija

Započeo mazzi, 23 Septembar, 2016, 11:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 26 Septembar, 2016, 12:00
Citat: prpa_zr poslato 26 Septembar, 2016, 09:38
Citat: Darko poslato 26 Septembar, 2016, 02:06
Da baba ima kurac...

sla¾em se.. primedba je na mestu

ali da li je samo meni èudno ¹to "veliki" lorenco nijednom nije poku¹ao da obiðe markeza ali je zato vinjalesa i kasnije rosija stisnuo kao da mu je poslednja trka?
A i pru¾io je "sna¾an" otpor oba puta kada ga je Markez preticao.
Citat: VR 46 poslato 26 Septembar, 2016, 12:29
А шта је значио онај Маркезов потез руком кад је претекао дечка,хоћу рећи Лоренца?  [neampojma] и онај  [ljubav] после трке? :violina:
malo se izvino nacrto mu se pred tocak pa kao jbg moro sam :) nego Vinjales dva put siso sa staze a bogami i Rosi se proseto malo da uhvati bolji ugao i nema komentara ono treba ih kazniti i to :)

VR 46

Twist of wrist!

Darko

Citat: VR 46 poslato 26 Septembar, 2016, 13:13
Citat: Darko poslato 26 Septembar, 2016, 12:35
cekaj , prozivate da su Lorenco i Markez pederi , a zivo me zanima sta je onaj batica Rosiju , sto mu tablet drzi ceo zivot ?

najbolji drug ?

hahahahah , vazi


А ако мислиш на оног буцка Uccia он му је пријатељ целог живота.  И да јесте му пријатељ. 


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

jel verujes u to sto pises ? hahahahhahaha

topli brat

viper

Ma svi su oni pe¹kiri, posle traka se prangijaju :-)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

Citat: Gavrolini poslato 26 Septembar, 2016, 12:52
Slican se slicnom raduje.

za 4 god , evo prvi put da se slozim s tvojim postom

i ja gledao neki o Rosiju ...  Italijan , klasican zabar , saban , ganci

Ivicat

Svaka, ali svaka motogp tema je zagusena konstantnim dokazivanjem da je VR car, kralj, prvak skoka u dalj ili derpe, majmun ili sta god.

Nadam se da ce uskoro doci dan da VR ode u penziju i da na stazi ostanu samo seronje, pickice, mlakonje... Al' bar necete da smarate sa ovim glupostima.
Da na Miru gledam neke nove klince.

Darko

Bravo !

Delim misljenje ...

Sad je sve drugo bitnije od toga sto je Lorenco obisao Rosija ... i sad krecu , klasika , pickica , pa nije isti izbor guma , pa ne znam - set ap , na kraju kad ih ubedis da nista od toga nije istina , krecu onu drugu stranu , los covek , ovakav onakav , neke stvari koje nemaju veze sa samom trkom...

Cinjenica je da je Lorenco drugi a Rosi treci u Aragonu i to je kraj . Tacka . Amin.

Po mom misljenju , slazem s i sa stilgarom , Rosijev najpametniji potez bi bio odlazak u penziju prosle godine ... postao bi nedostizna legenda ... ovako je , ne znam sta da kazem... ajde - bulja :)


Gavrolini

Bulja koja sa toliko godina drugi u prvenstvu i to ispred jazavca. Pomirite se sa tim da je gp ovde gde je sad zahvaljujuci Rosiju. Da je covek 20 jebenih godina u samom vrhu. Od toga 9x sampion. I da...ako treba da biram izmedju zabara sa moto rancom i sa svojom ekipom u moto3 i spanskog govnara kojem kad vidis kucu kao da je iz Draginja.....biram zabara. Ako treba da biram izmedju zabara koji vozi 20godina i za to vreme se borio sa svim velikim imenima ovog sporta i pickice spanca koji sttalno place kad ga neko obidje, kad mu magli vizir i kome drugi cuvaju ledja da uzme tiulu...jbg opet biram zabara.

Darko

To je ok...
Ja , a verujem i ostali neRosijevci ne umanjujemo Rosijeva dostignuca...

Ne smeta mi ni to sto ti biras njega , bilo bi glupo da svi navijamo za istog...

Samo mi smeta sto vi Rosijevci pljujete na sve sto se ne zove Rosi

S druge strane , i koga boli patka sta meni smeta

;)

Gavrolini

Ne pljujem sve. Daleko od toga. Brdo vozaca volim. Markeza ne volim jer je govnar ali ne sporim da je vrhunski vozac i da ima nenormalna muda. Ali Lorenco nema ni jedan jedini razlog da ga volim.

serbduck

Aj da vam pomognem - svima.

Za Rosija navija bar 60 % ljudi koji uopste gledaju Moto GP. Ostatak se moze podeliti na ostale - mada iskreno mislim da je mnogo vise od 60%. Nije to ni bitno.

Lorenco je precizan - vrhunski vozac. Malo je tanji u duelima, ali ko sam ja i ko smo mi da o tome sudimo. Mozemo samo da gledamo...i seruckamo. Markez - nema potrebe pricati - vrhunski.

E sad, navijacki - nema veceg slavlja nego kad Markez ili Lorenco, pa i Pedrosa pobede dedu.

Sto se svi vi, ukljucujuci i gore pomenute toliko plasite dede, kad je deda usrani zabar i los i nikakav i peder sto pojeba sve najlepse manekenke, sto se toliko plasite dede u 37 godina. Svaka njemu cast kad ima muda i psiho-fizicke sposobnosti da se takmici sa mladjima i (vrlo verovatno ali jos ne dokazano ) boljima od sebe i da ih ponekad  ( mnogo cesce nego sto bi vi mogli podneti ) pobedi.

To je sto se tice voznje i navijanja, a sto se tice marketinga i firme VR/46 e to je posebna prica. U tom slucaju se Dorni tresu gace kad se Rosi i svi njegovi sponzori stave na jednu stranu, a svi ostali na drugu.

Dakle, mozete poricati, ali deda je bio, jeste i bice jos bar jednu sezonu vrlo konkurentan vozac. Dorna mora da izrodi naslednika koji ce da privuce publiku...Markez je bio u planu, ali je surovanjem sa Lorrencom prdno u cabar.  Ceka se da Vinjales odradi do kraja kako je poceo...ako bude pametan.

                    [cheers]

... e onda ce dedu pustiti u penziju. Ne pre.


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Darko

e nek si nam pomog'o...

meni krivo samo , sto se mi , koji jedemo govna ovde i seremo , i ucestvujemo u kladionici i temi GP , kad je trka ne sastanemo u neki kafic sa nekim video bimom i uz pivdzanu gledamo trke ...

mogu da zamislim na sta bi to licilo

serbduck

To je skroz dobra ideja. Jes da sam daleko, al bi se potrudio da dodjem.

[cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Darko

ma menjamo gradove ... jednu trku - BG , sledecu kod Novosadjana , sledecu - lupam Vrsac , itd itd ...

em se provozamo , em se vidimo , em gledamo trke , sprdacina ...


( em se poubijamo dok se ne zavrsi trka.... hahahahah )

viper

Dobra ideja, podr¾avam :D
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

srbac

Jedino sto se svi sla¾emo je to da su ova dvojica sa Sport kluba ¹abani  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Gledao sam zadnji GP na telefonu i slu¹ao njih , haos  [ludak] [doh] :'(

mi¹ko_kolo

Citat: Gavrolini poslato 26 Septembar, 2016, 18:17
I da...ako treba da biram izmedju zabara sa moto rancom i sa svojom ekipom u moto3 i spanskog govnara kojem kad vidis kucu kao da je iz Draginja.....

[rofl] [rofl] [rofl]  Objasni im ¹ta je Draginje i ko ¾ivi u Draginju! [rofl] [rofl] [rofl]

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

VR 46

Citat: Ivicat poslato 26 Septembar, 2016, 17:39
Svaka, ali svaka motogp tema je zagusena konstantnim dokazivanjem da je VR car, kralj, prvak skoka u dalj ili derpe, majmun ili sta god.

Nadam se da ce uskoro doci dan da VR ode u penziju i da na stazi ostanu samo seronje, pickice, mlakonje... Al' bar necete da smarate sa ovim glupostima.
Da na Miru gledam neke nove klince.
[blahblah] [blahblah] [blahblah]
Twist of wrist!