Glavni meni

14. MotoGP - Gran Premio Movistar de Aragón 23/25.09.2016 - ©panija

Započeo mazzi, 23 Septembar, 2016, 11:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

@Rosijevci
skinite sa torenta snimak od btsporta ima dobar intervju sa Rosijem na pocetku pre motogp trke.
http://extratorrent.cc/torrent/5190379/MotoGP.2016x14.Spain.Race.BTSportHD.1080p50.html
jes malo pogolem al neznam da li na drugim snimcima nisu odsekli. Da ne vucete sve, kad ubacite fajl mozete otcekirati sve osim motogp trke tu je intervju na pocetku pre trke.

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Septembar, 2016, 16:03
..definitivno odlucio bolji izbor pneumatika.....rosiju pocela da otkazuje zadnja medium....
Rosi i Lorenco su imali iste gume napred medium pozadi hard, al je rosi reko da je vozio drugaciji setup motora da bi bio jak na kraju i da je "spining a lot", takodje rece da nije napravio onu gresku na kocenju borio bi se za drugu poziciju.

Darko


prpa_zr

Citat: Darko poslato 26 Septembar, 2016, 02:06
Da baba ima kurac...

sla¾em se.. primedba je na mestu

ali da li je samo meni èudno ¹to "veliki" lorenco nijednom nije poku¹ao da obiðe markeza ali je zato vinjalesa i kasnije rosija stisnuo kao da mu je poslednja trka?

srbac

©ta ima da ti je èudno, èuva Markeza, vraæa uslugu od  pro¹le godine  [rofl] [rofl] [rofl]

VR 46

Ја сам пребројао пет Лоренцових навијача на стази (домаћој) од тога не рачунам ужу фамилију

Даре,што се тиче Росијеве изјаве после стазе,ако си слушао истина је да је користио другачији сет-ап, али колико се сећам није оптуживао Лоренца како га је опасно претекао,како је опасан возач,како му магли кацига и како му је Србац у току трке бацио димну бомбу на стазу па није успео да претекне Лоренца.
Twist of wrist!

srbac

Pet navijaca na stazi i èetiri na forumu je dovoljno za titulu na Ducatiju !  [rofl] [rofl] [rofl]

Conti-Moto

Citat: prpa_zr poslato 26 Septembar, 2016, 09:38
Citat: Darko poslato 26 Septembar, 2016, 02:06
Da baba ima kurac...

sla¾em se.. primedba je na mestu

ali da li je samo meni èudno ¹to "veliki" lorenco nijednom nije poku¹ao da obiðe markeza ali je zato vinjalesa i kasnije rosija stisnuo kao da mu je poslednja trka?

Dobro si primetio, ima tu neceg, sve je to velika zavera protiv dede.
Novo !!!
Conti ROAD !!

stilgar

Citat: Conti-Moto poslato 26 Septembar, 2016, 11:03
Citat: prpa_zr poslato 26 Septembar, 2016, 09:38
Citat: Darko poslato 26 Septembar, 2016, 02:06
Da baba ima kurac...

sla¾em se.. primedba je na mestu

ali da li je samo meni èudno ¹to "veliki" lorenco nijednom nije poku¹ao da obiðe markeza ali je zato vinjalesa i kasnije rosija stisnuo kao da mu je poslednja trka?

Dobro si primetio, ima tu neceg, sve je to velika zavera protiv dede.
sta vi gledate? Markez je bio 2.7 sekundi ispred Lorenca. Skinite torent pa odgledajte jos jedanput i pratite vremena. U kom krugu je prestigo Lorenco Rosija? Sad cu da napisem jedan mail dorni da se Rosiju da 10ta titula pocasna, za sve sto je uradio za motogp, da se smire Rosijevi navijaci ovde na forumu :) i postanu malo objektivni :)

Gavrolini

Uzece Rosi sam tu 10. titulu.  Ne treba mu pomoc dorne kao govnavim spancima. A borice se i Lorenco u dukatiju sledece godine...ali da udje u Q2.

srbac


[/quote]

sla¾em se.. primedba je na mestu

ali da li je samo meni èudno ¹to "veliki" lorenco nijednom nije poku¹ao da obiðe markeza ali je zato vinjalesa i kasnije rosija stisnuo kao da mu je poslednja trka?
[/quote]

Dobro si primetio, ima tu neceg, sve je to velika zavera protiv dede.
[/quote]
sta vi gledate? Markez je bio 2.7 sekundi ispred Lorenca. Skinite torent pa odgledajte jos jedanput i pratite vremena. U kom krugu je prestigo Lorenco Rosija? Sad cu da napisem jedan mail dorni da se Rosiju da 10ta titula pocasna, za sve sto je uradio za motogp, da se smire Rosijevi navijaci ovde na forumu :) i postanu malo objektivni :)
[/quote]



[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mi¹ko_kolo

Citat: prpa_zr poslato 26 Septembar, 2016, 09:38
Citat: Darko poslato 26 Septembar, 2016, 02:06
Da baba ima kurac...

sla¾em se.. primedba je na mestu

ali da li je samo meni èudno ¹to "veliki" lorenco nijednom nije poku¹ao da obiðe markeza ali je zato vinjalesa i kasnije rosija stisnuo kao da mu je poslednja trka?
A i pru¾io je "sna¾an" otpor oba puta kada ga je Markez preticao.

viper

Ma pièkica :-)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

VR 46

А шта је значио онај Маркезов потез руком кад је претекао дечка,хоћу рећи Лоренца?  [neampojma] и онај  [ljubav] после трке? :violina:
Twist of wrist!

Darko

cekaj , prozivate da su Lorenco i Markez pederi , a zivo me zanima sta je onaj batica Rosiju , sto mu tablet drzi ceo zivot ?

najbolji drug ?

hahahahah , vazi


Gavrolini

Slican se slicnom raduje. Odgledao sam neku emisiju nesto na fazon mtv cribs sa Lorencom.....jbt koja seljacina.

VR 46

Citat: Darko poslato 26 Septembar, 2016, 12:35
cekaj , prozivate da su Lorenco i Markez pederi , a zivo me zanima sta je onaj batica Rosiju , sto mu tablet drzi ceo zivot ?

najbolji drug ?

hahahahah , vazi


Чекај,ти као ниси свестан целе ситуације од прошле године, и зар ниси приметио колико су само блиски?
А ако мислиш на оног буцка Uccia он му је пријатељ целог живота.  И да јесте му пријатељ. 
Twist of wrist!

srbac


srbac


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!