Glavni meni

14. MotoGP - Gran Premio Movistar de Aragón 23/25.09.2016 - ©panija

Započeo mazzi, 23 Septembar, 2016, 11:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

petar357


Ljudi, spanska zavera!!!
Oba Spanca obisli velikog Valentina, a Dorna opet ne reaguje.
Pa dokle bre?!

stilgar

Maestralna voznja mladjanog Markeza, prvi pa peti pa opet prvi i pobeda.Simpaticna izjava na kraju - hteo da prekine Rosijev niz od stipkanja poena, Lorenco mu pomogo jos obilazenjem Rosija i prednost je sad tesko dostiznih 52 poena. Samo pad Markeza ili otkazivanje motora moze da omoguci Rosiju da se vrati u borbu za titulu. Dobra trka.

ЯЭВОЛУТИОН

Dobra trka.....definitivno odlucio bolji izbor pneumatika.....rosiju pocela da otkazuje zadnja medium....Vinjales i Crutchlow odvezli za medalju....
p.s.
kako bi bilo zanimljivo da su se Marquez i Lorenzo medjusobno pokupili na pocetku...bilo je jebeno blizu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

serbduck

 Markez je odlican.
Lorenco je dobar.
Rosi je najbolji.

Jbg treci - treci. Sta da se radi.

  ALI JEBENI KOMENTATOR VISE NAVIJA ZA MARKEZA NEGO VLADANKO STOJAKOVIC ZA ZVEZDU ! Ja ovo u zivotu nisam cuo.

   [cheers]
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

mi¹ko_kolo

Citat: stilgar poslato 25 Septembar, 2016, 15:59
Maestralna voznja mladjanog Markeza, prvi pa peti pa opet prvi i pobeda.Simpaticna izjava na kraju - hteo da prekine Rosijev niz od stipkanja poena, Lorenco mu pomogo jos obilazenjem Rosija i prednost je sad tesko dostiznih 52 poena. Samo pad Markeza ili otkazivanje motora moze da omoguci Rosiju da se vrati u borbu za titulu. Dobra trka.
Po teoriji velikih brojeva, pad bi trebalo da se desi bar na jednoj trci. E, sad...

ЯЭВОЛУТИОН

koga nazivas komentatorom...od ona dva debila.....pusti ton sa BT sporta.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Septembar, 2016, 16:03
Dobra trka.....definitivno odlucio bolji izbor pneumatika.....rosiju pocela da otkazuje zadnja medium....Vinjales i Crutchlow odvezli za medalju....
p.s.
kako bi bilo zanimljivo da su se Marquez i Lorenzo medjusobno pokupili na pocetku...bilo je jebeno blizu....

Rossi je imao zadnju hard, prednju medium, isto kao i sampion...

Darko

A sto je na kraju trke veliki valentino pogledao lorencovu zadnju gumu , pa kad je skontao da je u gorem stanju od njegove samo pognuo glavu i otisao u cose

petar357

Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Septembar, 2016, 16:12
Po teoriji velikih brojeva, pad bi trebalo da se desi bar na jednoj trci. E, sad...

Ne mogu da verujem da neko ko je ljubitelj moto sporta dodje na taj nivo da prizeljkuje padove vozaca...

zozon

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Septembar, 2016, 16:13
koga nazivas komentatorom...od ona dva debila.....pusti ton sa BT sporta.....
Kakav BT sport? Ja gledam Moto GP samo na sport klubu, ne znam da jos neko prenosi ... uzgred budi receno muka mi je od ona dva debila, jedan lozi rosijeve a drugi markezove fanove!
   Trka bila bas uzbudljiva, kao i cela sezona, nadam se da u ovoj pauzi nece krenuti sranja sa novinarima i prozivanjem kao prosle godine
    P.S.
    Zna li neko gde je Gaspar, ne javlja se ?

zozon

Citat: petar357 poslato 25 Septembar, 2016, 16:40
Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Septembar, 2016, 16:12
Po teoriji velikih brojeva, pad bi trebalo da se desi bar na jednoj trci. E, sad...

Ne mogu da verujem da neko ko je ljubitelj moto sporta dodje na taj nivo da prizeljkuje padove vozaca...

Pogledaj detaljnije teme o trkama, svasta ces cuti od "ljubitelja moto sporta"

srbac


mi¹ko_kolo

Citat: petar357 poslato 25 Septembar, 2016, 16:40
Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Septembar, 2016, 16:12
Po teoriji velikih brojeva, pad bi trebalo da se desi bar na jednoj trci. E, sad...

Ne mogu da verujem da neko ko je ljubitelj moto sporta dodje na taj nivo da prizeljkuje padove vozaca...

To ¹to ja volim moto trke ne znaèi da volim i svakog vozaèa pojedinaèno. ©to æe reæi, neka Kreveljko ima onoliko izgubljenih trka zbog kvarova i padova koliko su imali JLo i Deda i ¹to se mene tièe sve æe biti u redu. Nisam mu ja po¾eleo da se izlomi ili ne daj Bo¾e ne¹to gore.

Citat: zozon poslato 25 Septembar, 2016, 16:42
Citat: petar357 poslato 25 Septembar, 2016, 16:40
Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Septembar, 2016, 16:12
Po teoriji velikih brojeva, pad bi trebalo da se desi bar na jednoj trci. E, sad...

Ne mogu da verujem da neko ko je ljubitelj moto sporta dodje na taj nivo da prizeljkuje padove vozaca...

Pogledaj detaljnije teme o trkama, svasta ces cuti od "ljubitelja moto sporta"
Bojim se da se na¹i navijaèki pogledi ne podudaraju, a samim tim ni komentari o istim stvarima.

serbduck

Ne verujem da iko zeli da se vozac povredi.
Izletanje sa staze - sto da ne. I ovaj sto ja za njega navijam je izleteo i zajebo se na vise nacina...u tom smislu bi i Markez mogao da se zajebe.
Nista manje  - nista vise.
Prognozirao sam da ce Lorenco i Markez da izlete u prvom krugu...zamalo da pogodim. Ni sekunda nisam pomislio da se povrede.

  [cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

srbac

Max brzina, Aprilia ih stize, Honda se probudilA !

Andrea DOVIZIOSO ITA DUCATI     343.6
26 Dani PEDROSA SPA HONDA       342.3
51 Michele PIRRO ITA DUCATI        339.7
50 Eugene LAVERTY IRL DUCATI    339.4
19 Alvaro BAUTISTA SPA APRILIA  337.9
93 Marc MARQUEZ SPA HONDA     337.5

mi¹ko_kolo

Citat: serbduck poslato 25 Septembar, 2016, 17:20
Ne verujem da iko zeli da se vozac povredi.
Izletanje sa staze - sto da ne. I ovaj sto ja za njega navijam je izleteo i zajebo se na vise nacina...u tom smislu bi i Markez mogao da se zajebe.
Nista manje  - nista vise.
Prognozirao sam da ce Lorenco i Markez da izlete u prvom krugu...zamalo da pogodim. Ni sekunda nisam pomislio da se povrede.

  [cheers]



Upravo tako. Kao, Kreveljkovi i D¾enini navijaèi se nisu radovali kad je Dedi prsla ma¹ina ili kad je izleteo sa staze?!  Nisu, al' za malo! Prc Milojka!

Hohštapler

Citat: srbac poslato 25 Septembar, 2016, 17:32
Max brzina, Aprilia ih stize, Honda se probudilA !

Andrea DOVIZIOSO ITA DUCATI     343.6
26 Dani PEDROSA SPA HONDA       342.3
51 Michele PIRRO ITA DUCATI        339.7
50 Eugene LAVERTY IRL DUCATI    339.4
19 Alvaro BAUTISTA SPA APRILIA  337.9
93 Marc MARQUEZ SPA HONDA     337.5


I kao ¹to mo¾emo videti na datom primeru, maximalna brzina je najmanje bitna za pobedu... Ovo ostalo je problem. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Vinjales se bas lijepo drzao,zao mi je sto nije uspjeo tako do kraja..,Markez jebo kevu strucno i strpljivo.... Rossi popustio na pritiske..,Lorenzo,ko Lorenzo,zajebi se i on te obidje i onda ga je tesko stici... ,moj blagi amaterski osvrt na trku..
jin-jang

srbac

Citat: Ho¹tapler poslato 25 Septembar, 2016, 19:20
Citat: srbac poslato 25 Septembar, 2016, 17:32
Max brzina, Aprilia ih stize, Honda se probudilA !

Andrea DOVIZIOSO ITA DUCATI     343.6
26 Dani PEDROSA SPA HONDA       342.3
51 Michele PIRRO ITA DUCATI        339.7
50 Eugene LAVERTY IRL DUCATI    339.4
19 Alvaro BAUTISTA SPA APRILIA  337.9
93 Marc MARQUEZ SPA HONDA     337.5


I kao ¹to mo¾emo videti na datom primeru, maximalna brzina je najmanje bitna za pobedu... Ovo ostalo je problem. ;)

Sto se tice pobede tako je, medjutim tu se vidi sirova snaga agregata, znaci da Aprilia je stigla konkurenciju. Sada jos na sasiji da porade i bice konkrentni. Nije cudo sto su 9. i 10. mesto uzeli  :-*