Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Dok se ne izjasnis pred sudom nisi u postupku. Mene traze za 2 alkohola i trenutno sam u prekidu postupka jer me nema
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

freepartyman

Aha znaci da cale ne ide na sud . Cek jel stvarno zastareva slucaj posle 2 godine.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic


Hurricane

..drugari, potrebna mala pomoæ:

Da li je prilikom prijave nove adrese nakon ¹to je utvrðeno da je prethodna adresa fiktivna, potrebno da se donose neke potvrde o

prekr¹ajima postupcima i kaznama neizvr¹enim i neplaæenim ili ne?

Lazic


VR 46

gosn lazicu imam i ja par pitanja za tebe na PP  [cheers]
Twist of wrist!

dzimika


Glava Dole

E a je l' mogu nakon presude da pisem zalbu tipa samofinansirajuci student, nemam posao, imovinu itd da mi malo umanje kaznu (ako dobijem minimalnu kako je sudinica rekla to je po tabelama 116.000 sto sanse nema da isplatim mogu odma da me vode na karanje), ili ako ne je l' radi ona fora uplacujem po malo kad koliko mogu, tipa ovaj mesec 5000, sledeci 6000, sledeci 4000 itd pa ako me privedu ili opomenu lepo odem i kazem da ne bezim od placanja, da hocu sve da isplatim ali da ne mogu nikako za samo 6 meseci, pokazem uplatinice bla bla bla?

banevuk

Ja sam plaèao kazne na rate ali po soma meseèno za kaznu od 6000.- stime da se odma' plati sudska taksa .Tako mi je sudija rekao.Ako nije tajna ¹ta si uradio za 116.000.- crni sine   :o :o :o :o :o

Lazic

Citat: dzimika poslato 16 Jul, 2015, 15:53
Ajd nesto i javno da i mi znamo
Ma zna to i Mihajlo samo sam kasno video... :D

Prijavi¹ se na drugoj adresi i momentalno se ukida fiktivna...;D

Glava Dole


mkt


Hohštapler

2.3 promila, bez dozvole!!!  [rofl] [rofl] [rofl]
POBEDNIK.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

i ja mu tada rekoh - malo je ovo 116.000 din ...ja bih s njim pravo u zatvor ...  ;)

Lazic


Glava Dole

Ja i hocu u zatvor kad to stigne(a morace uskoro, jos u februaru bio tamo jbte sta vise cekaju) vala i jesam ga zasluzio realno i jeste isplativije, dobio bih mozda do mesec dana po mojoj proceni(tacku 330 zamenjuje 15 dana zatvora a recimo da za ostalih 16000 dobijem 16 dana ako gledamo hiljadu dnevno), a gde ja da zaradim tolike pare za mesec dana u srbiji kad nisam ni lopov ni politicar... a kazete jos da padinjak nije strasan, ali ne dozvoljavaju moji, kazu ne znas ti sta je zatvor a i prati te to posle ceo zivot i za posao i sve pa sam hteo da isplacujem lagano kako kad mogu pa nek se rasteze bar, lakse ce da padne, ali ne znam da li pali, je l' probao neko?

E da, da li resenje moze da zastari, tj ako ne uzmem ili ne stigne do oktobra onda krecu studije i ovde necu biti svakako, adresu necu da menjam pa sumnjam da ce me posle naci neko vreme sem ako ne salju njihove a u to cisto sumnjam?

I pitam ozbiljno, sad se vec desilo i nazad nema, gledam kako da se iscupam iz toga  [policaja]

Ivan1979

Ima resenja naravno.
Npr. nadjes vremeplov, vratis se u 5.10. 2014.  malo ranije nego sto si krenuo kuci.
Pred polazak zveknes jos tri piva i pet rakija , lupis sebi tri samara i krenes peske kuci !
Samo pazi, redosled je vrlo bitan inace  [pop]

[cheers]


Glava Dole

Vazi, gde da ga nadjem, ko je izgubio? :D

UFF

ne bi im dao te pare nema sanse makar morao u ameriku da radim na dve godine pa u povratku njima kurac a meni nov motor :D

eto ti ideja

mareskin

Citat: Ivan1979 poslato 17 Jul, 2015, 00:01
Ima resenja naravno.
Npr. nadjes vremeplov, vratis se u 5.10. 2014.  malo ranije nego sto si krenuo kuci.
Pred polazak zveknes jos tri piva i pet rakija , lupis sebi tri samara i krenes peske kuci !
Samo pazi, redosled je vrlo bitan inace  [pop]

[cheers]



Ivane1000000, ne izgleda¹, ali si u stvari vrlo pamet momak ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu