Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: RRa¹ko poslato 17 Mart, 2014, 17:27
nista nije nebezbednije nego kad kanarinac bezi od murije koja ga NE juri jer je prelepio tablicu  [rofl] [rofl] [rofl]

[rofl]

juga

Citat: Slaninar poslato 17 Mart, 2014, 17:16
Citat: zVuk poslato 17 Mart, 2014, 08:24
Citat: Slaninar poslato 17 Mart, 2014, 07:50
Bez zajebavanja i ironije. 30, 35, kao na bajsu.
...jel se to hvalis kako si u formi..?? :D...

[rofl]
[clapp]
[thumb_up]

Dobro, 30 jo¹ i mogu, stvarno.  :)

Citat: juga poslato 17 Mart, 2014, 09:18
Nosim kacigu uvek, i niko ne seda iza mene bez kacige, prednosti iste mogu da lièno potvrdim kao i veæina nas!!!

Ne znam, ja vozim samo dobre ribe.      [neampojma]
Ja vozim i ¾enu, (èik da mi neko ka¾e da nije dobra riba), a bilo bi glupo da postanem samohrani otac!

juga

Citat: Major poslato 18 Mart, 2014, 09:00
Citat: RRa¹ko poslato 17 Mart, 2014, 17:27
nista nije nebezbednije nego kad kanarinac bezi od murije koja ga NE juri jer je prelepio tablicu  [rofl] [rofl] [rofl]

[rofl]

Sramota, be¾ite od murije, ccc! [rofl]

Lazic

Citat: Major poslato 18 Mart, 2014, 09:00
Citat: RRa¹ko poslato 17 Mart, 2014, 17:27
nista nije nebezbednije nego kad kanarinac bezi od murije koja ga NE juri jer je prelepio tablicu  [rofl] [rofl] [rofl]

[rofl]

Èist oksimoron...[facepalm][rofl]

RRa¹ko

na kraju ga trazili sto je pobego iz kafica a nije tiplao ;D

Major


ЯЭВОЛУТИОН

meni danas panduri nesto sviraju...i taman se okrenem da im pokazem IMP (internacionalni manijacki pozdrav) kad ono tata od Nency....mahnem i odem....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

danas polazimo coporativno sa semafora u podnozju avale, pandur izasao na ulicu i gleda u katanu a ja na tocku pored njega :D

mkt

si mu pokazao i srednji prst  ;D ;D ;D ;D

bokilic

mene zaustavili,dobar dan,dobar DAM  :) jos danas vam je registrovan motor, znam znam..ok dovidjenja prijatno,dovidjenja..
sta cu ja sa traktorce da radim, polako klaj klaj :) , malo je gledo u staru vozacku al nis nije komentarisao :)
brmmmm

goranvojska

sad na iylayu sa a puta vracajuci se sa slave naleteh na pojacanu kontrolu policije a kod sebe nemam nista od dokumenata.proverise lepo i dovidjenja srecan put.prethodno me upoyorise da se sve snima.reko ok da se nasmejem.nasmejase se oni i kayu srecan put.

goranvojska


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 23 Mart, 2014, 12:05
Citat: goranvojska poslato 23 Mart, 2014, 00:50
jebem ti tastaturu

Aha, tastatura...  [zvizdi]

Citat: goranvojska poslato 23 Mart, 2014, 00:49
sad na iylayu sa a puta vracajuci se sa slave...
ma stajalo na engl a nisam video da prebacim jbb

Lazic

Juèe oko podne, bubanj potok, gu¾va nenormalna, gleda me pub nevezanog ali sa druge strane ulice, a ja dr¾im buksnu od 4 inèa koju mi ba¹ ¾ao da gasim i gledam ispred sebe u kolonu, taman kad je re¹io da me cima kolona lagano kreæe...;D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 24 Mart, 2014, 02:10
Juèe oko podne, bubanj potok, gu¾va nenormalna, gleda me pub nevezanog ali sa druge strane ulice, a ja dr¾im buksnu od 4 inèa koju mi ba¹ ¾ao da gasim i gledam ispred sebe u kolonu, taman kad je re¹io da me cima kolona lagano kreæe...;D

©to lepo ne napi¹e¹ 10,16 cm? Ti ba¹ voli¹ da ¾ivi¹ opasno?!? Zna¹ li ti kolika je kazna za nevezan pojas!!!?!? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


Damnmoto


Hohštapler

#2318
...gde naðe¹ rizlu?  ;)


Sad sam se setio onih likova od pre mesec dana, kad sam se provlaèio na semaforu i stanem pored njihovog punta, a ovaj na suvozaèkom rola, kad me je ugledao pored spustio buksnu ispod nogu, ja poèeo da se smejem, dignem vizir ka¾em mu na prozor "Opu¹teno - nisam ni ja alergièan" a kralj spusti prozor i ponudi da idem sa njima...   ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

...sastavlja ih na Г ili F