Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

RRa¹ko

naravno da sam bio legalan.. zato je i krenuo za mnom da mi pokaze znamenitosti beloga potoka! ;D
ja ko za rac krenuo na avalu a neki ceski kurton dosao na avalu da polozi venac gore! na svakim 100m su bili.. na kraju nisam ni otisao!

RRa¹ko

Citat: Laziæ poslato 02 April, 2014, 16:22
Vidi se da su osl-vi neki rod, pa to je skinuto sa snimka...:o :P ;D :-*
lazicu znam da si ovu fotku ocekivao  :P :P al ovo je kulturni forum.. ne sme to ovde da se stavlja! ;D



Major

Citat: RRa¹ko poslato 03 April, 2014, 03:25
Citat: Laziæ poslato 02 April, 2014, 16:22
Vidi se da su osl-vi neki rod, pa to je skinuto sa snimka...:o :P ;D :-*
lazicu znam da si ovu fotku ocekivao  :P :P al ovo je kulturni forum.. ne sme to ovde da se stavlja! ;D




Zato je on tebe i zaustavio ;D

SrpskiDzedaj011

Citat: Laziæ poslato 02 April, 2014, 22:14
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 02 April, 2014, 18:05
Citat: Laziæ poslato 02 April, 2014, 16:22
Vidi se da su osl-vi neki rod, pa to je skinuto sa snimka...:o :P ;D :-*
Ја негде прочитао да је снимак само низ фотки ал добро.... Греши чо'eк....  [flashing]
Ne pravi se blesav...:P Jeste niz fotki, ali nije nièim uticao na kvalitet dotiène, samo je izabrao iz gomile sliènih...:P :D :-*
Уметнички дојам, шта ћеш.... :р
I have to return some video tapes....

SrpskiDzedaj011

Citat: Darko poslato 02 April, 2014, 21:45
UbiVen , i dovezen kod mene na posao...kakav cirkus ispred hitne , interventna i krimi-dzimi momci...
Шта ће.... Раде људи, мора да се ради - нема се....

И ви и једни и други....
I have to return some video tapes....

Lazic

Citat: RRa¹ko poslato 03 April, 2014, 03:25
Citat: Laziæ poslato 02 April, 2014, 16:22
Vidi se da su osl-vi neki rod, pa to je skinuto sa snimka...:o :P ;D :-*
lazicu znam da si ovu fotku ocekivao  :P :P al ovo je kulturni forum.. ne sme to ovde da se stavlja! ;D



;D :-*

Kalesin

Citat: Darko poslato 02 April, 2014, 21:45
UbiVen , i dovezen kod mene na posao...kakav cirkus ispred hitne , interventna i krimi-dzimi momci...
Zar si i ti tada bio u Urgentnom?...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kalesin

Eee... i mom dragom prijatelju posao bio tamo, cesto smo tih godina (dok je radio u Urgentnom) sedeli tamo u sobi za reanimaciju ili kod njega na odeljenju i pricali svako svoje dogodovstine..(zajedno smo drzali karate klub na starom difu), i nekako se podesilo da sam se zatekla tamo kad su doveli doticnog (jeste da sam izuzetno brzo isparila odande zbog ozbiljnosti situacije  :o )
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mrle

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 03 April, 2014, 09:37
Poso mu tamo. ;)

ko sluèajno pre¾ivi, on ih dovr¹i.

Jbga, dobro se plaæa.

Lazic

Citat: Kalesin poslato 03 April, 2014, 09:44
Eee... i mom dragom prijatelju posao bio tamo, cesto smo tih godina (dok je radio u Urgentnom) sedeli tamo u sobi za reanimaciju ili kod njega na odeljenju i pricali svako svoje dogodovstine..(zajedno smo drzali karate klub na starom difu), i nekako se podesilo da sam se zatekla tamo kad su doveli doticnog (jeste da sam izuzetno brzo isparila odande zbog ozbiljnosti situacije  :o )

Bio moj ortak tada, doveo majku, odmah zvao da mi javi vest....

Radanovic

Evo prvi put otvaram ovu temu , pa da pitam ( mo¾da ste i pisali o ovome ) .


©ta ako me policija zaustavi kad budem vozio za par dana motor na tehnièki ? ( motor nije registrovan i nema tablice )
samo me zanima jel pi¹u kaznu zbog toga ?

Kalesin

Ako im das crvendaca ili uspes nekako da se nagodis recima...nece ti nista pisati, ali trebalo bi po "JUS-u" da motor doslepas na tehnicki....debilizam...sta reci..
Najbolje je da krenes sa mislima nece te niko zaustaviti :) :)..ja to tako svaki put kad sednem na motor... [djavo]
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Radanovic

Stanica za tehnièki pregled na 3 minute od kuæe , ali glavna cesta pa  [policaja] èesto prolazi .

Naruèen za utorak u 09:00 pa æemo vidjeti ¹ta æe biti

Lazic


Darko

Citat: Kalesin poslato 03 April, 2014, 09:36
Citat: Darko poslato 02 April, 2014, 21:45
UbiVen , i dovezen kod mene na posao...kakav cirkus ispred hitne , interventna i krimi-dzimi momci...
Zar si i ti tada bio u Urgentnom?...

Ne,ne,nije bilo u urgentnom...juce sreda , vma dezuran za te stvari sredom...poso mi na vma :-)

Kalesin

Citat: Darko poslato 03 April, 2014, 11:22
Citat: Kalesin poslato 03 April, 2014, 09:36
Citat: Darko poslato 02 April, 2014, 21:45
UbiVen , i dovezen kod mene na posao...kakav cirkus ispred hitne , interventna i krimi-dzimi momci...
Zar si i ti tada bio u Urgentnom?...
Ne,ne,nije bilo u urgentnom...juce sreda , vma dezuran za te stvari sredom...poso mi na vma :-)

Au jbt sto ja odlepih   [samoubistvo] .....ja sam pricala o Arkanovom ubistvu..on je bio dovezen u Urgentni...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

BOKYBOY


Hohštapler

Citat: Radanovic poslato 03 April, 2014, 10:53
Evo prvi put otvaram ovu temu , pa da pitam ( mo¾da ste i pisali o ovome ) .


©ta ako me policija zaustavi kad budem vozio za par dana motor na tehnièki ? ( motor nije registrovan i nema tablice )
samo me zanima jel pi¹u kaznu zbog toga ?


Evo da ti opi¹em iskustvo mog drugara. Krenuo od kuæe sa golfom I kojem je istekla reg i nije imao tablice da registruje, na 3. æo¹ku od kuæe i 2 ulice od AMSS Petar Drap¹in u ZRu zaustavi ga drug organ (fala Bogu kad je video da nema tablice) i napi¹u mu prijavu.
Znam da je pofasao kod sudije bodove i kaznu, nije mu oduzeta dozvola. Ako te interesuje taèno kolko bodova i kolika kazna mogu da ga zvrcnem.
Ima i pametnijih re¹enja.. sad æu ti ¹ibnem PP.. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Ma samo pun gas, nije to golf I...;D