Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dukags


Lazic

Citat: ranko poslato 01 Jul, 2013, 17:40
Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2013, 12:38
A ¹ta pi¹e u koverti...?

Lazicu MM advokatu... savet...

1. Maj 2012 vozio 85 u naseljenom ( 35+prekoracenje )
2. Januar 2013 krenuo da dolazi postar
3. Do Aprila 2013 4x dolazio postar cale ga vracao uz kajsiju prepecenicu
4. Poceli panduri da dolaze
5. Do pocetka Juna 2013 bili 4x i tada navataju caleta i uvale mu ono pisanije da se javim kod sudije, uzmem potvrdu da sam bio i da im donesem
6. Pre dve nedelje bio za vikend kuci ( sremcaja ), snimim ih i zapalim u zadnji deo dvorista, oni zvali telefonom i cale ludaja : Da da , evo ga pored mene, izvoli trazi te pandur xxxxxxic ... Dobar dan, u cem je problem, nisam bio u BG,trenutno mi je ispitni  rok u Kosovskoj Mitrovici na faksu ? Vazi vazi docicu ove nedelje da donesem potvrdu
7. Naravno da sam imao preca posla, isao u Zubin potok da jedem pastrmku i rostilj kod taste...

7+1 Sta koj kurac sad da radim ? Znaci treba da preteknem 10 meseci do zastarevanja ... da ti napomenem da redovno prelazim administrativni prelaz za Kosovo i proveravaju me ali izgleda tamo nista ne pise...

Da li si imao ovakvu situaciju i savetuj brate za sta te ne placamo debelo :)

Apsolutni ignore do zastarevanja, na dobrom si putu, samo da znaju da si tu, da nebi kao neki dobio fiktivnu adresu, izdr¾i jo¹ malo...:D

A za prela¾enje na Kosmet, ne brigaj...:D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 02 Jul, 2013, 01:42

A za prela¾enje na Kosmet, ne brigaj...:D

I veæi kriminalci bez problema prelaze na Kosovo. Gledaj to sa vedrije strane: sutra æe¹ mladim generacijama moæi da prièa¹ kako si be¾ao na Kosovo od policije :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ranko

Fala Lazo!

ko bensedin si bre brate odma mi se smiri puls :)

evo da te castim...

OSAM :)

Lazic

mo¾e pivo, mo¾e...:D Mo¾e i 7+1...:P

Lazic

#2145
Jutros kod Kaleniæa opet isti pandur, samo sad na staroj bembari, hoæe¹ li vi¹e izvuæi tablicu, oduzeæu ti motor na 90 dana... Jebote nisam stigao od prekjuèe... Dobro ajde, izvuæi æu je... Nisam ba¹ u poziciji da se kurèim...:D  [zvizdi] Ne¹to mi nije jasno, godinu dana je bila prelepljena cela zastavom eu, godinu dana sam je dr¾ao u koferu, ovako pod repom od pro¹le jeseni, i¹ao kroz Bosnu, Crnu Goru, opet Bosnu, i niko ni¹ta ne reèe do ovog marsovca, ¹ta se navr'zo koji moj, i ¹ta se u pola 9 vozika po Vraèaru, jeb'o ga kom¹ija...:o Mada deluje biker friendly, vi¹e deluje smrknuto nego zajebano... Kako god, dok se ne skupe pare, tablica æe da bude nekako montirana da se vidi, ne znam jo¹ kako, po¹to ne znam gde mi je nosaè...:o

Da nema neko neki bilo kakav nosaè vi¹ka, da uvrnem direkt u tablicu i gore u ¹rafove od nosaèa...[hello]

E da, po¹to takoðe nemam pojma gde su mi nalepnice eu, ima li ko nalepnicu sa  [srednjiprst] da prelepim deo brojeva...? :D

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

3006

Poslednjih dana svako jutro na smederevcu izmeðu Grocke i Boleèa pandur na Apriliji, juèe pisao nekom liku na skuteru, danas zaustavio neki auto. Ja mu uredno mahnem kad proðem, ne dira me. Ali tu je, mo¾da neko naleti. Vidim da se name¹ta i pi¹e za punu liniju, a tu samo na punoj i mo¾e¹ da obiðe¹.

Major

Potez u Vojislava Ilica od Super Vera Konjarnik pa sve do Zicke ulice desna traka je zuta i negde izmedju, recimo posle Super vera, posle prvog semafora stoji pandur parkiran i zaustavlja.
Svaki dan prolazim i mahnem mu iz te iste zute trake i ne dira me :) Ali ako neko prolazi kolima tuda da zna da ga nece pustiti ;)

3006

Ja jutros pro¹ao tuda, ba¹ kroz ¾utu, motorom. Ne videh ga.

mi¹ko_kolo

Citat: Major poslato 03 Jul, 2013, 11:21
Potez u Vojislava Ilica od Super Vera Konjarnik pa sve do Zicke ulice desna traka je zuta i negde izmedju, recimo posle Super vera, posle prvog semafora stoji pandur parkiran i zaustavlja.
Svaki dan prolazim i mahnem mu iz te iste zute trake i ne dira me :) Ali ako neko prolazi kolima tuda da zna da ga nece pustiti ;)


To je uslovna ¾uta. Od 7 do 9 i od 14 do 18 sati.

Major

Citat: mi¹ko_kolo poslato 03 Jul, 2013, 13:36
Citat: Major poslato 03 Jul, 2013, 11:21
Potez u Vojislava Ilica od Super Vera Konjarnik pa sve do Zicke ulice desna traka je zuta i negde izmedju, recimo posle Super vera, posle prvog semafora stoji pandur parkiran i zaustavlja.
Svaki dan prolazim i mahnem mu iz te iste zute trake i ne dira me :) Ali ako neko prolazi kolima tuda da zna da ga nece pustiti ;)


To je uslovna ¾uta. Od 7 do 9 i od 14 do 18 sati.

To znam zato i pandur ne stoji tu ceo dan, nego samo u tim periodima :)
Nekad se desi da stoje sa druge strane kad krenes ka Konjarniku (ustekaju se skroz na vrhu na parking tako da nema sanse da ih vidis dok ne dodjes gore, a tad kasno :)

Vlajko

Citat: 3006 poslato 03 Jul, 2013, 11:06
Poslednjih dana svako jutro na smederevcu izmeðu Grocke i Boleèa pandur na Apriliji, juèe pisao nekom liku na skuteru, danas zaustavio neki auto. Ja mu uredno mahnem kad proðem, ne dira me. Ali tu je, mo¾da neko naleti. Vidim da se name¹ta i pi¹e za punu liniju, a tu samo na punoj i mo¾e¹ da obiðe¹.

Proleteo sam pun gas pored njega.. propratio me pogledom  8)

Ustvari verovatno zato ¹to sam mu svirnuo..pa se pita ko je.. [rofl]
al ne mo¾ da se seti  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

mi¹ko_kolo

Paz' da on tebi ne "svirne". ;D

Lazic

Montirao sam tablicu "vrlo" stabilno sa dve plastiène ¹elne, koje sam stegao ¹rafovima koji inaèe dr¾e nosaè...:o :D

Za koji dan kad otpadne, oèekujte temu kako se NE montira tablica...[facepalm] [rofl] Jo¹ tra¾im nalepnice...:D


Bori¹a

dobro je da nije stradao akumulator ahah [rofl]

dusankobgd

vezice, silver duct tape i wd 40 uvek treba imati kod sebe  [klanjam_se]

Lazic

Citat: Bori¹a poslato 03 Jul, 2013, 18:03
dobro je da nije stradao akumulator ahah [rofl]

©to bi rekao Homer Simpson dok davi Barta...:D

Why you little... Homer's little chokeparade - Best of (uncensored)


@keptn Andrejeviæ:
Naravno...:D I obavezno ¹iroki selotejp...:D

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Jok, providan, braon ostavlja fleke kad se skine...:D