Glavni meni

Vasa iskustva sa policijom

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vlajko

Op¹tine u Srbiji dobile su za prethodne tri godine 75 miliona evra od naplaæenih saobraæajnih kazni, a umesto da novac utro¹e na unapreðenje bezbednosti saobraæaja, lokalne vlasti su plaæale kreèenje, opremanje pijace, kupovale kontejnere i klima-ureðaje. Za protivzakonito tro¹enje niko nije odgovarao.

Dr¾ava im je omoguæila novac za spasavanje ¾ivota ljudi, a oni sredstva preusmeravaju po svojoj ¾elji. To je sramotno, direktno se igraju sa ¾ivotima graðana. Pri tome, grubo kr¹e Zakon nenamenskim tro¹enjem novca i zbog toga niko ne odgovara. Nije 75 miliona evra mala svota i tim novcem je moglo da se uradi mnogo toga korisnog za unapreðenje bezbednosti saobraæaja - istièe Okanoviæ.
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/378936/Novcem-od-saobracajnih-kazni-opremaju-pijace-i-kupuju-klimauredjaje
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

SrpskiDzedaj011

http://i.imgur.com/suz7c.png


Мислим да је овај цитат објаснио настанак мржње према полицији од стране грађана почевши од социјализма....
Само што је код нас Полиција постала Војска....
I have to return some video tapes....

Lazic

May the force be with you...:P :-*


@Vlajko:
Da li si primetio kako su po Vraèaru na sve prelaze stavili uputstvo za prela¾enje preko istih...:o [facepalm]

Mada, to mnogim jebenim samoubicama treba, ali ti ne jebu ni uputstva 5%...[facepalm]

Plazma Keks

neverovatno je to koliko ljudi ne ume da predje ulicu...

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 26 April, 2013, 10:51
May the force be with you...:P :-*


@Vlajko:
Da li si primetio kako su po Vraèaru na sve prelaze stavili uputstvo za prela¾enje preko istih...:o [facepalm]

Mada, to mnogim jebenim samoubicama treba, ali ti ne jebu ni uputstva 5%...[facepalm]


treba da se postave uputstva za prelazenje preko ulice u celoj Srbiji !   

Otkad je krenula ona kampanja " pesacki je zakon" svi bez gledanja prelaze ulicu i skacu pod auto koji je na par metara od pesackog ..

ja bi na svaki pesacki postavio po pandura pa ko ne pogleda levo i desno a prelazi  ulicu  godinu dana zatvora i to odma bez sudije i formalnosti ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Slikano pre pola sata kod op¹tine Vraèar...:o :D


[attachment deleted by admin]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 26 April, 2013, 12:14
Slikano pre pola sata kod op¹tine Vraèar...:o :D


Odlièno!

Moj prijatelj je kao direktor jednog preduzeæa napisao, ilustrovao, od¹tampao i okaèio po WC-ima uputstvo za kori¹æenje. Sa sve opisima kako i gde se pu¹ta voda, kojom procedurom se peru ruke itd. :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zverka

imate  plavaca pun kufer na  novom beogradu...NA 500M  ZAUSTAVISE ME  DVAPUT ...
mislim ...nikakav problem ja sa njima nemam...AL  PECAJU bas motoriste KOLIKO SAM USPELA DA PRIMETIM
ja jos dobila  X ponuda za  kaficu ...KAD ZAVRSE....smenu :D
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

to ti mislis da je kafica ;)

nudili su ti nesto drugo

evo i detaljnije objasnjenje

Chris Rock Offer dick

mali_zmaj

kretenizam,pa zar nam narod oglupio totalno ili vi¹e djecu ne uèe u ¹kolama kako se prelazi cesta! pa se mora pisati upustvo!? i kod nas su pje¹aci postali samoubice,ni¹t se ne gleda samo se pièi  preko pje¹aèkog,slu¹alice u uhu,bleji se u android...,dok ne naoðe pijani baja....
jin-jang

Hurricane

...registrovao!  [yahoo]

...zastarelo  [dancing]

ilijar10

Ja nosim opremu, cak i onaj zeleni prsluk pa i kad me vide pomisle ovaj je regularan u fulu :) I kada ih vidim postujem sve propise. Samo sam pravio auspuh cak i za skutera (volim da grmi), cujem se 10 km dalje, grmi ko nenoralan,pa me malo gledaju .... Nisu me dirali do sada, mada nebi ni stao, jedino bas da me navataju na skuteru,de cu sa njim da bezim, onda bi se vadio,kuko,molio, platio .... Danas sam bas skuterom isao sa stapara i vozio druga iza bez kacige, pijanih ima milion, par njih je spavalo pored ceste , bicikli pored njih i opusteno ..... zaustavili su juga ispred nas,ja klimno glavom da se javim,javili se i oni i gas :) A i zamalo da nas udari auto koji je isao u rikverc,nije se covek ni okrenu ni nista, samo gas i unazad ... jbg :) E a motora sta je bilo, zuje, grme,pucaju ma milina slusati :) I jedan KTM 690 izdvaja se iz mase kako se cuje,izduv je neki homemade mada uradjen u fulu, cuje se haos,a ide ko nevreme :)
I jos iskustava, pre nedavno vozili se kroz crvenku, obidjemo policajce sa preko 100, kroz naseljeno mesto i oni nista, posle je izleteo neki audi, komsija jedva zakocio, za malo u sanac, e za audi su odma upalili rotaciju, pored puta ga zaustavili i druzili se :)
Al su mom bratu prosle godine pisali voznju bez kategorije na APN-cu .... Pu jbm ti, ako ce mi pisati,onda bar da vozim nesto ko covek,a ne biciklo ....

Lazic

#2132
Jutros dok sam ¾urio na posao, lik na apriliji me zaustavio na kraju Vojislava Iliæa kod ®ièke... Po¹to sam jo¹ bio u polusnu nisam bio u fazonu da be¾im, a ne znam ni kuda bi be¾ao, dobar dan, dokumenta, gde vam je nalepnica, evo je dole na desnom ¹tapu...:D Na kraju samo gunðao ¹to mi je tablica ispod repa...

Ruza-Bandit

uh ala su a¾urni... sti¾e koverta svakog meseca  :'(

Lazic

A ¹ta pi¹e u koverti...?

Ruza-Bandit

Nemam pojma. Kada god je dolazio postar nikog nije bilo da primi ::)

ranko

Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2013, 12:38
A ¹ta pi¹e u koverti...?

Lazicu MM advokatu... savet...

1. Maj 2012 vozio 85 u naseljenom ( 35+prekoracenje )
2. Januar 2013 krenuo da dolazi postar
3. Do Aprila 2013 4x dolazio postar cale ga vracao uz kajsiju prepecenicu
4. Poceli panduri da dolaze
5. Do pocetka Juna 2013 bili 4x i tada navataju caleta i uvale mu ono pisanije da se javim kod sudije, uzmem potvrdu da sam bio i da im donesem
6. Pre dve nedelje bio za vikend kuci ( sremcaja ), snimim ih i zapalim u zadnji deo dvorista, oni zvali telefonom i cale ludaja : Da da , evo ga pored mene, izvoli trazi te pandur xxxxxxic ... Dobar dan, u cem je problem, nisam bio u BG,trenutno mi je ispitni  rok u Kosovskoj Mitrovici na faksu ? Vazi vazi docicu ove nedelje da donesem potvrdu
7. Naravno da sam imao preca posla, isao u Zubin potok da jedem pastrmku i rostilj kod taste...

7+1 Sta koj kurac sad da radim ? Znaci treba da preteknem 10 meseci do zastarevanja ... da ti napomenem da redovno prelazim administrativni prelaz za Kosovo i proveravaju me ali izgleda tamo nista ne pise...

Da li si imao ovakvu situaciju i savetuj brate za sta te ne placamo debelo :)

Hohštapler

Citat: Ruza-Bandit poslato 01 Jul, 2013, 14:13
Nemam pojma. Kada god je dolazio postar nikog nije bilo da primi ::)
[thumb_up]
Ja vi¹e ne primam ni razglednice sa mora   [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Vlajko

Citat: ranko poslato 01 Jul, 2013, 17:40
Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2013, 12:38
A ¹ta pi¹e u koverti...?

Lazicu MM advokatu... savet...

1. Maj 2012 vozio 85 u naseljenom ( 35+prekoracenje )
2. Januar 2013 krenuo da dolazi postar
3. Do Aprila 2013 4x dolazio postar cale ga vracao uz kajsiju prepecenicu
4. Poceli panduri da dolaze
5. Do pocetka Juna 2013 bili 4x i tada navataju caleta i uvale mu ono pisanije da se javim kod sudije, uzmem potvrdu da sam bio i da im donesem
6. Pre dve nedelje bio za vikend kuci ( sremcaja ), snimim ih i zapalim u zadnji deo dvorista, oni zvali telefonom i cale ludaja : Da da , evo ga pored mene, izvoli trazi te pandur xxxxxxic ... Dobar dan, u cem je problem, nisam bio u BG,trenutno mi je ispitni  rok u Kosovskoj Mitrovici na faksu ? Vazi vazi docicu ove nedelje da donesem potvrdu
7. Naravno da sam imao preca posla, isao u Zubin potok da jedem pastrmku i rostilj kod taste...

7+1 Sta koj kurac sad da radim ? Znaci treba da preteknem 10 meseci do zastarevanja ... da ti napomenem da redovno prelazim administrativni prelaz za Kosovo i proveravaju me ali izgleda tamo nista ne pise...

Da li si imao ovakvu situaciju i savetuj brate za sta te ne placamo debelo :)

Javlja mi se da æe ti reæi ignori¹i i dalje  [sutirakamen]

Za to ti ide dozvola 3 meseca i jedno 10-15 crvenih.. bambija oko 6..

Mo¾e i na rate  [doh]

Da kuka¹ i da plaèe¹ kod sudije slabo ¹ta mo¾e pomoæi..uglavnom su nemilosrdne  [zena]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

dzimika

ne pise nista jer se ne vrsi potraga za tobom
samo je saobracajni prekrsaj
bolje sto pre zavrsi sa tim