Glavni meni

Poslovna ponuda - Nemacka

Započeo Darko, 15 Februar, 2016, 23:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

a sto ne sme da se napise javno
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kostić

jedan moj prijatelj iz novog beèeja je roðen u nemaèkoj, tamo je i¹ao u ¹kolu, odrastao, a sad ¾ivi i radi u novom beèeju, ima porodicu. ka¾e da ne bi i¹ao tamo da radi jer ovde ima dovoljno za pristojan ¾ivot i da ne ¾eli da mu dete govori strani jezik. ti ima¹ dobar posao, sam sebi daje¹ bolovanje, ima¹ èin, pristojnu platu, vikend tezgu.

aj da urazumem nezaposlene bez nade, ali, koj æe¹ ti kurac tamo, to ne razumem.

OKi


Darko

Citat: SSZGO poslato 16 Februar, 2016, 04:33
Ljudi treba da znaju kolika je plata.  Koliko ih kosta pristojan smestaj I tro¹kovi zivota.

naravno  da treba da znaju .. pa to je prvo sto se pita ..svakom cu do detalja da objasnim prihod / rashod ...

bucko

Mislis koliko mu udje a kolko izadje? ;D ;D ;D

rus022

Kako da te kontaktiram, neki broj telefona  [callme]?

Darko


balcan girl

e darko, darko, taj nemaèki i mene zajebavaaa :D :D :D najgore je sto i kad ga nesto uèis u austriji jebeno govore dijalekt koji nista ne razumes :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Ako si sluhista nije problem da ga naucis. Ja pricam Engleski,Spanski, Italijanski dobro razumem, vracam onako. Niste mi jasni vi koji ne znate Engleski,to je danas obavezno,podrazumeva se da ga znas.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

ma ja znam engleski :D al mi nemaèki tako para usi da je to strasnooooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

Ljudi - pritisak! Treeba mi 20 ak ljudi bez radnog iskustva i 17 sa radnim iskustvom... Uslovi odlicni ... Napredujem munjevito u ovom pravcu

Radnici bez radnog iskustva, dolaze u Maju 2 nedelje na integracioni kurs i za to vreme potpisuju ugovor..sve im je plaæeno od strane poslodavca - smestaj, hrana

Sa radnim iskustvom - 6 nedelja u Maju na IMC kurs, sve o tro¹ku poslodavca.. Njih 14, a ja imam 3.

Lazic

Svi zadovoljni uslovima u vuèiælendu, sramota ih koliko nam je dobro... :D

Bojan

Citat: Bori¹a poslato 16 Februar, 2016, 00:30
Citat: pittatore poslato 16 Februar, 2016, 00:27
U sve se uklapam osim u medecinu :)

takodje... da sam zavrsio medicinsku otisao bih vrlo brzo... jebala me arhitektura

Kolega?


castor

Citat: Darko poslato 03 Mart, 2016, 12:36
Ljudi - pritisak! Treeba mi 20 ak ljudi bez radnog iskustva i 17 sa radnim iskustvom... Uslovi odlicni ... Napredujem munjevito u ovom pravcu

Radnici bez radnog iskustva, dolaze u Maju 2 nedelje na integracioni kurs i za to vreme potpisuju ugovor..sve im je plaæeno od strane poslodavca - smestaj, hrana

Sa radnim iskustvom - 6 nedelja u Maju na IMC kurs, sve o tro¹ku poslodavca.. Njih 14, a ja imam 3.

Pa reci koji ti profil treba, 'bem te smotanog. Ili je i dalje samo medEcina u pitanju...
It's the ride that matters, not the bike…

Darko

Pa medecina ... Rekoh jos u prvom postu

UFF

niko nece da pere govnjave guzice bolesnicima
aj sto nece nemci ali nece ni nasi, znaci i kod nas je standard bato :D

Darko

Ne peru guzice medicinski tehnicari

Hattrick

Jok, nego ce Svaba da pere a dodjos da gleda.  [rofl]

Lazic