Glavni meni

Sve na prodaju :) laguna + k2 za jedan skuplji auto ili nesto drugo

Započeo Gavrolini, 17 Decembar, 2015, 09:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Standardno za mene dosadio i auto i motor. Nisu krsevi i lomovi. Mogu neke zamene pojedinacno ili zajedno za neki bolji auto. Slike nikako ne uspevam da okacim sa telefona pa cu okaciti linkove sa polovnih automobila cim odobre oglase. Ubi me ova zima pa daj da se nesto desava.



Bishke

Uzmi neku lominu pa na pravi nesto od njega kad ti je vec dosadno...kad ga sredis u fulu, neko sa foruma kupi za malo para i tako u krug...  [joint]

You should do one thing every day that scares you

Gavrolini

Trenutno sam u tripu da sredim neki auto za svoju dusu. Ako se zdravlje poboljsa lako cu se vratiti motorima.

Ivicat

Citat: Gavrolini poslato 17 Decembar, 2015, 10:07
Trenutno sam u tripu da sredim neki auto za svoju dusu. Ako se zdravlje poboljsa lako cu se vratiti motorima.

Aha hoce to. Sve smo mladji :D

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Hohštapler

Gavra je [kralj]
[rofl]

Menja ideje ko da je ¾ena u klimaksu, impulsivniji od tinejd¾erskog kurca, u stanju da preskoèi visoku zgradu
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/eb/SupermanRoss.png
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini



UFF

kako sta da radis koji kurac?
pa da postanes alkoholicar jebote
sta drugo?  [neampojma]

bigbad86


dzimika

nemoj bre da prodajes lagunu, neces naci nista bolje za porodicni auto za te pa cak i za malo vise para


UFF


Gavrolini

Citat: dzimika poslato 18 Decembar, 2015, 00:12
nemoj bre da prodajes lagunu, neces naci nista bolje za porodicni auto za te pa cak i za malo vise para
Nesto mi zapao mondeo tddi za oko. Imam loziku po 80din/l

Gavrolini


dzimika

Citat: Gavrolini poslato 18 Decembar, 2015, 00:14
Citat: dzimika poslato 18 Decembar, 2015, 00:12
nemoj bre da prodajes lagunu, neces naci nista bolje za porodicni auto za te pa cak i za malo vise para
Nesto mi zapao mondeo tddi za oko. Imam loziku po 80din/l

jest jedini veci od lagune, samo ne znam kakvi su im motori, oni stariji nisu nesto bili dobri ali cujem bas da je ovaj 2.2 dizel odlican, mada u kolima je uglavnom 2.0 ali ako je upola dobar kao 2.2 onda je dobar

Boki-KG

Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Gavrolini

Pazi u mondeu imas tdci i tddi. Ovaj prvi pravi probleme dok drugi nema ni el.dizne ni plivajuci zamajac. Nema mu smrti